MichalF1 ciekawostki

MichalF1 ciekawostki

Historia kanału MichalF1 zaczyna się w dniu 2014-06-20 11:28:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 271 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57672155 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 320847 użytkowników.

PRZERAŻAJĄCE DŹWIĘKI ZAREJESTROWANE NA NAGRANIACH


INSTAGRAM: FANPAGE: GRUPA: KONTAKT(EMAIL): Źródła: #4 Sam w domu Frankie Cuellar: #3 Krzyk Travis Cosentino: vonkoestler: #2 Niewyjaśniony dźwięk Wiccan Ministries: #1 Płacz dzieci American Paranormal Research Association: Utwór w tle (Haunting Atmospheric Soundscape What happened to her eyes) : CO.AG Music: PRZERAŻAJĄCE DŹWIĘKI ZAREJESTROWANE NAGRANIACH

Najlepsze komentarze:

Szymon ... KUCHNIA KOMENTARZY CZASU
MENU
Przekąski - 0:14
Śniadania - 1:12
Obiady - 2:05
Deser - 3:00
Kolacja - 3:45
Wolfwar... 2:05 kiedy jebniesz się w duży palec u nogi...
Kamyk... 2:06 moje uszy
Kamyk... kevin sam w domu :D
Karolin... Słuchałam na słuchawkach ten płacz dziecka i nagle słyszę jak ktoś płaczę, wychodzę a tam moja siostra ryczy... Nie wiadomo dlaczego... (byłam tylko ja i moja sis)
Magdale... ja bym się została
Pioxini... Fajny film
Kamil J... Mòj Tata opowiadał mi że jak miał 14 lat to oglądał telewizję jak wszyscy spali jak oglądał to słyszał w kuchni jakby ktoś tam był poszedł zobaczyć ale nikogo nie było to poszedł dalej oglądać i znowu słyszał w kuchni jakby ktoś był to poszedł zobaczyć A nikogo tam nie było to poszedł zobaczyć czy wszyscy śpią i wszyscy spali ...
Hunter ... zajebisty rób więcej bo mi kot zadyme robi xd
Minecra... Elo Michał


Pokaż więcej
Kocham twoje filmy!!
czika C... Wow świetnie
Sweet B... Najstraszniejszy dźwięk na nagraniu to "Cześć witajcie moi drodzy w dzisiejszym maratonie, przygotowałem dla was trzy filmy, każdy film jest o czymś innym..."
SpriteB... 2:06 nie polecam na pełnej kurwie na słuchawkach
?KAGASH... Ja to oglądam o godzinie 00:03
Czes?aw... Zasypiam, przyszło mi powiadomienie o nowym filmie.
Jebac sen i oglądamy.
?l?????... 1:23 te drzwi są podobne do fnaf'a 4!
Rafa? M... Ciekawy materiał.Więcej, takich filmików.
Regan M... To akurat nie zrobiło na mnie wrażenia, bo to ściema jak nic :) No może oprócz pierwszego nagrania. Na drugim nagraniu koleś nie pokazał nawet jak wchodzi z tym sprzętem EVP do łazienki, tylko ucięty kawałek filmu, a potem nagranie być może znalezione w necie z krzykami jakiegoś dziecka. Następne nagranie to z psami, też ściema. Psy mają o wiele bardziej wyczulony słuch od człowieka, i skoro psy nie reagowały na te ,,krzyki,, to właścicielka miała jakieś omamy słuchowe :) (Ja też nieraz takie miewam), a psy zazwyczaj NIE reagują na tv lub włączone radio, jak robiły te psy na nagraniu. Ostatnie nagranie też wyjęte nie powiem skąd. Autorzy nawet nie pokazali tej ekipy zjawisk paranormalnych i ich sprzętu, na którym to nagrywali. Nawet nie postarali się, żeby ten film wyglądał w miarę prawdziwie.
Gabriel... Straszne no
Kacper ... sąsiedzi się zabawiali :3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWnkBElsh7yLjwCPXEZ0AtQ