Europa Universalis IV Provence 2 Maine is mine


Tutaj są fajne rzeczy: Z kodem rabatowym "Pulchny" otrzymujesz 3% zniżki! Tutaj dołączysz do społeczności w wowie: Mój super fajny Patronite: Facebook: Dołącz do Etnicznych Widzów: Europa Universalis Provence Maine

Najlepsze komentarze:

Kawa? N... Adres do konkursu pulchny6horda@wp.pl
Skilu... Masakra co podpowiedziało Ci i jakim debilem kierowałes się żeby podbić jebane maine ?gdzie kurwa myślenie o przyszłości i jakakolwiek dyplomacja. Po co wkurwiac francje i brać jego cory czy zamiast tego nie lepiej dać jej się nażreć, dołączyć do HRE i moc podbijać małe włoskie państewka bez ingerencji austrii które generują więcej przychodów przy pomocy Francji?
Darth K... Słowo na dzis cauen
Vatras... więcej europki <3
Muripak... Niedźwiedziu spróbuj odzyskać cory (swój i twego wasala) od Burgundii. Mógłbyś wtedy też rozrastać się w Burgundię.
Vinder... Dickmove mi się wydaje ,że Kutasi Ruch brzmi lepiej.
Young P... fajny odcinek niedźwiedziu najukochańszy
Wojciec... Wiedzę eu4 daje ?
Habemus... Chyba im mniej prowincji tym latwiej do cesarstwa wejść, a ty zaanektowales prawie cala bretanie
Sympaty... Wciąż czekam na three mountains. A tak poza tym to można by zagrać w south park. Zaiste jest to zacna i elokfentna gra w której poziom trudności wybierasz kolorem skóry a w pierwszej części jedną z klas postaci jest żyd. Czyste piękno
Sderos... Niedźwiedziu... mogę być generałem?
Kops007... 7:38 Przepraszam za przeproszenie xDDD
Zapalon... Odczytales moj komentarz odnosnie fortow . Mam mokre sny ;*
mateusz... przeczuwałem ten reset, to będzie podobna seria do tej z Szkocji
Vinder... Dziś kiedy pisze ten komentarz jest 16 sierpnia a co to oznacza DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI BURGUNDII więc łapy od niej precz bowiem to burgundzki święty dzień. Więc spieprzajcie od Burgundii w ten dzień Francje i mniejsze Francje czyli prowansje i inne gówniaki głównie z cesarstwa.
Hubert ... Niedźwiedź jesteś debilem mówi się Cane
Pawel C... Dla statystyk
lumisz... Przecież tutaj widać ewidentny regres w komentarzu, w porównaniu do poprzednich serii. Co chwila jakieś nawiązania do różnych tematów po czym wycofywanie się z tego bo... Bo tak... I przez cały czas trwania odcinka słowa wypowiadane tylko po to, żeby sobie wargi obijać. Przykro się na to patrzeć pamiętając stare serie gdzie komentarz był choć trochę bardziej merytoryczny.
Flawe... O kurde choćby malutkiego kawałka "Kochana Polsko" od O.S.T.R.'ego się nie spodziewałem ale szanuje bardzo choć i tak bardzo Cię twoja pulchność szanowałem ??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKfZ2LnDpER4RAF-9VGLgiA


Pulchny Niedźwiedź ciekawostki

Pulchny Niedźwiedź ciekawostki

Historia kanału Pulchny Niedźwiedź zaczyna się w dniu 2012-07-24 20:03:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3178 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49365866 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84690 użytkowników.