PROF. KAZIMIERZ KIK CZY WIZYTA TIMMERMANSA SKOŃCZY WRESZCIE...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!PROF. KAZIMIERZ WIZYTA TIMMERMANSA SKOŃCZY WRESZCIE GRILLOWANIE POLSKI?

Najlepsze komentarze:

np. pio... Co przyniesie wizyta Timmermansa w Moskwie?
np. pio... Kto reaguje na spam, a co gorsza trkatuje go poważnie, tego prędzej czy później dopadnie wielka bieda. Timmermans zapewne tego nie wie. Grillowanie Polski przez timmermansów? Obawiam się, że jest jest odwrotnie, czyli to Polska Targowica nie tylko zgrillowała, ale wręcz za- czy przegrillowała timmermansów.
Mariusz... Prof.Kik ,jak zwykle w sedno!
Macias1... Po co w ogóle przyjmować takich timmermansòw i resztę sprzedanych kurew, Przecież to tylko legitymizuje tych knurów
jolanta... Rząd nigdy nie powinien ulegać Brukseli !
Anna Mi... wszyscy sie buntuja a A. Duda chce wpisac do konstytucji dozgonna przyjazn z ue ???
Janusz ... Zaadnych wiecej ustepstw.Polska nie potrzebuje dorad z Brukseli Wystarczy popatrzec,jak wyglada Belgia ,Francja Niemcy Holandia UK Swecja i inne kraje EU a jak Polska U nas Polacy,Polki,nasze dzieci chodza bezpieczne u nich wojsko chodzi po ulicach.My nie chcemy takiej Polski My wiemy,co chcemy I nigdy tego nie poddamy Poki my zyjemy,Polska bedzie polska Nasza Polska,za ktora nasi przodkowie duzo krwi wylali abysmy byli bezpieczni w swoim kraju
Christo... Tchõrzu redaktorze przejezyczenie to jest poddanstwo Unii Rosjanom.
mack mo... po co nam jakiś pedał?i opój ? kto go w ogóle zaprosił? kto w ogóle dopuszcza żeby taki pedałek destabilizował pracę polskiego  rządu?polski rząd ma dbać o polską gospodarkę a nie rozmawiać z lewusami którzy mają jeden plan-zaszkodzić nam !
Wojtek ... Komuniści zawsze mieli przeciwników a nie partnerów. Obecna Unia to 100% komuny. Makrela z Hollandem jeździła składać kwiaty na grób żydowskiego komunisty Spinellego.
Adam Te... Kik w 2012 chciał wsadzać do więzienia Kaczyńskiego i Macierewicza, taki to autorytet.
Stan Ja... Ogladajac tv republika odnosi sie wrazenie,ze w Polsce sa tylko dwaj profesorowie,Kik i Klak. Oni zawsze mowia teksty mile dla ucha prawicowych sluchaczy.
Panie prof.Kik. Wizyta Timernansa jest sprowokowana nie przez opozycje tylko przez rzad PiS ,bo to on uchwalil ustawy niezgodne z polska konstytucja.
KE nie wtraca sie w wewnetrzne sprawy Polski tylko probuje naklonic polskie wladzy w tym rzad polski i polskiego prezydenta zeby przestrzegali polskiej konstytucji.
W tym kontekscie europoslowie ktorzy upominaja sie w Brukseli o to zeby ta zastapowala polski rzad przed lamaniem konstytucji jest dzialanie dla dobra Polski i Polakow. Europoslowie ,ktorzy te sprawe podnosza na forum UE to prawdziwi patrioci.
Stan Ja... Prof.Kik mowi prawde kiedy sie myli czyli przyznaje ze polaczone sily Fideszu czyli partii Orbana i PiS w ramach europejskiej partii ludowej zmieni uklad sil czli polityka Orbana przyjaciela Putina znajdzie szersze poparcie w Europie.
Jest to polityka nakierowana na oslabienie UE a w konsekwencji powrot krajow Europy srodkowo-wschodniej pod wplywy Rosji.
Nie ma innej opcji albo jestesmy w UE albo zostaniemy satelita Moskwy.
Wszyscy ktorzy graja na oslabienie UE sa pozytecznymi idiotami Putina bo w jego interesie lezy zniszczenie Uni.
Kiedy Orban i Kaczynski zjednocza sie w jednej partii i dolacza do nich ruchy narodowe krajow zachodnich(finansowane przez Putina) sila razenia zdecydowanie sie powiekszy i znow bedziemy wpisywac do konstytucji przyjazn z Putinem i Orbanem.
ps.Przepraszam ze zapomialem o innych dwoch profesorach ktorzy sa filarami polskiej polityki czyli prof.Legutko i prof.Krasnodebski.To awangarda putinowskiej walki z UE w eurpejskim parlamencie.
Wojciec... Już rządzili w Polsce Hitler Stalin i wielu pomniejszych bandziorow! A to chłopisko też z tej rodziny?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw


Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 33786 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 187185250 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 147696 użytkowników.