PŁOMIENNE PRZEMÓWIENIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO I LIST...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!PŁOMIENNE PRZEMÓWIENIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO KACZYŃSKIEGO SPAŁY

Najlepsze komentarze:

Michal ... Towarzystwo Wzajemnej Adoracji w formie.I bankster Morawiecki.To kiedy nam walnie nowym podatkiem w twarz?
penetru... #MorawieckiDosyćPierdolenia idź w końcu do uczciwej pracy.
Wolno?c... Morawiecki to żydokomuch. Tak samo jak i Kaczyński.
Media D... Gazeta Polska, ale chyba tylko z nazwy = agentura izraelska ?
Media D... We The People - co premier Morawiecki mial na mysli, zwracajac sie w ten sposob, do europejskich srodowisk zydowskich.
Enforce... Lewacy jak Maowiecki slyna z plomiennych przemowien, prawicowcy skupiaja sie na faktach (i obnizaniu podatkow)
Yellows... Ale się ta banderowska świnia Sakiewicz spasł. Jak widać zydopisowskie koryto mu służy.
Kazimie... Cokolwiek powie żyd Morawiecki- bezspornym faktem pozostaje, ze :
1-Prawo w Polsce nie obliguje Polaków do wybierania wyłącznie żydów i agentury Sorosa na czołowe funkcje w Państwie.
2-Kłopoty Polaków zaczęły się w chwili, kiedy PIS doszedł do wniosku, że zdobył trwałe poparcie Polaków, wtedy medialno- sondażowe poparcie dla PIS wyniosło ponad 40 do 50%. W takiej sytuacji Prezes Kaczyński oddał całkowitą władzę w Polsce w ręce żydostwa: Dudy i Morawieckiego. Dudy- człowieka, którego dziadek miał być oficerem UPA , który się dogadał z UB bo po wojnie rodzice należeli do komunistycznej nomenklatury w Krakowie a on sam jest żonaty z żydówką. A czym się zasłużył: zablokował opublikowanie anexu do raportu Macierewicza, tzn sam jest człowiekiem uwikłanym we współpracę z UB i szantażowanym przez komunistyczne służby. Natychmiast zablokował reformy ustrojowe w Polsce, kontynuował zadłużanie Polski na konsumpcję- jak dawniej robił niemiecko-żydowski agent Tusk i jego kompania. Nic poza pustym gadaniem nie zrobił, aby Polska się zaczęła rozwijać przemysłowo- nie mianował ministra przemysłu, struktura państwa jest tak samo opresyjna dla polskiej inicjatywy ( patrz Karpiński, Kluska, Olewnik,i inni, zauważcie fakt, że absolutnie żadne novum nie może się w Polsce rozwinąć i przebić do etapu dojrzałości przemysłowej i komercyjnej sprzedaży. Geniusze ministerialni Morawieckiego jak Gowin nie wymyślili w tej kwestii niczego innego, niż "współpraca " z Izraelem. I zrobili to w sytuacji, kiedy racjonalne i konieczne jest planowe zakończenie jakichkolwiek relacji z tą nacją- stanowiącą śmiertelne zagrożenie dla Polski. Żydzi nie chcą zorganizować sprawniej Polaków. Oni forsują żydowski interes w Polsce zamiast rozwijać polski przemysł i gospodarkę. Od dwóch lat słyszę, jak to średnia płaca w Polsce rośnie i ja się pytam: a kto to dostaje? PIS nie gryzie i nikomu ze zdrajców i buntowników włos z głowy nie spadł , żydowskie geszefty plądrują Polskę -dla Polaków są tylko puste słowa, brak rozwiązań a zielone światło dla żydowskich kombinatorów.
4-żyd Morawiecki na gruncie UE został natychmiast zidentyfikowany jako "swój" i skończyły się wobec niego personalne wycieczki. Zaczęły się wyjazdy w żydowskich jarmułkach na szabasy, gdzie w "swojskiej" atmosferze ponad głowami Polaków zapadały decyzje na szkodę Polski podejmowane wyłącznie w żydowskim gronie. Natomiast zaczęły się chamskie i ordynarne żydowskie prowokacje zmierzające do wyszantażowania od Polaków jak największej ilości pieniędzy, żydzi kupili od władz amerykańskich popierające żydostwo akty prawne, kłamliwe żydowskie świnie zaczęły się wtrącać w prawodawstwo Polski , cała żydowska prasa zaczęła powtarzać wyssane z palca bzdety o udziale Polski i Polaków w przemysłowej likwidacji żydów- oskarżyła Polaków o wymordowanie żydów w Jedwabnym. Ale w polskich zeznaniach wyszło na jaw , że dokonał tego oddział eksterminacyjny niemiecki w czarnych mundurach za pomocą miotaczy ognia i broni palnej i żydzi zablokowali dalsze badania, żeby żydowskie kłamstwo nie wyszło na jaw. Wyszły na jaw takie szczegóły, że dowódca tego oddziału wszedł do apteki na miejscowym rynku i zażądał od personelu tabletek od bólu głowy. Zakomunikował przy tym ( czego zupełnie nie musiał robić) że boli go głowa, bo musi zrobić porządek z miejscowymi żydami. Ten niemiecki oddział został już zidentyfikowany i uniewinniony w Niemczech, co żydom zupełnie nie przeszkadza .żydzi ( dziennikarze z żydowską TV) urządzili awantury w kościele w Warszawie podczas mszy i nie zostali dotąd ukarani. żydzi urządzili awantury w muzeum w Oświęcimiu z udziałem żydowskiej ambasador i ich herszta z Tel-Awiwu- i do tej pory nie zostali ukarani. Żydowskie muzea w Polsce ( opłacane przez polskiego podatnika) szerzą antypolską propagandę,z czym nikt z Polskich władz nie zrobi porządku.
5-żyd Duda i zyd Morawiecki z zadziwiającą potulnością zgodzili się z władzami obecnych Niemiec, żeby Polska odstąpiła od roszczeń w stosunku do Niemiec, które spowodowały olbrzymie straty w Polsce w czasie WW2. żydowska święta krowa HGW zupełnie zablokowała obliczanie tych szkód, mimo, ze Niemcy praktycznie spalili całe miasto a część rozebrali całkowicie i wywieźli cegły- tak zrobili na terytorium getta.Ta żydowska święta krowa dwukrotnie spaliła most w Warszawie, miała aferę z nabrzeżem Wisły, wyrzuciła na bruk 40 000 ludzi (lokatorów) i oddała kamienice i działki kombinatorom rozmaitego autoramentu- i dotąd stoi w święta państwowe obok Pana Prezydenta wszystkich Polaków Dudy i opowiadają sobie dowcipy o naszej inteligencji.
6-Jutro tu przyjeżdża żyd Timmermans- typ pokroju psychopaty Niesiołowskiego i tonem pełnym wyższości będzie swoje wydumane żydowskie uroszczenia prezentował i będzie bronił "demokracji " w Polsce i "wartości europejskich" zagrożonych w Polsce. I nikt z was go nie zapyta o definicję demokracji, o jego prawo do wypowiadania się na ten temat, o zapis traktatowy uprawniający UE do zabierania głosu w takich sprawach , ani o to odkąd to wartości chrześcijańskie przestały być wartościami europejskimi i zastąpił je totalny brak moralności, forsowanie żydowskiego interesu, NWO, forsowanie muzułmańskiej inwazji, powszechnej demoralizacji, rozkładu narodów, rodzin , forsowanie zboczeń seksualnych i dyktatura pedałów, żydowskich degeneratów i wszelakiej kanalii. Żaden z was mu tego nie powie i nie każe go wybatożyć, i odesłać do Brukseli z komunikatem, że Polska zawiesza jakiekolwiek relacje podległości. Polacy, dbajcie o własne interesy i zacznijcie od usunięcia żydów ze struktur Państwa Polskiego. Dopiero wtedy będziecie mogli myśleć o dalszym rozwoju Polski. Możecie liczyć tylko na siebie, swoja pracowitość, organizację , zdolności swoich fachowców- bo was ciągle ogrywają różne franty, ostatnio żydowskie. Ja mam gołębie serce, cywilizowane obyczaje i nie jestem pamiętliwy, dlatego mnie wystarczy jak ich procedują na pieńku i uciupią te puste łby toporem kata- zgodnie z wielowiekową europejska tradycją i zdrowym rozsądkiem. I w świetle powyższych rozważań wydaje się to być całkowicie słuszne i wystarczająco uzasadnione.
Stary
Simon N... Nie ważne co sie maluje .......ważnd żeby to sprzedać
Simon N... Historia Polski to nie tylko rok 966 ...Polska to matka Europy
Simon N... 3 rzecz komunistyczna...Polska nie jest rzeczā I nigdy nie była....Ariowie Sarmaci Scyci Lechici i Polonia... nigdy nie była rzeczā I nogdy nie będzie
Simon N... Swięto noeppdległosci to święto polaków I nie życzę sobie tutaj żydów rabinów...Oni kiedy swiętujā swoje święto powstania izraela nie zaprośili polaków
Simon N... Duda pplakożerca ośmiesza polaków nie broni polaków tylko zydów
Simon N... Dlaczego pensje w polsce sa niskie w stosunku do europy...to w takiej hiszpanii gdzie jest bezrobocie 32%..!!!...minimalna stawka na godzinę jest 40zł....!
Simon N... Zwrócćie uwagę ma banknot 200 zł....na reversie jest orzeł w trumnie...google sprawć proszę
Simon N... Ja nie jestem partyjny ale....nie podoba mi sie że Polacy sa dyskryminowani na arenie międzynarodowej I w polsce też...Jedwabne...Polin...447....35tys paszportów dla zydów w 2017roku....Azari ambasador antypolski ....amyrykańska ambasador antypolska....Chanuka swieto zydowski obchodzone w parlamencie!... Knesset na Wawelu!..Aushwits zydowski....
J K... Premierze! z bozej laski ,przestan bajdurzyc i nie dodawaj sobie splendoru wielkiego polityka i wojownika.Lepiej powiedz,jak "dorobiles" sie swoich milionow i za co ?Wybij sobie z glowy nastepne kadencje,ktorych nie bedzie wiecej dla "szabesgojow".Amen.
Tds Sbl... ale czemu i tu jakaś lichicka, czemu takie robią degenerację i tu
Florian... Tak, młody Morawiecki to taki nasz PREMIER i polityk opatrznościowy. Jest twardszy, inteligentniejszy i lepiej przygotowany do dzieła odbudowy Polski niż jakiemukolwiek wrogowi Polaków by się wydawało. Popieram Go w ciemno, w 100%.
BazzTre... bla blaa bllaa i niewolnikow sie ma a co to ta solidarnosc sami agenci
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw


Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 33546 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 183512072 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 144188 użytkowników.