F1 2017 KARIERA | Sezon 3 | GP Meksy... nie, nie, nie, po prostu NIE 18 Kondiash


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kGZn0sRRzYkNajlepsze komentarze:

Kondias... (Do tych co obejrzeli całość)

No ja to generalnie specjalnie zrobiłem. Wiecie... żeby było ciekawie do samego końca sezonu... wierzycie mi, nie? Nie musicie dziękować za takie poświęcenie. Wszystko dla dobra widza.
Roxanne... No to jest śmieszne. Sama się śmieje gdy o tym mówisz.
Roxanne... No no coś mi mówi że F12018 to będzie zajebista gra. Oczywiście będę oglądała u ciebie bo tylko ty umiesz nagrywać F1.
Adrian ... Bedzięsz Komentował VRL
xArczix... Na czym grasz? Chodzi mi o kierowanie klawiatura pad czy kierownica? :D
Polak P... Kondiash wolisz żeby spolszczenie było tak jak w 17 że napisy są czy może byś wolał żeby wszystko było spolszczone
Polak P... Wie ktoś może co ile dni są odc
Trikser... Kondiash mogę wiedzieć czemu te twoje odcinki są takie ZAJEBISTE? I czemu masz tylko na 18 tys subskrypcjii jak dla mnie powinieneś mieć z 1,2 mln subskrypcjii. OCZYWIŚCIE TEGO ŻYCZĘ. I jakiemu kierowcy kibicujesz w realu F1 ?
brawndo... Na jakim poziomie ai grasz ?
PatryQ ... chujowo kondi naprawde
Micha? ... Dzban sezonu ?✋?
Maciek ... EHHH KONDI!! Co ty najlepszego teraz zrobiłeś!! A było tak blisko! No ale nic. Głowa do góry i lecimy dalej. Wciąż masz szansę na mistrza. To jest tylko 8 pkt straty. Więc wystarczy tylko, że ty wygrasz Vettel 2 i z powrotem jesteś 1 no ale z drugiej mimo wszystko szkoda, że tak się stało ale za to przynajmniej było ciekawie, a nie tylko ,,obrona Częstochowy". Nie za pomnij tylko, że podczas Brazylii nie możesz już popełnić tego typu błędu. Właściwie to nie masz już żadnego marginesu na jakikolwiek błąd jeżeli faktycznie chcesz zdobyć mistrza. Ale jak widać strategię odwróconą można znowu tam zastosować. A Meksyk? Haha. Zdaje się, że Meksyk to jest idealny tor tylko i wyłącznie pod kierę.
Alvin J... Piję Liptony - nie przestaję :D
SeeKinG... aleś to kurwa zjebał
Alvin J... Ja też nie wiem skąd ta temperatura się bierze! Nienawidzę takiej pogody...
Kalzi P... Twoje teksty są zajebiste jesteś jedynym youtuberem którego chętnie ogladam na YT a oglądam cb od kiedy nagrywales multi z F1 2012 i uwielbiam wracać do tego filmu rób dalej te filmy a teraz przepraszam bo jest 30 stopni kurde w nocy i idę pić Liptona :)
Hoshide... Gra nie powinna czasem przypomnieć o karze? Pamiętam że w poprzednich edycjach pod koniec okrążenia zawsze był komunikat żeby odbyć karę przejazdu.
Gen Fra... R.I.P. :( Kondiana.....

R.I.P. Dla Sergio Marchionne :(
GOLDVER... Sytuacja jest w sumie dosyc prosta - dostales kare przejazdu przez aleje serwisowa ale niestety nie pamietales badz nie wiedziales ze podczas Safety Car'u nie mozna odbyc kary... Tak wiec tu w slowach wyjasnienia dla wszystkich majstrów
lugh568... Gra cie w chuja zrobila jprdl 30 zmarnowanych minut Spolczoje Kondiash