Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

DR MARIAN SZOŁUCHA USTAWA POLSKA SPECJALNĄ STREFĄ EKONOMICZNĄ...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!MARIAN SZOŁUCHA USTAWA POLSKA SPECJALNĄ STREFĄ EKONOMICZNĄ PÓJŚCIE DUCHEM CZASU

Najlepsze komentarze:

GlosujN... Dr. Szolucha jak zwykle sensownie. Sciaganie azjatow z biednych krajow moze sie odbic czkawka jesli ich sie nazbiera zbyt wielu. Martwi, ze mamy niezalatwione sprawy mordow wojennych na Wolyniu, Ukrainie i Bialorusi... Tamtejsze gnidy przy wladzy wciaz nie chca przeprosic a ludzie chca stamtad przybyc i pracowac. Jako ze wielu z nas, jak i czesc mojej rodziny, jest z dawnej Litwy Mickiewiczowskiej czyli dziesiejszej Bialorusi, wolalbym jednak Bialorusinow. Mamy przeciez powiedzenia o ukraincach a chodza sluchy ze `studenci` ukrainscy na polskich uczelniach bardzo chetnie wywieszaja ich niemile widziane flagi w oknach akademikow wywrzaskujac hasla o przeprosinach ze strony Lachow! Niedaleko szukajac - moj znajomy z ogolniaka, ukrainiec, to byl kawal paskudnego bydlaka. Zawsze oskarzal Polske i Polakow (byli wyrzuceni z Bieszczadow- akcja LWP Wisla) o najgorsze czyny, wygodnie zapominajac o rznieciu polskich dzieci na pol pilami i wywlekaniu trzewii wciaz oddychajcych, ciezarnych kobiet (sa zdjecia na internecie!!!) ...Wciaz czekamy na przeprosiny tych zwierzy, choc, bedac uczciwym, byli tez i ukraincy ktorzy pomagali! Podobno ukrainska ekonomia ma pasc do grudnia wiec...bedzie wreszcie spokoj z nastepnym pokoleniem sowieckich popluczyn!
Andrzej... Mistrz obłudy w akcji !
Lublin ... Serio? Ruch S.A. z obrotem ponad 1,5 miliarda złotych nie zapłacił faktury 100 tysięcy złotych i robicie z tego niusa dnia, tygodnia, roku?
Marcin ... Dali gaz. Dadzą kase bo juz dawali
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw