Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2700 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 224283445 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 503100 użytkowników.

Rozeznawanie powołania 03 Odważ się!


Konferencje o rozeznawaniu powołania wygłoszone dla studentów w Warszawie, w Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim "Studnia" w dniach 4 6 marca 2013 roku. ________________________________________ Aby nas wesprzeć kliknij tu → Można nas również znaleźć na: → Facebooku || || → Twitterze || || → Instagramie: || || Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: → _______________________________________Rozeznawanie powołania Odważ się!

Najlepsze komentarze:

Kolorow... Popeye the Sailor Man https://www.madredziecko.com/articles/show/1/5/62/

https://wiedzoholik.pl/jak-aktywnosc-seksualna-kobiet-przed-slubem-wplywa-na-ryzyko-rozwodu/

Nieprawidłowe decyzje pociągają ze sobą gorzkie skutki a taki jest seks przed małżeński. To własnie z jego przyczyny biorą wykorzystane seksualnie kobiety(nie koniecznie zgwałcone), samotne matki, nie chciane ciąże, rozwody, alimenciarze, nieszczęśliwe małżeństwa, małżeńskie zdrady i brak panowania nad popędami, porzucone dzieci a czasem nawet dzciobójstwa. Po za małżeński seks zmarnował życie już nie jednej osobie, najczęściej z tego powodu cierpią kobiety, bo to one rodzą i wychowują niechciane dzieci.
Cierpią głownie kobiety z zwłaszcza młode bo to własnie im młodsze, tym silniej ulegają emocjom i często ciekawosci. Najbardziej uległe seksualnie sa kobiety, które wychowywały się bez emocjonalnej więzi z ojcem albo w ogóle bez ojca. Te, które wychowywały się bez ojca, częściej bardzo wcześnie zaczynają szukać bliskości i partnera seksualnego. I rzadko kiedy od razu poznają tego właściwego, stąd częste zmiany i ciągłe poszukiwania. To się częśto kończy nie chcianymi ciazami częściej rozwodzą się. Bezustannie poszukują wzorca męskości, którego nie widziały w czasie dorastania, poszukują aprobaty mężczyzny i często zostają wykorzystane. Panowie wykorzystują emocjonalność kobiet i uwodzą je po to by namówić na seks przygode, stworzyć związek oczywiscie połączony z seksem albo tak zmanipulowac dziewczyne by ta nieświadomie weszła w układ seks friends...Oczywiscie w razie niechcianej ciąży kobieta zostaje samotną matką, nieraz czuje się wykorzystana seksualnie bo partner postanowił spróbować seksu z inną albo po prostu odejsc. Niektóre kobiety z powodu nie chcianej ciąży wchodza w związki nawet ślubne ale jak sie okazuje ze statystyk ze szczęściem małżenskim nie mające nic wspólnego i prędzej czy później stają sie samotnymi matkami albo rozwódkami. Wszystko prze to że po za małżeńskie kontakty seksualne powodują u człowieka zaburzenia w sferze psychoseksualnej. Te zaburzenia powoduja, że nie są później w stanie zbudować zdrowego partnerskiego związku bo powielają schematy natychmiastowej gratyfikacji ich potrzeb. Nie bez powodu jest coraz więcej rozwodów w naszym kraju. Problem jest jeszcze inny, osoby współżyjące ze sobą przed slubem zamiast nauczyć się panowania nie tylko na popędem seksualnym ale w ogóle nad emocjami uczą się czegos odwrotnego. Ta odwrotnosć to nie opanowanie i egocentryzm. To dzisiaj plaga , która najlepiej widac w komentarzach na forach i w statystykach rozwodów. Nieopanowanie i egocentryzm to wróg silnej więzi emocjonalnej a jak jej nie ma to o rozwód bardzo łatwo. W sytuacji rozwodu albo nawet jak ślubu nie było, wiec i rozwodu nie ma to i tak zostają do płacenia alimenty.
Norbert... Dziękuję Adamie, dziś odważyłem się by z Jezusem czynić rzeczy niemożliwe. Tak długo się sprzeciwiałem Jezusowi, który mnie zaprasza do życia kapłańskiego. W następnym roku zaczynam prenowicjat u Dominikanów lub rok propeudetyczny w WSD! Dziękuje, ty mój ukochany ojcze w stroju Gandalfa!
Kinga... Już 3 razy próbowałam. Nie udało się, ale pragnienie nie przeszło. Spóbuję czwarty :)
Joanna ... Ojcze wszystko pięknie, ale.... dzieci tęsknią za PANDĄ.
Basia M... ❤️ Bóg spełnia pragnienia serca.Te dobre i piękne są moje bo są Jego.. Bo On jest Dobry..
On je złożył w moim sercu, a teraz kiedy Go szukam, pozwala mi je znaleźć.. rozeznać i iść. Chwała Panu! ❤️
❤️ Bóg zapłać o. Adamie, poukładałeś te moje puzzle+
Zygmunt... Kiedyś jak byłem w przedszkolu Bóg mi pokazał wspaniałego człowieka zapytał i powiedział : widzisz tą istotę ? to jest wspaniały i idealny człowiek nie takie ścierwo jak ty... od tam tego momentu wiedziałem że szczęśliwy nigdy nie będę i zawsze będę samotny powoli byłem popychany w stronę piekła ale samotność jest moja najlepszą kumpelą ...
A jedyny powód jaki mogę wywnioskować dlaczego to zrobił jest tylko po to żebym cierpiał ...
sonia... Ojcze troche nie na temat ale jestem confused wiec podaje moje pytanko. Jak to jest ze jakby pewne fragmenty bibli sa zrozumiale i poprawne a inne sie wydaja beZsensu i totalnie niepoprawne. Np. Niewolnictwo, jak moze pisac w bibli ze niewolnik ma byc poddany panu albo ze kobiety maja siedziec cicho na zgromadzeniach a jesli chca sie czegos naucZyc to od meZa w domu. Niewolnictwo wyrzadzilo tyle krzywdy ludzia, do dzis za to pokolenia placa w szczegolnosci osob czarnych. I rasizm jest tak wielki dla tak wielu nacji. No ale wracajac do bibli czytam niektore fragmenty I sobie mysle jak apostol mogl tak napisac wiedzac I widzac jak wiele niewolnikow jest wykorzystywanych I jak sie ich "panowie" and nimi znecaja bo przecierz tak sie w wiekszosci dzialo. Wiec Jak sie odnosic do takich fagmentow? Tak duzo ludzi walczylo i poswiecilo swoje zycie aby obalic niewolnictwo I dac nam kobieta prawo do glosu, wolnosci itp.
titto 7... {Pytanie do Q&A}

Ojcze Adamie, przez wiele lat interesował mnie temat fenomenu NDE (doświadczenia z pogranicza śmierci). Przez długi czas zajmowałem się rzetelnym - w miarę własnych możliwości poznawczych - zgłębianiem badań naukowych, przeprowadzanych przez dwóch niezależnych lekarzy, którzy poświęcili swoje życie, aby przyjrzeć się tym zjawiskom (dr. Raymond Moody, dr. Pim van Lommel). Lata rozległych badań, medycznych dokumentacji oraz świadectw milionów pacjentów z całego świata, doprowadziły do ekscytujących wniosków, które w 2001 roku (ku zdumieniu środowiska naukowego) zostały opublikowane w prestiżowym magazynie medycznym The Lancet. Główny wniosek: "Ludzka świadomość może istnieć poza ciałem fizycznym". Dla ludzi wierzących to nic odkrywczego (choć krzepiącego i utwierdzającego w wierze), lecz dla wszystkich sceptyków, ateistów i agnostyków to bardzo podejrzana i szokująca hipoteza. Jestem niezmiernie ciekaw, co Ojciec sądzi o opowieściach ludzi, którzy zostali uznani za zmarłych, a w sposób niewytłumaczalny naukowo powrócili do życia w pełnym zdrowiu. Wzmożona świadomość, dryfowanie w powietrzu, oglądanie realnych zdarzeń ze świata w czasie rzeczywistym, cudowne (niezwykle intensywne) doznania wizualno-słuchowe, uczucie błogiego spokoju, bezpieczeństwa, pełnej akceptacji, nieopisanego szczęścia i niewytłumaczalnej miłości (bezwarunkowej, bezinteresownej), która im towarzyszyła w podróży poza czasem i przestrzenią... Wyniki badań wykazują, że nie może być to wytworem ludzkiej wyobraźni (omamy, halucynacje, nagły przypływ dimetylotryptaminy), gdyż jest w tym niesamowite uporządkowanie, brakuje tzw. błędów logicznych i dotyczy ludzi z różnych kultur oraz regionów świata, którzy wcześniej nie mieli nawet pojęcia o czymś takim jak Bóg. Bardzo poruszające są relacje małych dzieci, które opowiadają o spotkaniu swoich zmarłych rodziców i krewnych, którzy wyszli im naprzeciw. Wszyscy ci ludzie wracają na Ziemię zupełnie odmienieni; nasyceni nową strukturą wartości, która kieruje ich na zrozumienie, empatię, życzliwość oraz miłosne związki z innymi istotami ludzkimi. Nie mają żadnych wątpliwości, że Bóg istnieje i że przygotował dla nas cudowne miejsce, do którego zmierzamy. Ponadto zupełnie przestali się bać śmierci i z niecierpliwością czekają na ostateczne przejście w zaświaty, skąd nie będą musieli już wracać.

Pewien mężczyzna powiedział: "W jednej chwili, a jednocześnie sekwencyjnie, ujrzałem całe swoje życie w najdrobniejszych szczegółach. Jakbym wszystko przeżył na nowo w ciągu ułamka sekundy. Nic nie zostało ukryte. Było mi wstyd, płakałem. Ale ta miłosna istota mnie nie osądzała. Po prostu sam byłem dla siebie najsurowszym krytykiem i to mnie bolało po stokroć bardziej. Usłyszałem wtedy słowa: Spójrz na siebie - zobacz, kim naprawdę jesteś."

Pozdrawiam serdecznie,

Wojtek
jak 133... Czyli tam, gdzie nie chcę ale tak naprawdę w głębi duszy chcę.
Popeye ... Będę głosem, którego tu brakuję. Jedyne co to w komentarzach widzę to podziękowania, życzenie sobie dobrej nocy. Spoko to są dobre emocje i jestem za nimi. Też musimy być szczerzy względem siebie. Kościół to chora instytucja, która jedyne co robi to wpaja w ludzi poczucie winy za wszystkie grzechy świata i z całym szacunkiem ale z prawdziwym Bogiem nie ma nic wspólnego. Grzechy srechy to wszystko bzdury. Zresztą czego dokonaliście. Spójrz Kochany na oblicze tej ziemi, Tobie się wydaje że to dobre miejsce pełne Boga ?!? Bzdura. Watykan to centrum zepsucia. Nigdy nie widziałem żeby ksiądz usiadł z bezdomnym i próbował mu pomóc. Jedyne co tu uskuteczniacie to próbę utrzymania przy życiu tej waszej korporacji.

Nie wiem czy zauważyłeś Kochany Księże ale Lucyfer w którego też wierzysz, wygrywa i jak idzie wam chłopakom w sukienkach to starcie ? Ludzi poznaje się po czynach a nie po mieleniu ozorem Kochany.
Karolin... Będą jakieś nowe konferencje ojca w tym roku w jakimś mieście? ? Nie wiem gdzie szukać informacji ? chyba, że są, a ja nie wiem gdzie ?
Piotrek... Ale mi Ojciec namieszał....a może nie Ojciec tylko sam Bóg
Teraz to już sam nie wiem co mam robić
elizabe... Dziękuję ?
Katarzy... dobrze ze to słucham.
Panie Jezu dodaj Mi Odwagi ! i wytrwałości żebym podołała cel ,
a być może me powołanie
Stiwen ... jak to jest z karą śmierci powinna być?
Mariusz... uwierz w niemożliwe
s?uchac... A jak się nie ma tak naprawdę żadnych pragnień,albo już wszelkie pragnienia się straciło pod naporem życia i nie wie sie już nic....?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA