Astrofaza ciekawostki

Astrofaza ciekawostki

Historia kanału Astrofaza zaczyna się w dniu 2014-09-17 03:23:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 503 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 56728285 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 320338 użytkowników.

7 zagrożeń dla życia na Ziemi Astrofaza


ROZWIŃ OPIS / Zdjęcia: Kamil Ziółkowski (Pan Brazov) ☑ PATRONITE ☑ KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie ☑ Centrum dowodzenia ☑ Astro LIVE ☑ FEJS ☑ Pogadaj z resztą załogi ☑ DRUGI KANAŁ W tej Astrofazie przyjrzymy się zagrożeniom, jakie czyhają na życie na ziemi. Uderzenie asteroidy, wygaśnięcie jądra ziemi, inwazja obcych, kolizja z samotną planetą, śmierć słońca. Czyha na nas jak widzisz, bardzo dużo :) Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu! ======= LINKI Z FILMU ======== APOPHIS, czy w Ziemię uderzy asteroida? Mars Attack! (1996) ============== Muzyka ================ Stock ============ CREDITS ================= NASA ESA zagrożeń życia Ziemi Astrofaza

Najlepsze komentarze:

Pawel K... Ad7 Dzis nie potrafimy bronic sie przed ateroidami/kometami ale w przyszlosci jezeli wciaz bedziemy sie rozwijac juz tak
Ad6 Do tego Czasu ludzkosc powinna juz byc cywilizacja miedzygwiezdzna badz galaktyczna i wypalenie sie Slonca nie bedzie az tak duzym problemem, ale tu tez potrzebny rozwoj
Ad5 Tak samo jak przy ad6 jednak prawdopodobienstwo takiego zagrozenie jest pewnie o wiele mniejsze niz zderzenie sie z 10km planetoida.
Ad4 Kiedy bedziemy terraformowac planety bez magnetosfery bedziemy mieli opanowany juz system sztucznego pola magnetycznego. Cos jak HAARP 2.0 :)
Ad3 Zwiekszenie sztucznej magnetosfery na czas rozblysku gamma informacja o tym kiedy przeslalby przekaznik komunikacjy natychmiastowej/nadswietlnej badz tak jak przy 6 i 5.
Ad2 To tylko teoria, wszechswiat rozszerza sie coraz szybciej ale sila jest stala. Gromady galaktyk oddala sie od siebie na nieskonczone odleglosci ale zwiazane ze soba grawitacyjnie galaktyki w gromadach polacza sie w supergalaktyki (andromeda+milkiway) i tak juz zostana.
Ad1 Im bardziej zaawansowane zycie tym mniejsze prawdopodobienstwo wystepowania jego. Jednak im my bardziej bedziemy rozwinieci tym wieksze mamy szanse przezyc taki kontakt do ktorego po prostu predzej czy pozniej dojdzie, nawet jezeli zycie w kosmosie powstalo tylko raz na co sa dowody to moglo zostac przeniesione przez komety/asteroidy itp co tez zostalo udowodnione.
Podsumowanie Rozwijajmy sie :D Jezeli zostaniemy tylko na Ziemii z technologia ktora mamy predzej czy pozniej ludzie dolacza do takich gatunkow jak Tyranozaury czy Mamuty.
Hanna I... Ciekawe czy gdy już skończy się ten świat to będzie nowe życie i kto będzie żył roboty czy inne stworzenia,albo nie będzie nic
Wotek M... Największym zagrożeniem jest krawędź ziemi bo jest płaska k można spaść
rayam 9... kolejne 7 zagrożeń dla życia na Ziemi:
1. Rosja
2. Rosja
3. Rosja
4. Rosja
5. Rosja
6. Rosja
7. Rosja
Radek C... 11:20 napis Naruto za tobą
Konfide... 10:09 zawał
Jakub K... Jednak ludzie są pierwszymi wpełni rozumnymi i rozwijającymi się panami tej Ziemii. Panować będziemy aż do końca Świata
Szymon ... Nie wspomniałeś o wojnie atomowej
Pandzia... PODOBNO slonce mniej swieci
hoke... boze fakt ze nasze istnienie tak malo znaczy wporwadza mnie w stan melancholii
Oliver ... My? Nas? Wiesz o tym że przejmuje się tylko sobą. Bo człowiek składa się z głupoty i chciwości.
DarthCo... heh prędzej nawzajem się powybijamy
Gustav ... dlaczego mówi pan trafić a nie impaktnąć, przecież grozi nam impakt, a nie że jakieś ciało trafi w Ziemię
qwerty ... ładniejsze określenie dla jowisz to galaktyczna tarcza nie odkurzacz
sky piw... Wszystkim zwolennikom kosmicznej piłki proponuję chłodny prysznic w formie banalnego pytania i sądzę że każdy powinien je sobie zadać. Dlaczego wierzę w to co wierzę.?????
Dragon ... co ma początek również ma i koniec. To jest jak ze zdaniem. Koniec wszechświata jest niestety nie unikniony... może jakimś cudem uda nam się przenieść do innego wszechświata... dzisiejsza technologia niestety na to nie pozwala... ale może kiedyś na to pozwoli.
adizx... Jak zobaczyłem tego kosmite to pierwszy raz serio się przestraszyłem i prawie wyrzucilem telefon z rąk
opinie... Za 1000lat ziemia będzie taka rozwineta ze szkoda mówisz a ty o kilka mlm lat mówisz hehe
kapitan... Holera przestraszyłem się kosmity nie rób tak ????
Luke .5... Gdzie ten krater po tej asteoridzie która wymordowała dinożarły
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIUYdIIld_2bsymqWDCdOFQ