Dr Modelska i O Bigiel u Roli o stosunkach Polska USA Izrael,...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Brz?czy... To powinno leciec o 20 na tvp1
POLSKA ... Witam serdecznie Marcinie jak zawsze ciekawe tematy i bardzo przyjemnie się słucha
HETMAN ... Kochajmy się jak bracia, ale liczmy się jak żydzi.
ciocia5... Apropos "braci starszych".Jesteśmy przede wszystkim Słowianami ,gwałtem do chrześcijaństwa przymuszeni proszę wielebnego ...Nie w Watykanie nasze korzenie o nie ...
krzyszt... WIEDZA O CO CHODZI BARDZO DOBRZE ZYDZI SA PASOZYTAMI ONI NIC NIE UMJA TYLKO ZYRUJA NA NARODACH ZOSTALI WYGONIENI Z 40 KRAJOW TO MOWI ZA SIEBIE???????
krzyszt... ustawa w terezinie nie zostala podpisana przez Bartosiewicza -dlaczego sie niemowi?????
Stan... I znowu filosemici tłumaczą nam jak mamy kochać żydów.
A Ka... Kardynal Wyszynski -zakladal kolka socjalistyczne we Wloclawku,a takze oslawione "OSEMKI"i pewnie zostanie "Swietym"jak wielu jego poprzednikow!Tego typu ludzi zle sie slucha!
A Ka... Przede wszystkim to nie sa Zydzi,a swolocz z Dalekiego Wschodu,napewno nie sa moimi bracmi,pani myli pojecia!!!,a ksiadz ktory nie reaguje to "dziwny"ksiadz!!!!
Zygmunt... za szybko nadajesz prowadzacy , ciezko zrozumiec
1257and... Panu redaktorowi udzielila sie magiczna suma zydow 6.000.000.
Zawsze tyle ich ginie jak ciagle istnieja w tej ilości.
maciek ... Ogulnie rzecz biorac nasi historycy sa do dupy , nie maja odwago wszyscy razem powiedziec prawdy o zydoskich klamstwach tzw. " holokaustu " > Nie bylo zadnego " holokaustu " zydow bo zamordowanych zostalo ich nie wiecej jak milion a cala reszta tych sukinsynow spokojnie wyjechala na tzw. zachod ! Ponadto nie bylo nigdzie zadnych komor gazowych udowodnili to zyd profesor Filkenstejn , David zapomnialem nazwiska a nawet biskup Wiliamson i wielu innych o ktorych nikt nie mowi . Malo tego wystarczy siegnac do archiwow CIA robiacych zdjecia wszystkich obozow i w zadnym nie sfilmowano nawet jednego dowodu na istnienie komor gazowych , prosze zatem nie brdzic o zydoskich bajach i mamy juz dosyc mowienia z miloscia o tych diablach zydach !
Iwona Z... Tu właśnie widać gdzie maja prawo Amerykanie i Żydzi wszystko na ten temat.
Iza Kot... To byla deklaracja terezinska a nie ustawa.Ona nikogo prawnie do niczego nie zobowiązywała .Ale prawo siły ussraelskich bandziorów, uznawane przez polskojęzyczną bandę rządzącą tym bantustanem zwanym Polską prowadzi do zagłady Polaków.
Andrzej... ponownie proszę o nie powielanie bredni o tzw. USTAWIE TERESIŃSKIEJ ..POLSKA nie podpisała żadnej ustawy Teresińskiej ..KTO TAK TWIERDZI KŁAMIE lub powiela kłamstwa innych
Szymo... P. dr Modelska, czy Pani widziała podpisy pod Deklaracją Teresińską? Tak - gdzie? Nie - po kim Pani powtarza? Domagam się profesjonalizmu.
b k... Hi, aby móc mówić o jednym polskim narodzie, należny mówić o jednej (wspólnej) konstytucji Polski łączącej ten JEDEN naród ... a konstytucję warunkującą ciągłość prawno-narodową Polski mamy tylko tą jedną - z kwietnia 1935r. Tymczasem w obrębie tzw III. RP honoruje się tzw konstytucję "utworzoną" na dyrektywach stalinowskich i rozwijanej do dnia dzisiejszego przez lewackich pachołków post-komuny … i nigdy nie popartej przez większość tego JEDNEGO narodu polskiego!
Jacek G... Ktoś na czacie zadał ciekawe pytanie,dlaczego papa Franciszek,całował ręce żydó...odpowiedz jest zaskakująco prosta...czyja rękę liże psiak? W 1834 roku klan Rothschildó uzyskał od Watykanu możliwość poboru należnych podatków a w 30 lat po tym " niezwykle mądrym" posunięciu,Rothschildowie poprzez pożyczkę,stali się "rozgrywającymi " finanse watykańskie.Przypomnijcie sobie co spotkało Pawła VI i Jana Pawła -! go kiedy probowali wyczyścić finanse Stolicy Apostolskiej/słynna afera z Banco Ambroziano, zwłoki dyrektora tego banku powieszone w Londynie pod mostem/ zupełne desinteresmant 'e "naszego" papieża Karola Wojtyły by wyjaśnić przyczyny nagłych zgonó dwóch poprzednikó i afere bankową i jest gotowa odpowiedz.....Do czasu zamachu na Jana Pawła -II go nikomu nie śniłosię,ż można coś takiego zrobić w zasadzie ezkarnie.Teraz juz każdy papież wie,że w razie czego.... żartów nie ma.......
TheAand... Doskonaly program. Super.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3us3iy5IZmo


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.