Socjalizm realny został rozmontowany przy pomocy dwóch zdań!...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Socjalizm realny został rozmontowany przy pomocy dwóch zdań! Stanisław Michalkiewicz, wystąpienie podczas konferencji "Przywróćmy wolność gospodarczą! 30 lecie »Ustawy Wilczka«", zorganizowanej przez posła Jacka Wilka w Warszawie 16.06.2018 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Socjalizm realny został rozmontowany pomocy dwóch zdań! Stanisław Michalkiewicz 16.06.2018

Najlepsze komentarze:

Piotr Z... Fajnie że pan Stanisław już na wyjeździe dużo zdrowia :)
uberiba... Dużo zdrowia życzę panu Michalkiewiczowi i do następnego fejletonu, pozdrawiam wszystkich
Miso Py... Dobry materiał polecam ?
Bart?om... Dziękuję za świetny materiał z nieodzowną humorystyczną nutką? Pozdrawiam;
Check M... Świetnie widzieć Pana Stanisława w takiej formie, ale moim zdaniem powinien już bardziej się oszczędzać i prowadzić prelekcje na siedząco.
Cat Bal... Świetna analiza historii ustawy Wilczka Panie Stanisławie. Przy tej okazji należy wspomnieć o firmie nomenklaturowej z lat 80-tych Inter Fragrances - produkującej środki aromatyczne, zapachowe i kosmetyczne. Pamiętam jak: 1. puszczono plotkę m.in w prasie , że płyn Ludwik jest szkodliwy dla zdrowia. 2. Sztucznie wprowadzono do szkół wszawicę w 1988 r. - bo firma ta produkowała płyny do mycia naczyń i szampony przeciw wszawicy. 3/ jak ludzie zaopatrywali się w aromaty do bimbru (wódka była na kartki) w sklepie firmy róg Pięknej i Mokotowskiej w W-wie.
Teraz od kilku lat mamy w Polsce inwazję KLESZCZY, bo trzeba sprzedać bardzo drogie środki dla psów przeciw kleszczom.
To tylko moja teoria SPISKOWA......
Admard ... A ten pucuś ,co mu się wpierdzielał?
Leszek ... "Powtórka z rozrywki " w wykonaniu Pana Stanisława, niestety.
Lord Be... Te mamy chyba nie powinny być mamami skoro nie wiedzą, że dziecko jak najdłużej powinno przyjmować pokarm matki; a te macochy - byle je odstawić i to jeszcze jakimś dziadowskim, chemicznym żarciem z lidla czy biedronki. Matki, puknijcie się we łby!
Marcin ... szkoda, że Polska była wolna tylko w okresie przejściowym między komuną a komuną
Nerexis... W 2004 roku był dołączenie do Wspólnoty Europejskiej, a nie do Unii Europejskiej.
openwor... Wilczek popełnił samobójstwo....
Moto Tr... Pamiętam efekt ustawy Wilczka. Nagle kraj gospodarczo oszalał, kto żyw otwierał własną działalność i na dodatek mu nieźle szło. Potem stopniowo to wygaszano przykręcając tzw. śrubę podatkową. Ustawa o VAT też nieźle ludziom dopiekła. Na pohybel socjalistycznym sqrvysynom! A przecież to takie proste żeby gospodarka mogła ruszyć z kopyta i wtedy nikt nas nie zatrzyma. Patrzcie co się dzieje w Rumunii, pamiętacie Rumię z lat osiemdziesiątych? Ja pamiętam, a teraz zaczynają nas przeskakakiwać.
Karol S... łapka w górę Panie Stanisławie! Szacunek!
dhamste... Coś wspaniałego!
Piotr B... Panie Stanisławie, dużo zdrowia życzę, jak dobrze, że wrócił Pan do spotkań.
Jan K... o czym oni pierniczą, jakie rozmontowanie socjalizmu ustawą Wilczka? Czy szkoły, szpitale sprywatyzowano? Albo czy polikwidowano urzędy i etaty? Nic a nic. Albo czy rząd nie ingerował w pieniądz? A hiperinflacja to wolny rynek zapoczątkowany ustawą Wilczka? Jak w ogóle można mówić o wolnym rynku w sytuacji tak kosmicznej i stałej interwencji państwa w postaci drukowania gór forsy? Wg mnie wtedy państwo jeszcze bardziej szaleńczo kontrolowało gospodarkę, ale że panował bajzel, to ludzie zaczęli po swojemu dorabiać się po kątach jakimiś drobnymi handelkami - i stąd mit tamtych czasów powielany do dnia dzisiejszego
Ryszard... 30 kwietnia 2014 Mieczysław Wilczek popełnił samobójstwo poprzez wyskoczenie z okna wysokiego piętra budynku. Ciało zostało znalezione przed jednym z bloków na warszawskiej Saskiej Kępie. Prokuratura odstąpiła od wykonania sekcji zwłok. Pochowany na miejscowym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.
adminmt... Pan Gary Stanly Becker też był żydem.
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych połuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz do jedynego niekomercyjnego (jedynego bez spamu!) profilu redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/-Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w


asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3021 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51385058 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 75023 użytkowników.