Planeta Faktów ciekawostki

Planeta Faktów ciekawostki

Historia kanału Planeta Faktów zaczyna się w dniu 2012-12-18 22:52:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 855 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1089658032 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 2531833 użytkowników.

10 najdziwniejszych osób spotkanych w metrze


Każdy kto dojeżdża komunikacją miejską do pracy albo szkoły na pewno przyzna, że nigdzie nie spotkacie więcej dziwolągów niż w autobusach i pociągach. Każdy taki przypadek daje się we znaki tym bardziej, że podróżując w zamkniętym pojeździe nawet nie mamy możliwości ucieczki, szczególnie w kolei podziemnej, i chcąc nie chcąc sami przesiąkamy tym dziwactwem. Dlatego też w dzisiejszym odcinku zebrałem dla Was listę 10 najdziwniejszych osób napotkanych w metrze. Sklep z koszulkami: Sklep Polish Sausage: Kanał z animacjami Polish Sausage: Kanał z wyznaniami Wyznania do wysłuchania: Cięty Vlog archiwum: Kup piksele!!! Fanpage: Facebook: Instagram 1: Instagram 2: Kontakt/Współpraca: Scenariusz: Jacek Makarewicz Lektor: Jacek Makarewicz Montaż: Jacek Makarewicz Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: Muzyka w tle: (biblioteka YouTube) Inne moje filmy, które mogą Cię zainteresować: 10 nastolatek, w których istnienie nie uwierzysz: 10 najmłodszych rodziców na świecie: 10 szkolnych kar, z którymi przesadzono: 10 rodzin, w których istnienie nie uwierzysz: 10 modelek, w których istnienie nie uwierzysz: 10 osób z dodatkowymi częściami ciała: 10 zdjęć, od których poczujesz się nieswojo: 10 dziwnych historii dotyczących Pokemon Go: 10 najgorszych policjantów w historii: 10 osób, które okazały się na coś za grube: 10 nauczycielek, które przespały się ze swoim uczniem: 10 żywych Barbie, w których istnienie nie uwierzysz: Pozdrawiam, Jacek Makarewicznajdziwniejszych osób spotkanych metrze

Najlepsze komentarze:

Nela ?u... Myszoskoczki
Wisia W... Świnkę morską
Marcjan... miałam chomika ale umarł bo był stary drugi umarł po operacji guza ale teraz czekamy na pieska którego dostaniemy w zimie ?
Ola Po?... ja mam świnie morską ma na imię Sonic a dlaczego jest bardzo szybki...Sonic The hedhoge coś wam to mówi ???

Sorki za złą pisownię ale nie wiem jak to się pisze?
Alan Ja... Obudzić śię na nieznanej stacji i nie dostać wypłaty za śpuźnienie
Karolin... Pizza nad głową !
Widać że Jacek słucha gang albani XD
standsa... Na końcu trasy
jeonmko... Króliki to zajęczaki*
Nadzia ... ja mam świnkę morską
Blanka ... TO NIE CHOMIK ....TO ŚWINKA MORSKA ...CHOMIK JEST O WIELE MNIEJSZY NIE DA SIĘ Z NIM CHODIC NA SMYCZY A ZE ŚWINKA MORKSKA SIE DA MOŻNA KUPIĆ SPECJALNE PUSZORKI DLA SWINEK ????
Daria S... miałam świnkę morską
Gacha F... I niby ja nie jestem fanką HP?! Oczywista że kocham HP!!!!!
Tomasz ... Ja idę piechotą
Maciej ... Ja Królika i chomika
Ryszard... Jak zobaczyłam tego chomika powiedziałam : awwwww??
Blanka ... Czy wiesz że istnieje taki gryzoń jak świnka morska
Eliza K... Jeżdżę gimbusem ????
Oliww ?... W własnym gównie ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCAE3hyVGBraXyYZYSOS-GeQ