Tajemnice Mundialu 6 Michał Żewłakow MŚ 2006


Daj suba i zaznacz dzwonek: Michał #Pol, Przemysław #Rudzki, Stefan #Szczepłek i Michał #Żewłakow ujawniają nieznane fakty z Mistrzostw Świata 2006. Co by było, gdyby Paweł #Janas powołał do reprezentacji takich piłkarzy jak Tomasz #Frankowski i Jerzy #Dudek? Dlaczego na konferencji po przegranym meczu pojawił się kucharz? Jakie błędy zostały popełnione podczas przygotowań do turnieju? Zapraszamy na program „Tajemnice Mundialu”!Tajemnice Mundialu Michał Żewłakow

Najlepsze komentarze:

Marcin... Mundiale na razie się kończą, ale Wy nie kończcie tego cyklu. Rozmawiajcie o czymkolwiek, bo świetnie się Was słucha :)
vasqez ... edwart klajnist to byl taki specialista ze wymyslil zeby grac dulga pilka zpominieciem 2 lini i widzielismy jak to sie skonczylo w powietrzu nie istnielismy a jako trener w zaglebiu lublin calkowicie sie skompromitowla jako trener
Maniek ... Może to dobry pomysł, może nie. Zarzućcie temat, żeby Pan Stefan zrobił wystawę ze swoimi koszulkami :) Byłoby co oglądać, a pod każdą koszulką opis, krótka historia :).
Przemek... Właśnie wczoraj widziałem jak procentuje doświadczenie. Nie uczymy się na swoich ani cudzych błędach.
Gabriel... nie wiedzialem ze szczeplek byl na mundialu w 38. niezle sie trzyma jak na takiego seniora
emem666... Ilość bzdur lejących się z ekranu przekracza ludzkie pojęcie. Jakie ma znaczenie "afera" z kucharzem? Chyba tylko dla dziennikarskich wymoczków jak ta dwójka z PS. Po śmierci Hurkowskiego, Atlasa i Zarzecznego pozostały tylko miernoty pokroju Pola.
Robert ... oj powtórka z pseudo rozrywki.
Joker H... Dudek nie grał.Frankowski nie grał.Czy w reprezentacji mają grać ludzie za nazwisko czyli grupa kolesi czy najlepsi ? Decyduje selekcjoner.Kłos czy Rząsa mundialu w Korei i Japonii też nam nie uratowali.Piłkarze mają grać a nie martwić się czy będą mieli na turnieju ulubionego kolege do gry w karty.
Pawel S... Gdzie janas? pytacie chlopaka
Pawel S... Nigdy Stefan nie dostanie mojej koszulki
starosz... Z perspektywy czasu śmiem twierdzić ,że tamta reprezentacja mimo wszystko miała większe jaja.z niemcami dali prawdziwą bitwe.
Best Be... engel i janas to komuniści
Best Be... rzasa to cwaniak
larwa85... 1.Czemu nic nie ma na temat 1938 roku?? 2.Czemu nie zrobicie nic o eliminacjach, choćby 1970, bardzo ciekawe to byłoby. 3.Czemu w gdybaniu nic nie było o golu Kryszałowicza z Portugalią??
larwa85... Dla mnie jednak ten temat kucharza, to był mocno rozdmuchany, aż za mocno. A pytania dziennikarzy na tej konferencji niektóre też były absurdalne.
larwa85... potem Bosacki zagrał tylko w 7 meczach
larwa85... To fakt Żewłakow za Beenhakkera jako jedyny wychodził.
Jan Kow... akurat to że iwan nie pojechał to dobrze. Typowy przecinak bez umiejętności. Na ten mundial by się przydał bo byłby jedyny który chciałby walczyć
Jaka Ja... A nikt nie wpadł na pomysł,że być może ktoś przytulił niezłą kase, żeby tych dobrych piłkarzy nie brać ??? Przecież to chyba jeszcze były złote czasy korupcji w futbolu?
Pablo P... Po świetnym dniu mundialowym świetnie pooglądać ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w


Przeglad Sportowy ciekawostki

Przeglad Sportowy ciekawostki

Historia kanału Przeglad Sportowy zaczyna się w dniu 2012-01-18 16:57:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2366 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 148093657 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 259228 użytkowników.