Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

ANNA SIARKOWSKA ABORCJA JEST NIEZGODNA Z POLSKĄ KONSTYTUCJĄ....


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!SIARKOWSKA ABORCJA NIEZGODNA POLSKĄ KONSTYTUCJĄ. FAKTY!

Najlepsze komentarze:

001rade... Nie daj boze,zeby prawo ustanawialy religiomatolki. Tak juz kiedys bylo I teraz nazywamy to wiekami ciemnymi.
Michal ... Wszystko co dla was niewygodne jest niezgodne z konstytucją.
Tds Sbl... a dlaczego nie mordować zbędnych lub za kosztownych po porodzie lub w żłobkach czy przedszkolach.
Tds Sbl... tak, mordujmy niewinnych i bezbronnych - bo ich matki sobie ćpały wcześniej (w tym środki antykoncepcyjne) lub zaszły w ciążę po alkoholu - dla kobiety wystarczy raz wypić gdy ma pecha to już będzie do końca wieku rozrodczego. Tak też to uzasadniali hitlerowcy do akcji T4 i bolszewicy wcześniej.
cz?ek... masoneria nie dopuści do zaprzestania składania ofiar z niewinnych i bezbronnych - bo jak wtedy żyć i robić karierę po kierunkach niemal całkowicie zbędnych.
Simon N... Czy dzieci z zespołem LGBD podlegajā też aborcjii
HeroGen... LUDZIE, MAOWIECKI PRZEPCHNĄŁ KOLEJNE SPRAWY ZWIĄZANE Z PODATKAMI, TVREPUBLIKA SRA WAM DO MÓZGU TEMATEM ZASTĘPCZYM VEL ABORCIĄ.

Bycie GEJEM jest niezgodne z religią chrześcijańską - dlaczego jarosław kaczyński jest obłudnym katolikiem skoro jest gejem?

Skoro jarosław kaczyńki to katolik, to dlaczego projekt anty-aborcyjny jest w sejmowej zamrażarce???

PIS PO JEDNO ZŁO, NIC WAS NIE RÓŻNI. TAK SAMO NISZCZYCIE POLSKĘ.

A co do aborcji - kompromis to najlepsze rozwiązanie, jedno z niewielu mądrych praw w tym popierdolonym kraju rządzonym przez magdalenkę (gdzie był LECH KACZYŃSKI I KRYSTYNA PAWŁOWICZ).
vasqez ... a coś ty zrobila dla dzieci ktore urodzily sie niepelnosprawne twoja dewizja zakazaz aborcji apozniej nie moj problem niech sie dzieje z tymi dziecmi co chce
vasqez ... na komisji pis zakpił z jej obrony za życiem tak samo z godek
vasqez ... Ale to tak teraz będzie wyglądało : Sebastian odpowie za wypadek spowodowany przez Szydło a właściciel Travelworld za szykanowanie pisowskiej działaczki.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw