Arlena Witt ciekawostki

Arlena Witt ciekawostki

Historia kanału Arlena Witt zaczyna się w dniu 2011-09-14 10:12:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 203 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31858457 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 429422 użytkowników.

Q&A nr 2, czyli ile mam lat i co z gramatyką? | Po CudzemuW jakim akcencie mówię? Ile mam lat? Skąd pochodzę? Czy na kanale będzie gramatyka? Czy będą tematy dla zaawansowanych? Jak nauczyciele pamiętają te wszystkie słowa? – na te i wiele innych pytań odpowiadam dziś, czyli w Q&A nr 2, które obiecałam nagrać z okazji 200 000 subskrypcji. A jak się coś obiecuje, to wypada słowa dotrzymać. TU JESTEM: Snapchat: @wittamina Twitter: Facebook: Instagram: Vine: Moje filmy na YT, które tu cytuję: „Fuck”: Moje studia i czy warto studiować filologię: Jak znaleźć dobrego nauczyciela: Q&A nr 1: Jak odróżniam swoje koty: Śmieszki z Pauliny, ale tak naprawdę, to polecam Wam jej kanał, czyli „Mówiąc Inaczej”, bo można się z niego nauczyć polskiego, np. jak używać przecinków, czy mówi się „w kiślu” czy „w kisielu” albo skąd się wzięły „majtki”: dźwięk: Zgrywa Studio muzyka: zasoby POPRZEDNIE ODCINKI „Po Cudzemu”: Q&A nr 1 – obejrzyj je, zanim zadasz pytanie, bo może już na nie odpowiedziałam: Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają opisy odcinków! Jeśli przeczytałeś opis do tego miejsca, w komentarzu wpisz „Zanim zapytam, gugluję”. :) Kto robi najlepsze snapy w polskim internecie? Nie wiadomo, ale podobno ja, czyli @wittamina robię całkiem spoko. Nie dodawaj mnie, bo się uzależnisz. Żeby nie było, że nie uprzedzałam – Q&A czyli gramatyką? Cudzemu

Najlepsze komentarze:

Aga x32... mine uczyla nauczycielka angielskiego przez 5 lat...tragedia! I byly same 6 i 5 ze sprawdzianow,odpowiedzi. Najgorsze jednak bylo uczenie sie slowek(dzieci powinny uczyc sie calych zdan a nie pojedynczych wyrazow to niestety nie ulatwia nauki wrecz odwrotnie) .Minelo 13 lat I obecnie mieszkam oraz ucze sie na jednym z Brytyjskich universytetow I powiem tyle zaluje ,ze nawet gimnazjum w Pl skonczylam .
Katarin... Dzisiaj obejrzałam pierwszy raz twój odcinek i już masz kolejnego subskrybenta w mojej skromnej osobie ale chciałam Ci powiedzieć odnośnie wieku że mam dokładnie tak samo jak ty jesteśmy z tego samego wieku więc stad moja bezpośredniosc w każdym razie mam tak samo jak komuś mówię coś no wiesz taka kobieta koło 40 to za chwilę sobie myślę matko jedyna ja jestem taka kobieta koło 40 w ogóle się nie czuje na swój wiek i też inni mi tyle nie dają zdecydowanie czuje się na conajmnirj 10 mniej pozdrawiam Cie bardzo serdecznie??super kanal
herbika... Dense jeszcze może być.Jako gęsty.
OletaSo... A jaki akcent stosujesz rozmawiając z Niemcem, Francuzem, czy Holendrem? ??
PS. Ja spotkałam się z tym, że Polacy gdy mówią po angielsku są brani za Niemców przez podobny, twardy akcent i wymowę.
PS. Nr 2. Mam o 10 lat więcej niż Ty i to dopiero jest trudne do uwierzenia. ? Pozdrawiam serdecznie jak belfer belfra. ?
Anna Ma... Zanim zapytam, gugluję.
XD... Jak koty grzeczne to listonosz przyszedł!!!! Hahahaha
Maurycy... Jeżeli chodzi o angielskie wyrazy polskiego pochodzenia to podobno "świerk" czyli "spruce" jest takim wyrazem a także "cz" w angielskich Czechach lub Czechosłowacji jest polskie!
kasztel... Cześć! od dwóch lat oglądam tylko Twoje Po cudzemu, niestety dość nieregularnie. Zmieniłam stanowisko w pracy i już nie jestem tak na bieżąco! Dzisiaj oglądam ten odcinek Q&A vol. 2 i...... wszystkiego najlepszego z okazji urodzin w tym samym dniu jak ja! ? ? ? ? ? ? Teraz już rozumiem to zrozumienie każdej aluzji i niuansów w Twoim wykonaniu. Pozdrawiam, starsza koleżanka. Trzy lata starsza ?
Karmelo... Apropo tłumaczeń filmów - jakiś czas temu oglądałam film w tv, nawet nie pamiętam jaki, jakaś zapchajdziura :) i padło tam wyrażenie "nursing home" - przez lektora zostało przetłumaczone jako "dom z pielęgniarkami" :)
Hobbezz... Mogłabyś być moją mamą! WOOOW
Martyna... Wiedziałam, że drugim słowem będą pierogi. ?
PIEROGI ŻYCIEM!
Vivat pierogi. ?
AlexSan... A w jakim angielskim rozmawiasz z obcokrajowcami czyli nie ‚native’ w Polsce ??? ? Tez nienawidze spotkań w pracy- strata czasu...
Georg F... o kurczę w Sosnowcu mocna jesteś i to frela z zabrza
Pikomik... @arlena : Teraz już niektórzy moi znajomi mówią "I heard the K-word" - więc narodowy przecinek nasza polonia na wyspach popularyzuje skutecznie :) :)
ARTYSTA... CHCĘ Z PANIĄ LEKCJE !!!
Damian ... Jezu wyglada pani na 24 lata! 0.0
Illumin... na studiach.... mając lat 18 albo 19 ????? o.O 17:24
Alicja ... „Ty wiesz ile to jest trzy? To jest pomiędzy dwa a cztery.” Ups, przechodzimy z angielskiego na matematykę? :D☘️
Piotr B... Też się urodziłem 4 marca :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIj6yjWVKPKO5zNLBjQ8Beg