jakbyniepaczec ciekawostki

jakbyniepaczec ciekawostki

Historia kanału jakbyniepaczec zaczyna się w dniu 2014-10-15 13:56:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 511 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 23334574 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 162561 użytkowników.

The Staircase: dlaczego TRZEBA GO ZNAĆ? HISTORIA seriali TRUE CRIME


Daj suba: Instagram: Kaja na Twitterze: Patronite: W wideo wykorzystano cytaty z: The Staircase 2004 18, Netflix źródło: youtube.com The Thin Blue Line (1988) reż. Errol Morris źródło: youtube.com Forensic Files 1996 2011, TLC, Court TV, NBC, truTV źródło: youtube.comStaircase: dlaczego TRZEBA ZNAĆ? HISTORIA seriali CRIME

Najlepsze komentarze:

Patrick...Dzięki za fajną analizę! Koniecznie sprawdzę ten tytuł!
Wojtek ...Trochę mi zabrakło dokładniejszego nakreślenia dowodów bo przy tym co zostało pokazane zastanawiam się jakim cudem gościa skazali... przecież scenariusz wydarzeń nakreślony przez prokuraturę był absurdalny - i tutaj np. zastanawiam się dlaczego obrona nie przeprowadziła kontrdoświadczenia z manekinem z imitacją skóry na głowie aby udowodnić, że na tej klatce cieżko byłoby się pomieścić a jak już to zadając ciosy pustą mosiężną rurką z 20cm nie da się zadać takich ran (chyba, że przeprowadzili taki eksperyment i jednak się da).
No i jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia i kwestie wypadku stawia pod znakiem zapytania... USA - kraj w którym się sądzą o odszkodowania za gorącą kawę w kubku i nie ma tematu walki o odszkodowanie za niesłuszne skazanie na podstawie dowodów sfabrykowanych przez skazanego już wtedy urzędnika państwowego???
Natalia...Cały czas nie wiem co się tam wydarzyło, nigdy się nie dowiemy zapewne, ale to jak mózg pracuje przy oglądaniu jest niepojęte. Sam serial jest świetny. ❤
TheTari...Zrobicie recenzje polskiego serialu Kruk ?
Logan19...Kto się cieszy, że NETFLIX uratował "Lucyfera" łapka w górę :D
woo hoo...Nie zgodze się z tym, że wszyscy boimy się śmierci. Ludzie (i to raczej w większości, zamiast zupełności) boją się sposobu umierania a nie zgonu sensu stricte.
mona Mo...Zgadzam się, bardzo, bardzo dobry. Polecam każdemu, kogo kręcą tego typu historie. Do tej pory zastanawiam się, co tam się właściwie wydarzyło. Kiedy już, już przekonywałam się do jego niewinności, pojawiała się jakaś zagwozdka. A potem w drugą stronę, i tak w kółko. Polecam!
Flet...Poprawcie tytuł
Dorota ...Ogladam właśnie 4 odcinek The Staircase, a telefon wyswietlil mi info o Waszym video.
Nie miałam pojęcia jak rozwijał się gatunek, ani, że ten konkretny serial był kręcony z przerwami. Teraz jeszcze bardziej chcę go oglądać i wiedzieć jak to się skończy (mimo bladego pojęcia jak to się działo w rzeczywistości).
Pozdrawiam i dzięki ? lubię wiedzieć takie rzeczy
Gypsy J...Kaja! Ale super, ze przygotowaliscie całe tło i tak zgrabnie zarysowaliście kontekst, trochę sie człowiek dowiedział przy okazji ??
Mi?osz ...Dla mnie Manhunt: Unabomber jest mistrzowki, jeden z moich ulubiony seriali na Netfilx. Nie pamiętam, żeby mi coś tak działało na emocje!
Alexand...Zainwestujcie w 60fps...
Marcine...Dzięki za odcinek. Uwielbiamy z żoną tego typu seriale, przy "Making a Murderer" szczęki zbieraliśmy z podłogi... aha, a z tym kortyzolem to kompletna pomyłka, doczytaj proszę! ;)
Leszek ...Kortyzol to hormon STRESU, wprowadza cały organizm w stan podwyższonej gotowości, stan ten jest szkodliwy dla organizmu jeśli się przedłuża i często powtarza. Nie chodziło o endorfiny?
Zetor Z...Myślę ze się skuszę na seans. Chociaż nie moja tematyka.
A tatuaż to masz odlotowy! ??
Kon Wro...Ostatnio się przekonałem do takich seriali
Rain Jo...Dzień dobry ?
english...true-crime, które pokazują kryminalne sprawy sądowe w Ameryce są najlepsze! <3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHfp1ZNjKYZAaG7tgmYLZfw