5 PORAD JAK DOBRZE WYGLĄDAĆ NA ROZMOWIE O PRACĘ

Jeśli chcecie zrobić dobre wrażenie na pracodawcy i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie wymarzonej pracy zapamiętajcie dzisiejsze 5 porad na temat wyglądu. 5 NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCYCH FILMÓW O PRACY ➡ cychFilmówOPracy Wyślij nam film o swojej pracy ➡ W razie pytań piszcie: W mojej karierze kilkakrotnie byłem bez pracy, to był dla mnie ogromny stres. Udało się wszystko dobrze poukładać. Ten kanał ma jeden cel pomóc widzom znaleźć nową, lepszą pracę. Będę testował różne możliwości, różne branże i profesje. Dzięki temu dowiecie się na czym polega taka praca, ile (mniej więcej) można zarobić. Chciałbym również pokazywać ciekawe, nietuzinkowe pomysły na zarabianie pieniędzy i spełnianie marzeń. W razie pytań, piszcie :).PORAD DOBRZE WYGLĄDAĆ ROZMOWIE PRACĘ


Najlepsze komentarze:

Szukam ... Na ten kanał trafia wiele osób, które właśnie poszukuje pracy. Jakie są wasze wskazówki, aby dobrze przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Co się sprawdza, a co nie? :)
gilu198... Banały
Patryk ... Naszczeście w hiszpanii nikt nie zwraca uwagi na to czy założysz garnitur czy krótkie spodenki i koszulkę na rozmowę o pracę. Liczy się doświadczenie, wykształcenie, umiejętności a jeśli ich brakuje, chęc ich poszerzania. Wystarczy by ubiór był czysty. Liczy się osoba.
MrCize0... Hehe supi
Asdfgh... ile zarabiasz pracując jako youtuber u youtubera?
Forest ... ++++++respekt
Adamoo ... Ciekawy film
KotKtor... :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCUtycol8O5PPAGI9BMwReNQ