WAGON ciekawostki

WAGON ciekawostki

Historia kanału WAGON zaczyna się w dniu 2012-12-02 16:39:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 441 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6110959 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 93621 użytkowników.

Proszenie o rajdy / Dlaczego nie rajduje? KurdeVlog


►►► ROZWIŃ OPIS!►►► Grupa FB Kanałowy Discord ►►►►Film się podobał i chcesz być dobrym widzem? ►Oceń film za pomocą łapek! ►Daj suba, tak by być zawsze na bieżąco! ►Zostaw po sobie komentarz, bo pod filmami dzieje się najwięcej :) ►►►►Wbijaj na Fejsa ►Obczaj też inne materiały ►Konkretna sprawa? Pisz tu – ►Chcesz pogadać? Wal śmiało na Fanpage ►Muzyka twierdza krzyżowiec, stalker guitar, gothic 2 soundtrack ►O resztę utworów pytaj w komentarzach, bo różnie to bywa :) ✔ Wielkie dzięki, że tu wpadłeś ;) W sprawie współpracy zapraszam tutaj: Zapytania i ogólną chęci rozmowy kierujcie na mój Fanpage Facebook : WagonKurdeProszenie rajdy Dlaczego rajduje? KurdeVlog

Najlepsze komentarze:

Balala ... Prowadzę malutki kanał let's play'owy od ponad roku. Rozwija się on bardzo wolno ale wiedziałem na co się piszę. W dobie transmisji na żywo, pato-transmisji na żywo oraz filmów o budowaniu zamków z papieru toaletowego, przebić się przez to wszystko kolejną zawartością z cyklu "zagrajmy w" jest wyjątkowo trudno (nie wspominając o bardzo okrutnym dla małych kanałów algorytmie YT). Nie mniej, traktuję to jako hobby, ktoś mnie ogląda i to mnie cieszy.

Mimo, że jestem małym "twórcą" jak to się teraz modnie określa, to chyba ostatnią rzeczą jaką chciałbym u siebie doświadczyć na streamie to właśnie rajdowanie. Być może zbyt krótko siedzę na YT, żeby moje zdanie wyglądało inaczej, ale na chwilę obecną traktuję to jako wysyp martwych subskrypcji oraz kciuków w górę. Co z tego, że nagle przybędzie mi powiedzmy...20 subskrypcji, skoro nikt z tych osób nie obejrzy ani jednej mojej serii? To ja podziękuję, i będę dalej powoli budował jakąś bazę widzów samemu. Może w ciągu roku przybędzie kolejne 100, z których i tak 10 zerknie do serii.

YT jest pełen słonych ludzi i wręcz psychofanów konkretnych kanałów, szkoda - w końcu wszyscy gramy w gry, nie powinno nas to przypadkiem łączyć, zamiast dzielić?

PS. Jeżeli to przeczytasz Wagon, to wiedz, że masz niezły fancy gałgański puchar do kawy. Jednakże obawiam się, że w ciągu tych 15 minut ta kawa musiała wystygnąć!
Tulio56... Ja czułem się jakoś nieswojo z tego powodu że usłyszałem po raz pierwszy jakieś dwa albo trzy lata temu na czym polegają te rajdy i teraz wiem, kiedy one zostają używane. Mam dobre teraz znajomości z innymi youtuberami nie tylko przez rajdy, ale także na wbijanie do tejże osoby na jego kanał, kiedy streamuje pozytywną serię gier. U mnie liczy się znajomość ludzi w internecie i tylko to mnie interesuje od czasu do czasu chyba że będę pisał co jakiś czas. Widziałem Cię jak Robin zrobił u Ciebie rajda w 2016 roku o ile dobrze pamiętam. Nie czuje się źle jak ktoś wbije rajda na mój kanał albo u kogoś innego. To dobre samo zadowolenie, uśmiech na twarzy, z tego jak ten youtuber, który ma powiedzmy 20 subów a w trakcie rajdu ma 100. I tak czasem działy rajdy a teraz nie. Przynajmniej ludzie w pokroju DeeJayPallaside, ReZigiusz, Blow, miały przewagę z tym że bardzo dużo widzów proszą o to aby zrobił (dowolny youtuber) u kogoś rajda na przykład dali rajda u patostreamera albo coś takiego. Może dla mnie jest to zrozumiałe, ale nie wiem czy zrozumiesz moje zdanie odnośnie rajdów Wagon. Pozdrawiam Ciebie serdecznie!
Aruti... Bo ludzie wolą brać niż dawać a to nie jest dobra postawa :)
Szymon ... Zbierać można na życie w dobrobycie:D
Pawe? L... Rajdy do Wagona to strzał w kolano każdego youtubera, przecież taki "miecio" nie pozyska widzów Wagona, natomiast jak jego widzowie zobaczą co się u Wagona dzieje to już tu zostaną na dobre hahahaha
Kilka komentarzy z dołu nawet to potwierdza ;)
Damian ... Piekne słowa Wagon?
Jezus C... Taern czeka ;>
Tomasz ... Ja od Kroosa
Tworzym... Wypromujesz mnie ? :P nagrywam taerna
EmacE M... ...i tu się uważam odzywa w Tobie jeszcze to izolatorstwo twoje które prześladuje w jakimś stopniu widocznie od lat, kiedy to byłeś poza społeczeństwem, to po pierwsze, po drugie wychodzi na to, że jesteś samowystarczalny, bo tysiące ludzi na lajwie, więcej jak u połowy patologii na youtube, i donejty od 3-7 k na lajwa to chyba wsparcia już nie potrzebuje, tym bardziej, że tak potrafisz się odganiać od tej kasy na swoich streamach. Wcześniej powchodziłeś, nabiłeś sam przy tym fejmu i już nie robisz tego.
Bartek ... Ale ty masz problemy z tymi rajdami XD
Vela Ga... Powiem ci że mega ogląda się te vlogi, niby 15 minut a w ogóle tego nie czuć :D Pozdrawiam
mvndist... Czesc jestem tu nowy XD
KRZY?OW... 13:10 "MOI WIDZOWIE" i ta burza xD Perun nad tobą Chłopie czuwa haha
KroosDe... Ale koszulka TAERNu jest! :D
Le?ny S... Kawkę Masz mroźną ,a jak nie to wystygła . Dobrze gadasz
Adrian ... Super!!! Pasują do Ciebie te vlogi stary fajny klimat robisz i czuć naprawde czuć tą pozytywną energie i wkład ,jak najczęściej proszę o takie wypowiedzi ;)
Yenna... Rajdów od Wagona i Gałganów się nie zapomina! Jakoś rok temu miałam zaszczyt się o tym przekonać :). Pierwszy wielki rajd, szok i niedowierzanie, kompletnie się tego nie spodziewałam, serce waliło mi okropnie, a ja nie wiedziałam, jak mam dziękować i powtarzałam cały czas dziękuję, bo aż brakło mi słów :). Bardzo, bardzo miły gest i jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, nie zapomnę tego nigdy :)
Kamil C... Wagon Ty to jesteś gość - za to dozgonny szacun.. PIONA
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g