Kanonenjagdpanzer, 59 Patton, Panther 8.8 BITWA NA ŁUKU...


Dziś mam dla Was kolejny odcinek z maratonu kurskiego w World of Tanks. ZOSTAŃ PATRONEM I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA DISCORDZIE! Inne formy wsparcia Moje streamy Facebook Chcesz wysłać powtórkę? NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WoT ( i nie tylko) Kanonenjagdpanzer, Patton, Panther BITWA ŁUKU KURSKIM World Tanks

Najlepsze komentarze:

emerson... E4 na borówkach :)
Honorek... Nie było czegoś takiego jak Cud nad Wisłą Duduś- to była Bitwa Warszawska, która została wygrana przez brawurowe zagrywki marszałka Piłsudskiego i geniuszu taktycznego. Określenie Cud nad Wisłą zostało wymyślone przez przeciwników marszałka żeby umniejszyć jego role. Taka ciekawostka.
Ares 86... Panther 8,8 może jest kiepską premka ale uwielbiam jej celne działo. Minusy to że łatwo ją wykryć i słaba pena. Ale ostatnio fajne bitwy miałem na niej więc nie skreśla ją na 6 przynajmniej więcej dinga ;)
lukasz ... Witam. Dedu powiedz mi czy Ty jako youtuber decydujesz jakiego rodzaju reklamy lecą w trakcie jako przerywniki Twoich filmów czy robi to od górnie You Tube??
King Ko... Dedu proszę Cię zagraj Amx CDC na następnej misji
Columbo... A co z Anemixem CDC?? Super pojazd obecnie.... amora co strzał, wielki, karta papieru lepiej odbija.
Co do penetracji na pojazdach typu med. Jak to jest ze wyjada na Type 5 Haves i zaladuja golda i nie ma Type 5. W tej grze wolne czołgi nie maja szans...
pawencj... Toż my somsiady, jak Ty z okolic cudu nad Wisłą jesteś! Ha!
Adrian ... Dedu jak wyciągasz czołgi niedostosowane do dzisiejszych realiów wota to może wyciągniesz T95E2.
Waldek ... Misję na uszkodzenia średnich czołgów zrobiona ale potrzebowałem 3bitew bo na ferdku szybko wyparowaly średniaki a mi zostały ciężki i na farcie wysadzilem borsuka niemieckiego a średnie pzIVH weszło ale misja prosta
Cuvis... Jestem przeciwny wzmocnieniu wieży Panther mit 8,8 cm L/71, bo byłoby to zbyt duże zakłamanie historyczne. Odsyłam do ciekawego artykułu o wieży Schmalturm: https://www.tanks-encyclopedia.com/schmalturm-turret/
Panther mit 8,8 cm L/71 oprócz kluczowych zmian (nie wiem może RoF i czas celowania?), których nie podam, bo nie mam tego czołgu powinna mieć zmienioną masę wieży z 8 000 kg na 7 745 kg dlatego, że właśnie tyle waży ta sama wieża w Panther i Panther II (atutem wieży Schmalturm jest to, że jest lżejsza od zwykłej wieży Pantery). Następnie skoro ma kadłub Pantery to powinna mieć taką prędkość maksymalną jak ona czyli 55 km/h kosztem zwiększenia oporów gruntu np. do takich jakie ma Panther II. Dodatkowo powinna mieć lepsze radio takie jak Pantera czyli FuG 12 zamiast Fu 8 co zwiększyłoby zasięg radia z 550 m do 710 m (nawet Pudel tyle ma) nie zmieniając masy. Dziękuję za przeczytanie.
Teophyl... No to się napaliłem na Kanonka ze 105-tką, jak szczerbaty na suchary. Ciekawe jaką cenę ustawi WG.
Standardowy zestaw wsparcia Deda. ;)
monteus... "Natka łap za widły to ogry" :D
JaneCob... Trzy bitwy na Scorpionie, trzy bitwy przegrane, misja zrobiona.
Pawel B... Super!
Co do ostatniego omawianego pojazdu 59-Patton , on ma chyba gorszą depresję ?
To znaczy -10° na boki ale do przodu tylko -7° ? (przynajmniej w educji konsolowej tak jest) piszę o tym boocno to doskwiera i powoduje że czołg ten jest jeszcze słabszy, wg Wotinfo to najgorszy czołg premium VIII tieru (ale na PS4 & Xbox) wciaż ma 190mm penetracji. Naprawdę słabeusz.
Dawid S... Wg pewnie nic nie zmieni w kwestii raportów zgłaszanych w bitwach na graczy, lub mogli by zrobić coś takiego jak w Blitz tj. czerwone łapki w dół, skargi takie jak obraźliwe zachowanie, niesportowe zachowanie i bezczynność w bitwie, które się zapisują graczowi w tzw uznaniu wojskowym i jak łatwo zgadnąć ilość którejś z skarg grozi np banem na czat lub zawieszeniem naszej gry na 1h. Czuję jednak że to marzenie ściętej głowy że co wprowadzają na jedną platformę na drugą już nie koniecznie.
Mr Max... Tę misję akurat zaliczało po prostu jak byliśmy w top7 niezależnie czy wygrana czy nie i ile team zrobił jako całość. Sprawdzone bo też mi zaliczyło na porażce gdzie team zrobił również mniej. Jednak w którejś tam z poprzednich dokładnie tak było, że zaliczało na porażce jeśli team zrobił więcej obrażeń. I dla mnie nie było to jasno opisane.
Lani81... Słynny obraz ukryty w kiełbasie w kawiarni Rene :D Co do misji to jak widziałem, że kolega z klanu zrobił misję to od razu było pytanie do niego czy zalicza nawet przegrane. Odpowiedz była, że tak to Nashorn i yolo po damage :)
Dani El... Za samą odwage zagrania 59-Patton leci łapka w góre :) hehe
Stanis?... DEDU "słuchaj uważnie bo nie będę powtarzał" ?Kolejny elegancki odcinek ??? misję robiłem na Churchill III, dwie bitwy i gitara. Pozdrowionka i czekam na kolejne odcinki ???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCboNcwwHdX9aESZspg_Bqqg


DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2816 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14209888 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39956 użytkowników.