Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 373 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4866371 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27583 użytkowników.

Polacy też mordowali Ukraińców... Bandera to nasz bohater.....Juszczenko udzelil wywiadu w ktorym powiedzial, ze Polacy rowniez wymordowali wielu Ukraincow Polacy mordowali Ukraińców... Bandera bohater.. powiedział JUSZCZENKO

Najlepsze komentarze:

Lechos?... W XVII wieku nie było "narodu ukraińskiego", był jeden NARÓD RZECZYPOSPOLITEJ, najprawdziwszy , najstarszy naród Europy, naród Słowian.
Czy dzisiaj istnieje 'naród ukraiński" ? to sprawa dyskusyjna, ale na pewno Bandera ani UPA nie są twórcami narodu, to jedynie agentura hitlerowskich niemiec, zalążek najgorszego bandytyzmu.
Jolanta... POLSKI RZĄD TO MA W DUPIE POLAKÓW I POLSKĘ JAK MOŻNA POZWOLIĆ ABY PIEPRZONY UKRAINIEC TAK OCZERNIAŁ POLAKÓW
DANIEL ... Jak zwykle nasze zatrute katolicyzmem serduszko nie dziala jak nalezy - nadstaw drugi policzek itp bzdury - a prawda jest taka ,ze po wolyniu nalezalo ich wyciac do nogi jak by prawdziwi wolni slowianie zrobili - ale zdrajca pilsudski tego nie chcial bo sam byl ukrem i agentem obcych wywiadow
NEMESIS... Suwerenny PL. Chłopie co za brednie mówisz.
1. Janukowycz siedzi w Rosji bo go pogonili z Ukrainy.
2. Juszczenki nie oblali kwasem tylko otruli, słabo pamiętasz.
3. Nasz bohater, którego mamy w hymnie Stefan Czarniecki , był watażką za pieniądze jego wojska mordowały w Dani , krajach niemieckich i w Polsce ( Ukraina).
4.Poczytaj sobie kto służył w Istriebitielne bataliony (bataliony niszczycielskie NKWD). Polacy , byli żołnierze AK.
Mordowali jeszcze ludność ukraińską po wojnie za przyzwoleniem Stalina i odwrotnie Ukraińcy z IB mordowali Polaków za przyzwoleniem Stalina.
5. Co do Bandery to kiedy nacjonaliści ukraińscy mordowali Polaków na zachodniej Ukrainie 1943-1944 to on siedział w tym samym Hitlerowskim pierdlu co dowódca AK Stefan Rowecki "Grot" To tak jakbyś Ty siedział w pierdlu, a Twoi wyznawcy z youtube uprawiali by bandytkę w twoim imieniu.
6. Hitler napadł na Polskę , a Bandera nie. Hitler pozakładał obozy śmierci , a Bandera nie . Zła analogia.
7. Akcja Wisła to nie obrona tylko pacyfikacja o charakterze wojskowym, która objęła Ukraińców, Bojków, Dolinian i Łemków i mieszane rodziny polsko-ukraińskie. Akcja przeprowadzona została przez LWP, KBW i inne struktury MBP.

Bydlacy i bandyci rodzą się wszędzie jak i dobrzy ludzie. Moją rodzinę ukrywali Ukraińcy podczas słynnej Rzezi Wołyńskiej.
Jeżeli chcesz coś opowiadać, to przygotuj się do tego lepiej, a nie kolportujesz kłamstwa i zmyślone rzeczy.
Poczytaj o Berezie Kartuskiej i o Piłsudskim.
Poczytaj o gen. Władysławie Andersie jak uratował od śmierci zbrodniarzy 14 Dywizji Waffen-ss Galizien (Ukraińska dywizja ss).
Historia jest bardziej zawiła niż Tobie się wydaje.
Max Bar... Ukrainy nie ma i nigdy nie bedzie : https://youtu.be/PCFYBTEm1go
Malgorz... W jakiej trzeba być czarnej d....
aby mieć taki bohaterów ?
Współczuję !!!
Teresa ... W przepowiedniach ukraina ma byc totalnie zniszczna za banderyzm
Wieslaw... Moja babcia mawiała że Ukrainiec był gorszy od Niemca. Ja się ich boję dlatego nigdy tam nie byłam i nie będę choć mieszkam blisko Ukrainy . Moje miasto to Przemyśl.Nasluchalam się od tych co przeżyli ? ten ukraiński mord. Nie mogę pojąć jak człowiek może tak mordować druga istotę. Masakra????????????.
Evelina... Ukrainy nigdy nie było A te ziemię nie są ich i muszą być zwrócone .
Evelina... Kaczyński z Duda będą się lać wraz z Ukraincami na czele .
Ryszard... Proponuję obejrzeć takie stare filmy wakujące na YT jak "Ogniomistrz Kaleń" "Łuny w Bieszczadach" czy inne. Teraz takich filmów się nie kręci z miłości do Ukraińców. Teraz nawet "Ogniem i mieczem" zostal zmanipulowany (postać Bohuna) czy postacie innych kozaków. Warto takie filmy sobie ściągnąć, bo przedstawiają w sposób realistyczny powojenną historię polskich ziem południowo-wschodnich co poskutkowało przeprowadzeniem akcji "Wisła". Trzeba było przesiedlić z tamtego rejonu Ukraińców i Łemków, żeby pozbawić ssmansko-banderowskie oddziały zaopatrzenia. Przesiedlono je na tzw. ziemię odzyskane gdzie otrzymali b.dobre warunki do życia. Nawet po tej akcji przesiedleńczej do końca lat 60-tych w Bieszczadach było niebezpiecznie. Opowiadał mi to starszy kolega, który odbywał w tym rejonie służbę wojskową. Obecnie zamieszkali tam w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Polacy że strachu przed powracającymi banderowcami opuszczają swoje gospodarstwa. Coraz więcej tam Ukraińców wywieszających w swoje narodowe święta czerwono-czarne flagi. W szkołach dla Ukraińców uczy się nie tylko języka ukraińskiego ale też historii z bohaterami typu Banderą. Oczywiście polskie władze o tym wiedzą i nic nie robią. W PRL byłoby to nie do pomyślenia.
Szlachc... a kto qwy niedotrol a szkoda
Sinner... kniaź Jarema w grobie się przewraca
William... juszczenko ty wściekły banderowski psie naplujemy ci jeszcze w ryj ty bandyto ukraiński będziecie zrównani z ziemią istniejecie od 1991 i to za długo znikniecie z powierzchni ziemi bo żyjecie w oparach dzikiego ludobojstwa
Jadwiga... Czlowieku dziwisz sie ze nie jest wzywany do ambasady tzw Polskiej???? To nie wiesz ze nie ma Polakow ambasadorow? Zyd zyda na dywanik ma wezwac? No chyba ze gojom prawde powie
Jadwiga... I jednych I drugich zaczynaja mordowac ci Sami wybrancy a potem juz leci. To samo zrobili w Donbasie. Snajperzy strzelali do jednej I drugiej strony w koncu nerwy ludziom puscily I wzieli sie za lby
Jan Lat... Czy wiecie że dziadek naszego Dudy współpracował z Banderą?
Jaromir... Suwerenny na bo Hitler chciał wielkiego imperium Niemieckiego w pewnych kwestiach był genialny Podniósł z Kolan tak zdeptany Na rud a w pewnych nie i na niego spada cały mord jak na wodza przystało ale czy to on wszystko wymyślił czy dał się przekonać albo wo gule nie był świadomy tylko przyzwolił na bliżej nieokreślone coś Jeśli chodzi o Bendera to co mówi Juszczenko w pewnym sesinie się zgadza ale tylko w pewnym sensie i od tej strony to był bohater nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem że sam Bandera nie był takim skurwielem jak go opisują i nie był bezpośrednim sprawca tylu mordów które mu się przypisuje znaczy nie on ale jego podwładni i też nie był świadomy albo świadomy czegoś co mu powiedziano a było inaczej
Jaromir... Czekajcie przecież była operacja Wisła
Polka M... No kur**wa
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSGC6p8NYQPhk-Z7qfmmdBQ