Rzetelność Leszka Żebrowskiego | J. Międlar

Moja książka na Wsparcie finansowe: Portal: Blog: Sklep: POLECAM NOWE SMYCZE, SZALIKI, CZAPKI ZIMOWE, PODUSZKI... na Rzetelność Leszka Żebrowskiego Międlar


Najlepsze komentarze:

Jacek M... Dziś dowiedziałem się, że podobne kłamliwe informacje przekazuje Radosław Patlewicz. W jego przypadku kolejny raz przekonałem się, że nie jest rzetelny. Ale w sprawie Żebrowskiego... jestem zaskoczony.
Z Bogiem. Tylko prawda jest ciekawa.
J?drzej... JKM masoneria Chyba w książkach Masoneria polska 2012 i Masoneria polska 2014 Stanisława Krajskiego była o tym mowa.
radyo19... Niestety to jest częsta wada u Polaków, nawet wybitnych czy zasłużonych - kłótliwość i łatwe ocenianie innych osób. Zawsze można się pomylić, ale takie upieranie się przy błędzie to kompromitacja dla każdego, bo to jest właśnie warcholstwo. W przypadku Leszka Żebrowskiego zdecydowanie zasługi przeważają nad wadami, ale po co taki bezsensowny atak na Jacka Międlara to już chyba tylko on wie. Podobnie bezmyślne ataki niestety pozwala sobie wyprowadzać inny "zasłużony" - K. Karoń. I też nie słyszałem żeby kogoś przeprosił za własne warcholstwo, a obrzucał gnojem Ziębę, Sklepowicza i chyba jeszcze kogoś. Po cholerę to robić? Chyba po to żeby udowodnić wrogom, że Polacy to naród głupi i kłótliwy, nie zdolny do zbudowania niczego trwałego.
P.S. Olszański właśnie taki ma cel od początku - kompromitować wszelkie środowiska i autorytety na prawicy. Wystarczy że kilka razy niezobowiązująco się z kimś przywita i już wątpliwość zasiana. Pan Żebrowski zagrał zatem dla Olszańskiego, tzn. zachował się tak jak to zaplanował oficer nadzorujący to ścierwo zwane Jabłonowskim.
Artur A... Witam pozdrawiam
Danuta ... Drogi Ks Jacku poznałam Cię ponad rok temu poprzez Twoje filmy, felietony, wywiady, kazania, Twoją książkę i żadne nieprzychylne komentarze i wypowiedzi pod Twoim adresem mojego dobrego zdania o Tobie nie zmienia. Dla mnie zawsze będziesz gorącym patriota bezkompromisowo walczącym o prawdę. Pozdrawiam Cię serdecznie.
dzik uk... No tak coś palnol głupiego teraz głupio mu się wycofać Jacek jest ok pozdro
polska ... A kto to jest Rola ,na własne oczy widziałam ,jak pokazywał symbole szatana i jego wypowiedź ,że Żydzi mieli duży wkład w odbudowę Polski
Jerzy S... Panie Jacku, bardzo dziękuję za to wyjaśnienie. Proszę nie zmieniać swojego nastawienia do ludzi, ufać, być blisko każdego. To, że można się sparzyć na niektórych osobach, to inna sprawa, ale to nie powinno wpływać na Pana stosunek do innych. Serdecznie pozdrawiam.
Izz M.... Jacku masz dobre serce i tego nie możesz zmienić! Może musi być troszkę twardsze bo Ci którzy mają miękkie serce muszą mieć twarde tyłki, bo ciągle obrywaja. Trzymaj się! ?
Mariusz... Pod filmami M.Kowalskiego jest 100 % negatywnych komentarzy, a Pan Jakubiak mimo to twierdzi że to spoko gość...
Mateusz... Korwin to mason? Ja pierdziele, komu ufać? Ja chyba też jestem, bo czeka mnie na wiosnę remont mieszkania, a ja niestety wolnomuruję :D
Henryk... Drogi Jacku! Glowa do gory! ,, Po owocach ich poznacie,,. Prawda zawsze zwycieza.
Agata S... Ja tez jestem w szoku co ten pan Zebrowski opowiadal , dlacego nie przeprosi , ,? nie sprostuje ?
Brz?czy... Nie ma po co sie angazowac miedzy takich ludzi. Robic swoje i nie ma co sie podlizywac nikomu.
mundek4... To jest gtłupota, to z nikim się nie można spotykać bo to źle zostanie odczytane.
George ... Zydzi wszysko kontroluja. Pytanie kogo nie kontroluja?
artur r... Nie rozumiem wypowiedzi oraz zachowania pana Żebrowskiego i zawsze miałem dobre zdanie o tym Panu uważając że robi bardzo dużo dla Polski i Polaków. Uważam panie Jacku że trzeba wyjaśnić tą sytuację, myślę że to ważne z mojego punktu widzenia.
Danuta ... Witam.Odsluchalam wypowiedzi p Zebrowskiego i mysle ze Pan Panie Jacku nie powinien sie tlumaczc przeciez my wszyscy Pana znamy a w rzetelnosc p Zebrowskiego to watpie na 100%
Mateusz... Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Jeśli Korwin zgodził się na tę koalicję, to widocznie uznaje, że Unia Europejska jest większym zagrożeniem, niż banda kiboli umiejących tylko drzeć mordy i palić race. Poza tym, widzę pozytywne wypowiedzi o tej koalicji po obu stronach, a wyborcy obu partii nie należą do nieświadomych baranków :)
artur r... Jak zawsze cenna wiedza oraz ważne informacje Dziękujemy.
Bóg Honor Ojczyzna ????????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg