Sonic1994PL - Gry, Konsole & Vlogi ciekawostki

Sonic1994PL - Gry, Konsole & Vlogi ciekawostki

Historia kanału Sonic1994PL - Gry, Konsole & Vlogi zaczyna się w dniu 2011-06-16 13:34:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1898 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3874290 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10315 użytkowników.

Prywata 51 PL Niedziela wolna od handlu


Pozwoliłem ruszyć temat, który dotyczy w sumie każdego z nas :) Lżejszy, prostszy do zrozumienia :) Sonic Podróżnick Opowieści z Telewizji Sonic1994PL Lets Play DONATE! Mój fanpage na FB E mail Discord #0855 Mój Ask PSN ID Sonic1994PL Xbox LIVE Sonic1994PL Nintendo Network SonicWariatPL 3DS Friend Code 1994 0116 7599Prywata Niedziela wolna handlu

Najlepsze komentarze:

Shadow ... Sonic Adventure 2 ma ZAJEBISTE zakończenie,weź nagraj,pls ;)
?DZICHO... Otwarte są prywatne sklepiki które mają koncesię na alkohol i papierosy, a za ladą stoi właściciel lub ktoś spokrewniony z właścicielem !
"Polak nie wielbłąd napić się musi "jak to mówią :)
MAGMAX... Ograniczanie wolnosci (zakaz handlu w niedziele) jest dobrym pomyslem? Jak chcesz to pracuj, jak nie to nie. W czym problem?
Pogadaj... Zanim ogladne to tylko napomne przestalem pracowac i robic zakupy w niedziele mam wiecej czasu dla siebie oraz rodziny:) Jeszcze dodam, ze kiedys to byly tylko dwie soboty pracujac, a niedziele zawsze wolne.
Chain I... Monopol to często jednoosobowa działalność gospodarczą...Więc właściciel może sam sprzedawać ...żadna zagadka...
superso... są plusy i minusy
ikling ... A ukończyłeś SONIC FORCES?
Bielik... Heh, trochę mnie tu nie było
Marcin... Ostatnio było w radiu, że w niedziele jest teraz o wiele czystsze powietrze, bo nie ma takiego tłoku na ulicach, więc to również na plus :)
XPS app... U mojego kumpla z jeleniej góry jest taka luka
Jest taki dom towarowy i tak powninnen być zamykany w niedziele bez handlu ale nie jest Czemu?
Ano bo w tym domu towarowy działa fila Poczty Polskiej. I tak zamykając ten Dom Towarowy by wiązało się z zamknięciem poczty ale ta ma swoje osobne godziny funkcjonowania nie zależne z tymi od tych od Domu Towarowego.
janusz ... U mnie też są sklepy monopolowe otwarte
adam198... W niedziele powinny być zamknięte centra handlowe a nie zwykłe sklepy/markety.
OMATKO... Sklepy monopolowe są otwarte w niedziele, bo mogą je obsługiwać ich właściciele, do czego mają prawo bez względu na okoliczności, bo to już jest ich czas, który na to przeznaczają, a nie pracowników owego właściciela, których właśnie ma odciążyć niedziela wolna od handlu.

Z tego samego powodu mogą być otwarte np. Żabki, Małpki, czy inne małe, prywatne sklepiki, które mają koncesję na alkohol i papierosy, a za ladą stoi właściciel lub ktoś spokrewniony z właścicielem. Są również stacje benzynowe, które muszą w takie okoliczności być otwarte, ale je też pominąłeś.

Ta twoja konspiracyjna narracja jest tak śmiechu warta. Jeszcze ten pomysł z petycją; daj człowieku spokój osobie, która chce pracować i ma do tego prawo i nie wal głupot.
Blue Su... To przypał
Florek ... Można otworzyć sklep w niedziele np monopolowy jeżeli jestes włascicielem sklepu i tylko wtedy może pracować własciciel i ktos z rodzinny
Zadymow... Nie które mniejsze lub prywatne sklepy są otwarte
Emilian... Gdzieś słyszałem że sklepy monopolewe i osiedlowe otwarte są dla tego, żeby takie mogły zarobić. A że tylko właściciele w te dni mogą podjąć się pracy, to jest dobry pomysł.
Sonic 1... Dodasz mnie na Facebooku?
Amnesia... Dobrze gadasz. Monopole powinny być zamknięte w niedzielę i w tygodniu po 20. Jak ktoś potrzebuje to sobie kupi wcześniej.
Micha? ... Jak by to było w mojej poprzedniej robocie barze conieco/kochloffel to bym sie cieszył.Niestety nie ma już w polsce tej firmy.Dorabiam sobie w maku.Tłumy,ruch się zwiekszył,wszyscy mają dosc,nie przychodzą do pracy.Ja na szczescie pracuje na noc ale i tak trzeba zrobić to co nie zdążyli i posprzątać.Ma to troche zmienić się bo za maj do każdej godziny w niedziele wolną dali 3zł.Ale coraz bardziej chce odejsc od maka.Mc donald kiedys był lepszy dla pracowników,po czesci wina to gosci którzy wykupili maki:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJEJpa3dxyNTpeT9a4cRMyQ