MiqT ciekawostki

MiqT ciekawostki

Historia kanału MiqT zaczyna się w dniu 2013-08-28 22:45:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1198 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1248053 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13595 użytkowników.

Object 430: Choćby skały sły... World of Tanks PL


Object 430: Ace Tanker, High Caliber, Confederate, Bruiser, Fighter, Fire for Effect EXP: 1 467; DMG: 7770; KILLS: 4; CRED: 12,147 Zapraszam na Facebooka: Najświeższe informacje ze świata World of Tanks: Powtórki wysyłać na: Royalty Free Music Object Choćby skały sły... World Tanks

Najlepsze komentarze:

Mac Odo... hmmm 3:40 to mi wygląda na haxy… dziwnie go kolega namierzył...
Dawid B... Wynik zacny .
Pojazd bardzo fajny , chociaż czasem bywa tak że działo strasznie rzuca ziemniakami .

Pozdrawiam
Robert ... Kto powiedział? mr women,w jakich słowach?, proszę nie obrażaj żołnierzy, bo ten suchoklates to się do kasy w biedronce nie nadaje a co dopiero do wojska.
Krzyszt... Nie mam go, ale zdążam ku niemu. Mapa do bani, rozpacz kompletna. Poprzednia była o niebo lepsza. Wielkie gratulki za skila dla kolegi. Brawo, po prostu szacun. Bitewka piękna choć przegrana. Pozdrawiam naszego pasterza.
Gabriel... Bitwa niestety przegrana przez gracza w st1. Niestety był to bot ,który nie zrobił w bitwie kompletnie nic po za jednym strzałem. Mógł wyjechać i pomoc co nieco bronić wyjazd i rozbić co nieco pojazdy wroga być może udałoby się wygrać przez capa. Taka moja subiektywna uwaga.
Non Fon... Hej MiqT odpisane... lepiej późno niż w cale :) Pozdro
Dragon_... MiqT w 3.40 minucie kolejka zaznaczeł czołg przez pagurek. Podejrzewam, że ma zainstalowany mod pozwalający namierzanie przeciwników przez przeszkody. Proszę sprawdź to i czekam na odpowiedź. Pozdro
grzmott... Mnie się tym dużo lepiej gra niż ob140 więc czekam na x tier z tej linii.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCXQiVRUns09vNwxa07q686g