Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4676 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 43898789 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54801 użytkowników.

Marsz narodowców i próba blokady w Święto Wojska Polskiego w...


Ulicami stolicy przeszedł "IV Marsz Zwycięstwa Rzeczpospolitej" zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską. Brało w nim udział kilkudziesięciu narodowców. Obywatele RP podjęli próbę blokady pod hasłem "Nacjonalizm to nie patriotyzm", siadając na trasie przemarszu. Subskrybuj kanał: Facebook Onet Wiadomości: Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.plMarsz narodowców próba blokady Święto Wojska Polskiego Warszawie OnetNews

Najlepsze komentarze:

Patriot... Kod to faszyści
Narodow... Hahaha "katolickie nauki społeczne " czyli rozumiem, że murzyn katolik jest dla was bratem? Boże jaką hipokryzja.
Majoch ... Polski Nacjonalizm jest tym wszystkim co najlepsze , Narodowiec Polski nie służy obcym zaborcom , nie zdradza Ojczyzny jest wierny jej zawsze i wszędzie oraz jest Polakiem którego nikt obcy nie kupi za żadne sumy !!! Polska musi być zawsze wolna od faszyzmu , komunizmu , liberalizmu i marksizmu !!!! Polskę musimy wyzwolić z pod ciemiężycieli okrągłego stołu !!!!!!
Army of... W zasadzie nie zmanipulowany materiał w wykonaniu ONETU! Jestem zdumiony :O
Wojtek ... Wczesna seksualizacja zaburza koncentrację dziecka i jego procesy poznawcze. Upośledzamy dzieci wciskając im seks do głów kosztem wiedzy, którą mogą w tym czasie zdobywać. Zgadzając się na tęczową seksualizację dzieci, hamujemy ich rozwój i zatrzymujemy chęci do zdobywania satysfakcji i szczęścia poprzez wykonywaną pracę i jej owoce. Uczymy uzyskiwania przyjemności poprzez najprostsze czynności fizjologiczne.
Pawe?... bandę bolszewików i anarchistów z antify trzeba tępić szablą i łoić po dupsku. Oni chcą chaosu i bezkrólewia a każdy kto nie zgadza się na robienie z Warszawy Algerii jest dla nich faszystą i rasistą.
Ela Brz... Naszych tradycji to znaczy zzyich?c
georgio... DZIĘKUJĘ WAM NARODOWCY,POLACY ,PATRIOCI
markowa... dlaczego towarzystwo nie rozsiadło sie na Wisłostradzie? tam świętowano to samo wydarzenie - i to jeszcze pod bronią! pacyfisci - prosze bardzo! Siadamy!!!
Dorota ... Narodowcy dzieki za pamięć i kultywowanie naszych tradycji.
Ela Brz... Narodowcu zyjesz w kraju okupowanym?co ty interpretujesz faszystowskie brednie juz niedlugo znikniecie z ta wasza filozofia faszystofska di cazo!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_vMDcmkuEvw0N-gaP35wTA