Dlaczego nie mogę przytyć? Porady i odpowiedzi.

Spis treści poniżej. Części z Was moi Kochani widzowie, wydaje się, że za nic w świecie nie może przytyć. Część z tych białych rekinów po 60 70 kg, co chciałoby być 100 kg bykami, często mi mówi: "...ale Donaju ja nie mogę przytyć! Próbowałem już wszystkiego." Zawsze wtedy zaczynałem wywód, który rozwiewał wątpliwości każdego skinny typa, czy dziewczyny, co by chciała nabrać nieco tyłeczka jak Basia 95 cm na pośladzie, a że nie lubię się powtarzać, to postawiłem Wam nagrać ten materiał. Jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z teorią CI CO wówczas polecam sprawdzić materiał którego link macie w opisie, bo to pomoże Ci zrozumieć jak działa metabolizm: Spis treści: 00:40 Teoria 01:34 Rola węglowodanów 01:56 Czy tyję od insuliny? 02:38 Biochemia węglowodanów 03:18 Po biochemii. Lipogeneza węglowodanowa mit czy hit? 04:15 Restrykcje węglowodanowe! 04:34 To może Low carb? 05:38 Jakich cech osobowości musisz nabyć aby przytyć? 06:35 Co daje mi "Self measurement" 06:54 Czemu matka natura nie jest równa. 07:24 To jak zacząć? Konkretny przepis. 09:00 Obóz edukacyjnjo sportowy Nasz obóz edukacyjno sportowy: Materiały pomocnicze: Literatura: adamdpeeler/de novo lipogenesis why people dont get fat from carbs f989ceceb2ffDlaczego mogę przytyć? Porady odpowiedzi.


Najlepsze komentarze:

GiciorO... Same konkrety, jak ktoś nie wyniesie z tego filmiku wszystkiego co należy robić by budować masę niech odpuści sobie siłownie.
rafalof... Bardzo dobrze przedstawione?. Możesz podesłać więcej info na temat tego obozu(rafalof@gmail.com)? Początkujący też mogą się zapisać?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCV01ZYGBtwx2Ew_wCLrPioQ