FANTASTYCZNY DPM FV217 BADGER


Dziś mam dla Was materiał o brytyjskim TD X tieru. Już nie z serwera testowego, tylko z normalnej gry. Pograłem nim trochę na randomkach i oto jest jego recenzja. Miłego oglądania :) ZOSTAŃ PATRONEM I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA DISCORDZIE! Inne formy wsparcia Moje streamy Facebook Chcesz wysłać powtórkę? NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WoT ( i nie tylko) FANTASTYCZNY FV217 BADGER

Najlepsze komentarze:

Mad Fro... Oczywiście musiałeś się przyczepić do "wspaniałej" chińskiej X :) Bitwa oczywiście siadła i jak zwykle na farcie :) :) :)
Stanis?... Zacna bitwa Milordzie,,, mam zamiar przetopić free exp i zacząć jazdę tym cacuszkiem ? załoga jest po 2k bitew na at15a więc przesiadka powinna być przyjemna, ? Pozdrawiam i jeszcze raz gratki za bitewne.
ToolMan... Mam borsuka w garażu. Zagrałem tylko jedną bitwę. Więcej mam na Godzilii.
Lukas x... Po wprowadzeniu OB 268 v 4 balans został już rozwalony totalnie. Jednak nie to jest wkurzające. Wkurzające jest to, że gracze i tak zrobią super pojazd by tylko go mieć i być super graczem (Nagle słabszym graczom nie wychodzi) Wszyscy będą narzekali jaki on jest op, ale grać nim będą cały czas bo kto mi zabroni. Po prostu celność dział na 100m jest po prostu przekłamana, gdyż pokazuje bazową wartość, ale nie bierze pod uwagę wszystkich czynników jak prędkość pocisku, rozrzut przy obrocie wieży, działa itp. Potem nagle się okazuje, że super celne działo ma pomieszane ukryte wartości a czołg rosyjski ma natomiast poprawione i tu następuje problem. Natomiast Badger jest słaby bo ma słabą penetracje na goldzie a teraz wyjedzie ci 268 lub e3 i nic im nie zrobisz a oni tobie tak. Trzeba się z tym pogodzić lub przestać grać w tą grę. Co do samej bitwy to faktycznie sporo szczęścia, ale też i pomysłowości. Nieraz większość by po prostu stanęła i już nie strzelała.
Krzyszt... Nie ma go. Ale maszyna faja bo udało mi się kilkukrotnie zejść za jego sprawą..(do garażu)...Daje radę. Oczywiście nie jest to pojazd op. Pogratulować eMki..... A jednak można bez chrumkania, beż świnek i raciczek..... Pozdrawiam.
Piotr K... Dedu podzieliłbyś się kredytami :(
Patrick... Dudus Pokazesz moja bitwe na elceku?
Patrick... Wez Daj tak z 10 mln :P
jaskole... Nu ładnie, ładnie.
Strzały na początku bitwy, od E75 i Caernarvona były pod naprawdę ostrymi kątami, Borsuk zawsze łapie w ten sposób czy tu był przypadek (a w sumie to 2 przypadki)?
DJWITUS... Jak zwykle muszę dać APKę w górę :P Świetna bitewka. Wnioski również zasadne co już poniżej opisałem ....
Adrian ... Mi FV 217 Badger się podoba, ale zagrałem 189 bitewek wbiłem 3 biegłości i zostawiłem.
Adrian ... Co do mobilności to tog jedzie ponad połowę mniej.
Adrian ... Dedu ja ostatnio wróciłem do chińskich td i powiem ci, że 9 mi się mega spodobała ma dobrą alfe penetrację tylko jest nieco wolny, ale ma jak na swój duży kaliber celne działo i to była 9, którą mi się mega fajnie expiło tak jak kiedyś Skodę T50. Teraz się zastanawiam czy kupować X bo ona jest jeszcze mniej mobilna, ale 9 chińska trafia na moją listę uwielbianych czołgów. W wocie mam takich chyba z 17. Co prawda przy obj. 268 v 4 to się chowa chińska dycha no chyba, że chodzi o penetrację.
Optimus... Jak dla mnie to ta linia nie ma sensu ...nie lubie czołgów z nieobracaną wieżą...Wole grać E4 ale bitewka zacna...Już sądziłem że ta wz cię ubije ale koledzy z drużyny pomogli....
eugene ... to dzialo to 120 z tortoisa?
eugene ... to badgers sie dostaje,czy na nowo trzeba zasuwac tortoisem?
mariusz... ja go uwielbiam, zamierzam wbić na nim 3 marki :-)
Addan_D... Gratuluję masterki. :)
Body_Bu... Juz od kilku miesiecy nie gram w wota czy inne gry, ale gdy widzi sie takie potyczki to az sie chce wejsc i zagrac kilka rundek, no ale praca tez nie pozwala na jakis czas wolny :/
MoonNig... Gdyby mikrofon odrobinę był lepszy, na pewno lepiej by się słuchało :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCboNcwwHdX9aESZspg_Bqqg


DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2816 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14209888 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39956 użytkowników.