Tylko u nas! Sumliński, Kister, w Leeds! LIVE!


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Tylko Sumliński, Kister, Leeds! LIVE!

Najlepsze komentarze:

tojawac...Przeciez to obecny rzad POPiSu robil wszystko aby pan Sumlinski nie dotarl do Anglii!
Anna...Ja bym chciala, zeby sie Pan Sumlinski usmiechnal i nie byl taki smutny :-)
zenek s...mnie ciekawi tylko to, kto komu płaci za dezinformacje, podjudzanie, podpuszczanie,
kto manipuluje i w kogo naprawdę jest wycelowany kałach
Jan Kow...Z tego systemu już się nie wychodzi.Angielska milicja wbija osobe na wieki.
Reytan ...Co u licha Anglikow obchodzi,ze ktos jest polskim nacjonalista,albo katolikiem.
Dla wladz angielskich jest to przede wszystkim udana prowokacja w stosunku rzadu polskiego,bo on nie reaguje I nie protestuje,i nie broni polskich obywateli.
Powazne panstwo zaostrzylo by odprawe Anglikow na swoich granicach.
Rzad PIS-u jednak to jest rzad na kolanach.
I mimo tego,ze Kaczynski ponosi tego fizyczne konsekwencje w swoich wlasnych kolanach,na zmiane sie nie zapowiada.
Mowienie jednak o totalitaryzmie swiadczy o uwiadzie mozgu I krytynizmie.
Reytan ...Sumlinski jest jak grzeczny chlopczyk.
Kaczynski mial szczerze spojrzenie,czy on jest glupi ?
Kaczynski oddal Polske Zydom I masonom,ale nie zadzwoni l do Sumlinskiego z propozycja etatu.
Reytan ...Co to za lajza proangielska ten Kister ?
Prawdziwa lizy..dupa !
PETER P...SUM KRYTYKUJE PREZYDENTA POLSKI A.DUDE, A SAM NIE POTRAFI NAWET JEDNEGO WYRAZU PO ANGIELSKU WYMOWIC...NP...WYPOWIEDZIEC BIRMINGHAM POPRAWNIE.
STATYSTYKI BRYTYJSKIE MOWIA ZE W WIELKIEJ BRYTANII JEST 900 000 POLAKOW ALE DZIENNIKARZYNA SLEDCZY WYMYSLIL SOBIE ZE SA ICH MILIONY.... ECH...
GDYBY BYL DOBRYM DZIENNIKARZEM TO BY WIEDZIAL...KTO GO Z POLSKI PODKABLOWAL PEWNEJ WPLYWOWEJ BRYTYJCE.
maurice...Panie Sumliński, metoda jest prosta. Na przyszły raz proszę zapuścić brodę, na kontroli powiedzieć, że jest pan islamskim ekstremistą i zamierza wystrzelać ludzi w kościele. Od razu puszczą i jeszcze przeproszą za kłopot.
Maciej ...Szczesc Boze Wielkiej Polsce
wins wi...UK to wielkie gówno jak nie największe w którym jestem !!!!! Ale bez sianka nie wracam !!!!!!!
wins wi...Kto wam pierdoli takie bzdury ZERO kurwa wielkie ZERO bezpieczeństwa !!!!!
Piotr B...Witam serdecznie :-)
Stanisl...Brawo pan W. Sumlinski! PiS musi dryfować w kierunku Narodowej. Polski Katolickiej gubiąc liberalizm !!!! Bez. PiS- u narazie nie uratujemy Polski !!! PiS musi wrócić do Dobrej Zmiany tzn. kurs Katolicko - Narodowy !!!
Urszula...“Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.”    Jest to fragment ze stenogramu z tajnego przemówienia Jakuba Bermana do Żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy Centralnego Komitetu Żydów Polskich w kwietniu 1945 roku. Mam wrażenie, że te stalinowskie zalecenia z 1945 r. nadal w obecnej Polsce obowiązują, ponieważ we wszystkich partiach łącznie z PiS-em o Żydach prawie się nie mówi, a jeśli już to w kontekście rzekomego polskiego antysemityzmu, albo tylko pozytywnie o wkładzie Żydów w kulturę polską. Natomiast krytyka żydowskiego antypolonizmu w polskich mediach prawie wcale nie istnieje. Można nas opluwać, ile się da i nikt nas nie broni. Wygląda na to, że wciąż rządzi nami mniejszość żydowska, co wreszcie w związku z obecnymi roszczeniami zaczyna się ujawniać.
Urszula...https://www.youtube.com/watch?v=wn3WunPJ8As Żydowska zmiana nazwisk po II wojnie światowej. Wykład historyczny dotyczący obsadzania funkcjonariuszy systemu komunistycznego w Związku Radzieckim i w PRL-u zgodnie z powyższymi zaleceniami Jakuba Bermana. Ale autor tego wykładu zaprzecza autentyczności dokumentu Bermana.
Urszula...https://www.polonia.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=1713:mniejszoci-narodowe-i-etniczne-w-polsce&catid=95:to-warto-wiedzie&Itemid=131 Mniejszości narodowe i etniczne w Polsce. Cytat: „Przyjęta 12 kwietnia 2001 roku Ordynacja Wyborcza do Sejmu i Senatu RP (mająca charakter ustawy) zwalnia komitety wyborcze, utworzone przez organizacje mniejszości narodowych, z wymogu przekroczenia pięcioprocentowego progu wyborczego.” […..] „Zgodnie z ustawą [z 2005 r. o mniejszościach narodowych] np. nikt nie może być zobowiązany do udowodnienia swojego pochodzenia, języka mniejszości lub religii.” Chciałam dowiedzieć się, jak liczną mamy mniejszość żydowską w Polsce i ile Żydzi mają mandatów w polskim sejmie i senacie oraz w poszczególnych partiach politycznych, ale według tych ustaw jest to sprytnie zakamuflowane i nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Według powyższych ustaw nie wolno nikogo w Polsce zmuszać do ujawniania swojej narodowości, czyli wolno ją zatajać, a organizacje mniejszości narodowych mogą przekraczać próg wyborczy [czy ktoś słyszał o jakiejś organizacji żydowskiej, która wystawia swoich kandydatów do wyborów? Może tylko mniejszość niemiecka, o której się mówi, że ma 2-3 mandaty w sejmie.], więc ustawy sankcjonują zalecenia stalinowskiego Żyda Jakuba Bermana z 1945 r., żeby „Żydzi nie przyznawali się do swojego pochodzenia, siedzieli cicho za plecami Polaków i wszystkim kierowali, a społeczeństwo polskie o tym nie wiedziało”. Wygląda na to, że zaczyna się ziszczać marzenie Żydów od XIX/XX w. o stworzeniu w Polsce Judeopolonii, teraz nazywanej państwem Polin.
Andrzej...Sorry ale już nie mogę słuchać tego kaleczenia języka więc zwracam uwagę że fonetycznie nie mówi się tylko
Jacek C...Zagrożonej dziś Polsce, by przetrwała, potrzeba Zjednoczenia Narodowego na miarę Cudu nad Wisłą.
grzes...Jak nisko trzeba upaść aby zdrajcę nazywać bohaterem !! Co Polska zyskała na tym ?? Durny kraków już postawił pomnik...............
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2452 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 113808159 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 247916 użytkowników.