ELFIK TV ciekawostki

ELFIK TV ciekawostki

Historia kanału ELFIK TV zaczyna się w dniu 2013-07-22 15:47:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 181 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8966271 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101098 użytkowników.

SKETCHBOOK: ZAGRAŁAM W FILMIE Z MARTINEM FREEMANEM


[ROZWIŃ] Dłuższa wersja historii z filmu w grupie ELFOCZKI: (Proszę o czytanie regulaminu! Szanujmy Adminów! :) ) Produkty z filmu: Szkicownik Canson Artbook One a5: Brushmarkery Karin: Marker Sharpie Magnum: Biały żelopis Sakura Gelly Roll Gościnnie: Lily Ginger (jej instagram: @_lilyginger_) ...::: ELFIK W INTERNECIE :::... BLOG: www.elfik.tv FB: www.facebook.com/barbiemichaels INSTA: @barbiemichaels SNAP: barbiemichaels (rysowanie na żywo!) ...::: GRUPA DLA WIDZÓW: "ELFOCZKI"::... ELFIK LIFE AND TRAVEL: moje życie na Wyspach Kanaryjskich i Podróże www.facebook.com/elfiktravel IG: @elfiktravel KAMERA: Nikon D5200 OBIEKTYW: Nikon 18 200 MM F/3,5 5,6G IF ED AF S VR DX NIKKOR MIKROFON: Rode VideoMic Rycote MONTAŻ: iMovieSKETCHBOOK: ZAGRAŁAM FILMIE MARTINEM FREEMANEM

Najlepsze komentarze:

ELFIK T... Sketchbook od 7:48 i obiecuję, że kolejny film już będzie o rysowaniu! Ale po prostu musiałam Wam to opowiedzieć :D
Martyna... Jak sie nazywa ten film?
Raven R... Cudowne rysunki ? Ale Ci się udało z tym filmem aww
Allycja... Będę z pewnością na tym filmie, i z pewnością będę cię wypatrywać na ekranie i powstrzymywać swoją ekscytację, kiedy już cię zobaczę, żeby ludzie dookoła mnie nie patrzyli na mnie jak na wariata ?
Ola... Prawie 100 tyś. subskrypcji Gratulacje♥
Kinga S... Wow ! Gratuluję ? a rysunki jak zwykle piękne ?
Zofia W... Jak ze snu, jak z bajki, słucha się jak powieści xd JEZU JAK SIĘ CIESZĘ, MOJA BASIA NA PLANIE <3 xd Tak, jestem prawie psychofanką. Gratuluję mocno, mocno, mocno!
Ania K... efiku co to jest (będzie) za film ?
TheKawa... Jeśli coś jest głupie, ale działa to wcale takie głupie nie jest!
Dobrze, że postanowiłaś jednak kupić ten bilet <3
Aruni-T... Brawo! :D Fajnie, że Ci się udało! Życzę dalszych sukcesów! ^^"
lveus 3... NIESAMOWITE!!!! ja bym wżyciu się nie odważyła ale ta historia dala mi do myślenia że bez żadnych podstaw i szans że się uda można próbować bo to nie jest ważne, najważniejsze są marzenia i wara w siebie Dziękuję <3
ELFIK T... UWAGA! Osoby, które dołączają do grupy muszą odpowiedzieć na pytania, bo inaczej nie wejdą ;)
niki st... Z czego jest ten cytat: pewnego dnia wyjdę z domu tak cicho...
Nobody_... OJEZUSMARIA
Daria W... historyjka na końcu ci się urwała;)
Gabolid... Pozdrowisz mnie?❤
Nemo Th... Siedząc na Azorach dowiedzieć się o castingu w Niemczech i pojechać nie spełniając żadnego z warunków wliczając w to znajomość języka, po czym wygrać i wypaść najlepiej na planie. Jesteś najbardziej niezwykłą osobą jaką znam.
P.S. "Cóż też" przypomina mi "kajkolwiek", które czasem używam. Ma sens, ale prawdopodobnie nie istnieje.
EDIT: 10:33 Jedno odhaczone. Teraz jeszcze namówić Elżbietę II, kilku niskich kumpli, jakiegoś starszego faceta i znaleźć wulkan. Jak jakiemuś facetowi będzie zależało to da radę :)
YooRiue... Wow! ??? nie wierze!!
Marysia... Basiu, ale ty masz niesamowite życie :D Mi co najwyżej udało się zagrać w Ojcu Mateuszu :D
Lili AR... Uwielbiam ciebie i twoje rysunki. Podziwiam to, że nie poddajesz się i spełnaisz swoje marzenia pomimo przeszkód. Ten fillmik jest dla mnie wielką motywacją do działania i trzymam kciuki za to, żebyś dalej spełniała swoje marzenia, podróżowała i rysowała tak samo, a może nawet i lepiej (choc i tak to co już rysujesz to jest kosmos)?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5_HrpXIO2thzAIekCsEx1w