Królewski ciekawostki

Królewski ciekawostki

Historia kanału Królewski zaczyna się w dniu 2014-10-23 17:25:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26364 użytkowników.

Akt oskarżenia na zlecenie Bnai Brith! Za Biblię, Chrystusa i...


Przedsprzedaż mojej książki już trwa. Wejdźcie na Tekst o raporcie loży Bnai Brith: Wsparcie finansowe: BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: Kanał na CDA: Portal: Blog: Twitter: oskarżenia zlecenie Brith! Biblię, Chrystusa prawdę Talmudzie Międlar

Najlepsze komentarze:

andy ma...Witam i wspieram z całego serca, zwłaszcza, że trudne czasy przed Tobą. Obca i nielegalna organizacja, największe działo syjonizmu wycelowało w Ciebie swoje działo.
Piszę, bo wiem , że nie wszystko co w sieci jesteś w stanie zobaczyć.
Polecam
Jedwabne geszefty 10 lipca 2001 r. Zdrajcy Polski : Kwaśniewski i Kaczyński oraz Tusk i Komorowski
https://youtu.be/GcP4tmZTl-E.
To się dzieje od wielu lat.
Najlepsze jak „profesor” Bartoszewski mówi „MY POLACY…..” – ręce opadają.
Tam Polaków zaaresztowano za polskie flagi, w Polsce, nie w Ameryce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Pozdrawiam, wiem , że prawda zwycięży.
Justyna...TAK TRZYMAJ JACEK POZ.
Jab?one...Śmierć takiej młodziutkiej dziewczyny, matki wzbudza ogromny smutek, żal i bunt. Jakże to? To nie przytuli swojego synka, nie będzie patrzeć jak dorasta, nie powalczy o Polskę swoich marzeń dla siebie i synka? Okrutna i przedwczesna śmierć. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...Anastazjo, opiekuj się swoim synkiem.
Polski ...Gdzie można kupić koszulkę?
Satariu...Agenci o dziwnej urodzie semickiej.
Ter'ro'ryści o dziwnej urodzie azjatyckiej.
Polacy o dziwnej urodzie germańskiej.

Nagle świat jest w innych 'dziwnych' barwach.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje Panu Międlarowi za poprawę humoru ,)
Tomasz ...6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów

"...Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani.
Polska nie jest miejscem dla Żydów.
Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili.
Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo.
Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg.
Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami.
Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli.
Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie.
Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny?
Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga.
Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie.
Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem...."

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-polska-nie-jest-miejscem-dla.html
Tomasz ...ks Natanek czytając oredzia na czasy ostateczne które wlasnie nadeszly powiedział takie coś "..Słowa które nikomu nie wadzą nie są słowami Bożymi.."
oraz mówił ze w obecnym kosciele katolickim najwiekszym świetym jest .. Świety Spokój :D
oraz ze dialogowanie Polski z Europa to pogłębianie się niewoli
Krzychu...P.S. Jacku! Zastanawiam się o to, jak wyzwolić Polaków z niewoli banksterskiej. Czy w oparciu o np. plebanie możnaby utworzyć organizacje mikrokredytowe-tak, jak to zrobił Yunus z Grameen Bank?
Oprocentowanie lokat w banku jest śmieszne i spokojnie obyłbym się bez niego, gdybym wiedział, że Prov..., czy inna "Filówka" straciła właśnie klienta. Z drugiej strony nie jestem krezusem i nie chciałbym stracić całości kwoty, bo raz już tak wspomogłem starszą kobiecinę na słowo i tylko słowo mi pozostało.
Jeśli chcemy Polski, to musimy widzieć ją całościowo: Bóg jest osią, wokół której budujemy sprawiedliwą rzeczywistość dla wolnych Polaków, ale w Polsce B, czy C sam Bóg nie wystarczy:(
Krzychu...Jacku! A może wystarczyłoby doniesienie do prokuratury w sprawie szerzenia mowy nienawiści w Talmudzie? Myślę, że w porównaniu z nim, Twoje wystąpienia są pokorną igraszką dziecięcia:) Podobnie rzecz ma się z Sirą i Koranem. Wiem, że Biblia też ocieka krwią, ale dla katolików fundamentem jest Nowy Testament.
irydka2...Żydzie Dutkiewicz , słuchaj słów , szczególnie w tym odcinku naszego Jacka Międlara . Jeżeli nie zrozumiesz Dutkiewicz , zrób to raz jeszcze . Oszukaj siebie , jak oszukujesz innych . O Monice Lempart zapomnij Dutkiewicz . Już możecie pakować manatki . Służby mają ją na oku. Nigdy już w żadnym mieście nie wygracie .......a chcielibyście nas zniewalać , ja wiem. I wy to wiecie żydowskie parchy . Wasz czas dobiegł końca . Czas zdiąć jarmułę ...czas zdiąć jarmułę.
riko ko...wiadoma nacja ,aż tak obawia się tej książki??? Jest jeszcze jakaś uczciwa władza w tym kraju??????
tom r...Ważne!!! Dr Kękuś ma kilka rad w związku z Ż :)
https://youtu.be/D6EFupWJcWM?t=1421
PODLASI...TRZEBA WYMIESC DUDKIEWICZA !!!!!!! TO KRWIOPJCA POLSKI !!! TYLKO ZERUJE NA POLSCE !!!
Martin ...Jacek, w razie gdyby faktycznie sie tak stalo ze zamkna cie do pudla, mam nadzieje, ze jest plan B dla ksiazki i nie bedzie zadnego problemu aby ujrzala ona swiatlo dzienne.

Pozdrawiam !
PiS PO ...Jacku, mam pomysł: może zrób jakiś zbiór tych Twoich rzekomo "nienawistnych" wypowiedzi i umówimy się, że Polacy publicznie będą odczytywać te teksty - niech skażą razem z Tobą dajmy na to 10-50 tysięcy ludzi... bo już nie wiem jak mamy się bronić przed terrorem żydowskim...
George ...Potomkowie zydokomunistycznych zbrodniarzy dzisiaj gnebia takich ludzi jak Jacek Miedlar.
funny96...Jacek chcesz założyć rodzinę? Jak to się ma do przysięgi której składałeś? Odmawiasz różaniec? Przeczysz objawieniom w Fatimie?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg