wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2520 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 114486203 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 243004 użytkowników.

Młodzi Polacy przejęli rolę państwa RP? Czym jest akcja...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Młodzi Polacy przejęli rolę państwa akcja RespectUs stoi?

Najlepsze komentarze:

Wiktori... Panie Rola, lewica i zjednoczona prawica to jedna nać różniąca się tylko metodami zawłaszczania Polski.
elektri... :))) swietny spot, Rola pozdrawiam.
Jaros?a... A mi się ta akcja nie podoba.
Tony Li... To koniec plucia na Polske i Polakow przez zydowskie/niemieckie/marksistowskie media! DOSYC! Lepiej umrzec walczac niz zyc na kolanach!!! Serdeczne pozdrowienia z USA!
Ana Ign... Panie Marine , prosze mniej " barrrrdzo , szanowni, drodzy, nisko sie klaniam." Swietny program , ale za duzo lukru.. prosze o klasyczny styl dziennikarstwa. Zycze powodzenia.
Verba V... No cóż chłopaki z reprezentacji tak jak POPiSda samobóje Polsce i Polakom ZAFUNDOWAŁA?????
Ewa Jas... Wydrukujcie takie duże nalepki na samochody - wszyscy to kupimy i wykleimy swoje samochody!!!
Polski ... 20:14 Mówisz o hodowlach tych biednych zwierząt na futra??? Człowieku, przecież TO JEST HOLOKAUST! 10 000 000 niewinnych istnień traci życie... w mię czego?! W imię czyjejś garderoby?! To jest chore! Wspierajmy rolnictwo, wspierajmy przemysł, wspierajmy górnictwo, wspierajmy to, tamto... jest mnóstwo gałęzi przemysłowych, które trzeba odbudować i mogą przynosić ogromny zysk... ale HOLOKAUST W IMIĘ PIENIĘDZY? TO WSPIERASZ??? A jakbyś ty był w takiej ciasnej klatce, męczył się, przez kilka tygodni załatwiał się pod siebie, też byś to wspierał? A skoro masz gdzieś los tych niewinnych i bezbronnych zwierząt, to pomyśl o ludziach mieszkających dookoła, którzy muszą zmagać się ze skażonym powietrzem, zarazkami i brudami... pojedź do takiej hodowli i zobacz co tam się dzieje. Jeśli masz uczucia oraz szacunek dla innego życia, powinieneś być PRZECIWKO przemysłowi futrzarskiemu!

Hej! Zróbmy na kimś holokaust dla dobra gospodarki... żal.
Mieczys... Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazał jak doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za sprawą matactwa rozwinęła się KORUPCJA KOŚCIELNO-DUCHOWA,a za nią poszła ŚWIECKA.
Sandra ... Mieszkam 700 m od jednej z większych w Polsce ferm norek w Polsce. Niestety wszystko co się mówi złego o takich miejscach , to prawda. NIe HURRA WSZYSTKO, ale w większości pogłosek jest ziarno prawdy. W mniejszym lub większym stopniu, każda taka ferma śmierdzi, każda jest wylęgarnią much, prawdopodobnie z każdej , może raz na jakiś czas uciec pojedycze zwierze. "Nasze fermy" bo w pobliżu są dwie , rozrastają się z roku na rok, składują odchody i resztki , wylewają na pola wodę po czyszczeniu klatek, ujeżdżają 24 T cysternami z żarciem dla norek drogę gminną z ograniczeniem do 10T, codziennie po dwa razy. Policja, burmistrz, zarząd dróg nie reagują.Nasza i ościenne miejscowo ści przeżywamy inwazję much każdego lata. NIkt poważny nie Interweniował od lat.i Tvn i polsat za to co roku odwiedzają m ieszkańców, robią materiał i tyle. Fermy nie daja się kontrolować byle komu, a trudno uzyskać realną pomoc. Mamy wrażenie ,że burmistrz boi się zadrzeć z właścicielami fermy.
Znęcanie się nad zwierzętami w takich miejscach też jest powszechne, a to dlatego,że do obsługi zwierząt bierze się najniżej wykwalifikowanych, no niestety ale często najgłupszych pracowników. Nie znam nikogo "normalnego" kto pracuje na fermie norek przy zwierzętach.W ogrodach , sadach, biurach fermowych,przetwórniach calej reszcie miejsc związanych z pozyskaniem futra i fajnym z tego życiem, pracuje na pewno masa fajnych ludzi, ale przy zwierzętach nie. Ani za życia, ani przy uboju, ani przy skórowaniu. Tylko pozanając takie fermy od podszewki można zabrać głos.MUCHY, czarne chmury pod sufitem i gruby dywan trupów pod nogami, zanieczysczona gleba i woda,smród przy odpowiedniej pogodzie, czyli często.Niezbyt fajnie że promujecie przemysł futrzarski, na maxa, bezkrytycznie jak leci. Też jestem za tym że skoro ludzie chcą tych futer, to róbmy je MY Polacy , ale nie mydlcie ludziom oczu że te fermy to sam miód.
Don Kub... To sa prawdziwe elity
J CH... Unia Znalazła BATA! Polska ZMIENI Flagę, Godło i HYMN! - https://www.youtube.com/watch?v=JRJzm7VfQ9I
Mi? acz... Obserwuje was i powinniście bardziej wszyscy się pokazywać nie tylko sam Marek.Reszta też powinna być z tą akcją kojarzona
Maria z... Nie tylko mlodzi sa i ludzie w podeszlym wieku aszczegolnie gorale krakowiacy to naturalni polacy nie damy sie nas wykonczyc
Barbara... Dziekuje ???swietna inicjatywa???
zbignie... Jesteśmy słabym państwem a słabego zawsze się kopie i lekceważy
Tomek72... Panie Marcinie - dobry materiał, ale gdzie linki ?
https://www.respectus.pl/
https://www.youtube.com/channel/UCLFGeXoek3m3GHguB50V2ig
Edmund ... Dziękuję Marcinowi Roli za przybliżenie tematu RespectUs. Bardzo cenna i pozytywna idea. Z całego serca popieram, zwłaszcza że już dawno coś próbowałem sam zrobić i było jak grochem o ścianę. "Moratorium o zakazie szerzenia nienawiści" przeciwko Polsce nareszcie się doczekało odzewu. Dotyczy też po części "polish concentration camps".
Mam jednak pewien dysonans językowy, który być może w Polsce jest bez znaczenia, ale dla osoby mieszkającej i funkcjonującej zawodowo w strefie anglojęzycznej przez 30+ lat brzmi niepoprawnie. Rozważcie to z respektem dla mojego punktu widzenia. RespectUs wymawiacie trochę po polsku i trochę po angielsku. Trąca to trochę "Polish Joke". Otóż, jak wymawiacie "Us" jako [as], czyli po angielsku, to powinniście wymawiać "Respect" jako [rispekt], z naciskiem, akcentem, na piątą głoskę, aby było też po angielsku. Pozdrawiam ciepło i serdecznie.
Andrzej... Sorry ale już nie mogę słuchać tego kaleczenia języka więc zwracam uwagę że fonetycznie nie mówi się tylko
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ