Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 14166 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54447316 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 66186 użytkowników.

ChallengeWakacyjny | Wyzwanie 46


#ChallengeWakacyjny | Wyzwanie #46 Dzieci (Mt 19, 13 15) Przez cały lipiec i sierpień, razem z ks. Michałem Misiakiem, będziemy przyglądać się życiu Jezusa. A dokładniej jego spotkaniom, których na kartach Ewangelii nie brakuje. Każde było inne i każde powinno nas sprowokować do podjęcia konkretnego wyzwania. Premiera: 15 sierpnia 2018 r.ChallengeWakacyjny Wyzwanie

Najlepsze komentarze:

mam kot... Zaszokowała mnie ta opinia. Msza Święta jest to podstawa, jest najważniejsza i dzieci muszą się jej właśnie uczyć, na mszach specjalnie organizowanych dla dzieci, gdzie mamy okazję je nauczyć słuchać, korygować ich zachowanie, dawać samemu przykład zasłuchaniem i powagą..bo kiedy jak nie za lat dziecięcych? przecież nastolatek tego nie zrozumie, gdy nie bywał wcześniej na nudnych mszach, z których potem niczego już nie zechce pojąć..
Iwona S... Dziękuję Ci Boże, że w moim kościele księża nie mają takich poglądów. I słuchają Jezusa,który mówi pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie .
Agniesz... A ja już Cię nie lubię...... dzieci są potrzebne na mszy świętej....bardzo nie uczesane te twoje mysli
Modrasz... Dziękuję ?
Maria K... Są sytuacje gdy rodzice nie mają z kim zostawić dziecka w domu a dzieci się nudzą na Mszy Św. i rozpraszają przede wszystkim rodziców, którzy skupiają na nich swoją uwagę aby je uciszyć albo gdy spacerują po kościele wodzą za nimi oczami.
Marcin ... To juz teraz rozumiem dlaczego moje dzieci nie chca chodzic do kościoła bo nie rozumieja przy najlepszym tłumaczeniu. Dziękuję
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-vPpUK6JAhlh1H-R-e2_ig