Monster Hunter World PS4 Pro gameplay 2/3 Astera i pierwsze...

Oto drugi z planowanych trzech materiałów wideo, w których prezentuję Wam grę Monster Hunter World. Nie jest to pełnoprawna seria "Zagrajmy w Monster Hunter World", tylko gameplay z pełnej wersji. Dzisiaj między innymi zwiedzamy Asterę i przyjmujemy pierwsze zlecenie. Produkcja została stworzona przez firmę Capcom, a ja gram na konsoli PlayStation 4 Pro. Playlista z filmami typu gameplay: Monster Hunter World to kolejna część serii RPG ów akcji, w których rozgrywka skoncentrowana jest na polowaniach na potwory. Przemierzamy otwarte lokacje, rozwijamy swój ekwipunek i pokonujemy coraz silniejsze kreatury. Monster Hunter World chcę Wam pokazać w trzech materiałach, a więc nie będę przechodził całej gry na nagraniach. Premiera gry Monster Hunter World miała miejsce 26 stycznia 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One. 9 sierpnia 2018 roku gra ukaże się również na PC. W naszym kraju tytuł został wydany przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Monster Hunter World gameplay Astera pierwsze zlecenie


Najlepsze komentarze:

Patryk ... Sarge zasługujesz na milion subów, przez to jak bardzo regularnie wstawiasz odcinki :)))
Rzezio0... Nigdy nie sprzedawaj wszystkiego. Łuski są potrzebne do tworzenia broni i pancerza. Grzyby czy inne zioła do przedmiotów. Nie warto sprzedawać, bo można to też zrobić prosto ze skrzynki, która ma nieograniczoną pojemność.
Black S... ŁAŁ i szkoda że będą tylko 3 odcinki,gra zapowiada się cudnie ,grafika palce lizać :) widać że można by było w nią grać i grać długimi godzinami. :)
Mateusz... kozacka giera . Dawaj więcej odcinków !! like
Euron p... Jeśli chodzi o przedmioty to raczej nie warto ich sprzedawać.W późniejszym etapie mogą się przydać to tworzenia przedmiotów np mikstur leczniczych bądź zbroi
Bia?y W... Fajny odcinek
Prowiln... Łał! Kolejny cudowny odcinek z gameplaya gry Monster Hunter World, szkoda że kolejny odcinek będzie ostatni, trochę szkoda że nie będziesz robił z tego całego let's playa, no ale trudno jak Sarge mówi, tak Sarge zrobi! Czekam już na ostani odcinek z gameplaya Monster Hunter World! ?
Richard... Fajny odcinek jak zawsze i ✋w górę.
the wal... dzięki za odcinek i czekam na trzeci ostatni
skrobid... Sarge jesteś poprostu zajefajny
Micha? ... Te jagrasy nie atakowały bo były skoncentrowane na mruczku
Kercwil... Gdy kotopodobna istota każe ci robić masę, to wiedz że grasz w dobrą grę.
Damian ... Uwielbiam cię
Jakub P... Trochę jak God eater tylko z większym budżetem
Marcelo... Super odcinek.
R G M -... jaka ta gra jest zajebista!! oczywiście leci like ;)
KOLEGA ... Kolejny zajebisty odcinek. Leci like
Igor Gr... Fajny filmik
Sandra ... Super filmik łapka w góre jest !!!
KgDooM... Cześć fajny filmik lapeczka zostawiona
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA