Czy to jeszcze gra? | TOP 5 fotorealistycznych gier


Czy fotorealistyka w grach ma sens? Jak producenci wykorzystali tę technikę w tworzeniu swoich gier? O tym opowie Wam w dzisiejszym odcinku Kuba. Linki do gier: → Gry pudełkowe PC → Gry cyfrowe PC → Gry PS4 → Gry pudełkowe XBOX One → Gry cyfrowe XBOX One ODWIEDŹ NAS: Facebook: Instagram: Twitter: Grupa nie tylko dla geeków: Muzyka: "RESPECOGNIZE" Diamond Ortizjeszcze fotorealistycznych

Najlepsze komentarze:

Krystia...Witam mam problem, mam do przeznaczenia 1500 zł na update PC. Specyfikacja: i7 2600 gtx 1050 ti 4gb, 8 gb ram ddr 3 i dysk ssd 512 gb, zasilacz 600w. Mam 2 pomysły. 1. Zamiana 1050 ti na 1060 6gb lub 3 gb. 2. Zmiana płyty głównej, procka i Ram. Co wybrać?
Wojciec...Tak trzymaj Kuba!
Milocre...No i kiedy ta apka morele.net???
RozU...ja nigdy nie patrzyłem na grafike bop zawsze miałem słaby sprzęt ale powiem szczerze że ta koszula krzywdzi moje oczy :(
Kebrak ...console to shit
Flaszow...Killing Floor 2 jest dużo lepszy pod względem grafiki niż te Get Even czy Ethan Carther Vanished. Oczywiście na wymaksowanych ustawieniach graficznych razem z flakami i krwią która nie znika po kilku sekundach tylko zostaje na mapie przez cały mecz. Wymaga to co najmniej GTX980Ti. Polecam sprawdzić tym którzy mogą. :)
Damian ...Kraj endżajn xddddd
SylweK...Mam wrażenie że fotorealizm wcale nie jest nam potrzebny. Jeżeli cała gra będzie wyglądała niczym film dokumentalny to wszystkie uproszczenia fizyki itp. które są potrzebne żeby dobrze nam się grało będą bardzo widoczne oraz będą oddawać od reszty. Chętnie zagrał bym w taka gre ale wiem też że takie gry kosztowały by krocie ponieważ jej produkcja pochłonęła by ogromne fundusze.
Lubie kiedy gra wygląda jak gra, ludzie nie przepadają za robotami które są zbyt ludzkie może w kwestii gier będzie podobnie. Wiem że to porównanie to zestawianie że sobą zupełnie odmiennych dziedzin ale myślę że wiecie co mam na myśli.

Ps. Sposób montażu i prowadzenia programu jest chyba zbyt mocno podobny do konkurencji.
Szymone...I tak Tibia jest najlepsza <3
.
.
.
.
.
www.sarosots.eu
Sheviix...Czy w projects cars pogram na i5 8400 i gtx 1060 3gb?
AdiBiel...Mi tam by bardziej odpowiadało jakby gry nie dążyły do realizmu poprzez grafikę, ale poprzez m,echaniki - tak jak dla przykładu Mirror's Edge Catalist próbowało robić realistyczny parkour widziany z oczu bohaterki (i spalić mi procesor przy okazji, aż musiałem zmienić profil chłodzenia w BIOSie z cichego na normalny;] ), bo większość gier w tym względzie niby przedstawia protagonistę jako człowieka, ale jego cechy ani trochę nie są ludzkie i co mi z tego jak on wygląda w takim momencie?
abecadl...Bzdury. Crysis pojawił się też na konsole tylko z obniżoną grafiką.
Jack Po...Wspomnieli o wiedźminie, więc łapa w górę ;)
jakub b...Jak gra jest fotorealistyczna to nie jest już gra tylko film którym możemy sterować :/
Waldema...K.... ile tu się zebrało jeb... troli
Zbieram...A gta v? ;(
Janusz ...To może być po prostu osobny gatunek gier
Emilian...I tak lepszą grafikę ma driveclub
Chris G...Mi tam crysis działał w 1080p i średnich ustawieniach w 40 klatkach na radeonie 5750. nie było tragedi. A project cars 2 daleko do fotorealizmu, już GT Sport jest o wiele bardziej przyzwoity pod względem oświetlenia
moreleT...Linki do gier:
→ ? Gry pudełkowe PC ? - ? https://goo.gl/xtqpFR ?
→ ? Gry cyfrowe PC ? - ? https://goo.gl/4oPL5b ?
→ ? Gry PS4 ? - ? https://goo.gl/Sm96V3 ?
→ ? Gry pudełkowe XBOX One ? - ? https://goo.gl/8RRwkh ?
→ ? Gry cyfrowe XBOX One ? - ? https://goo.gl/SNZh6V ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCW22uKjws2CyMnlEfIdyvqw


moreleTV ciekawostki

moreleTV ciekawostki

Historia kanału moreleTV zaczyna się w dniu 2012-07-30 10:39:15.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 74579519 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 251829 użytkowników.