Polskie Drogi #74


Włączając powiadomienie otrzymasz informację o kolejnym odcinku Wszystkie odcinki ► Facebook (ponad 70,000 osób) ► Instagram ► Twitter ► Jedź bezpiecznie ► Bezpieczny przejazd ► Korytarz Życia ► JEDEN OBRAZ WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW... Dlatego właśnie stworzyłem serię Polskie Drogi. Ma ona przede wszystkim charakter edukacyjny. To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych. Uważam, że wszyscy powinni zaopatrzyć się w takie czarne skrzynki, które mogą udzielić cennych informacji w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzeń drogowych, w których przecież wszyscy możemy oczywiście, oby nie uczestniczyć. Oto kolejna partia różnych sytuacji, które udało się nagrać na naszych drogach, dzięki użytkownikom jeżdżącym coraz chętniej z rejestratorami, nagrywającymi telefonami, smartfonami czy podobnymi wynalazkami. Bardzo chciałbym aby było nas jeszcze więcej! Dlatego ZACHĘCAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO(!) do zainwestowania w podobne urządzenia! Serdeczne podziękowanie za pomoc w tworzeniu tego odcinka i jednocześnie serii PD dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. a także wszystkich pozostałych autorów Adres do playlisty z wykorzystanymi w kompilacji filmami znajduje się jak zawsze poniżej: (zachęcam do odwiedzania autorów bezpośrednio na ich kanałach!) muzyka z outro: Polskie Drogi

Najlepsze komentarze:

KusyCha... Na Polskich drogach to jak w world of tanks :D
Piotr G... komentarz kierowcow..... taki sam >)
Neohere... 1:10 - co to za miasto?
macieje... 0:50 ta sama krzyżówka 3 filmiki dalej najprawdopodobniej... Ludzie tam naprawdę nie patrzą :/
raafal... 0:40 w tym samym miejscu był wypadek w pozniejszym odcinku
Tymo Wo... 2:00 - co to było? -nadmierna prędkość .
Areczek... last rip kurwa mac ....
zhk572 ... Jak ktoś lubi takie filmiki to polecam Russian car crash compilation. U nas to jeżdzą cieniasy. Tam dopiero jest JAZDA!
kilian ... 5:25 music?
Marendi... 5:29 zginął?
MrGrabc... 0:45 to nie jest czasem ta sama miejscówka co w odcinku 79 w 1:50 "Z którego pasa pan zjechał?" :)
Tsufful... Dużo osób z tymi kamerami sama się wypierdala ?
Aczak12... 4:45 Z takimi hamulcami to lepiej nie wyjeżdżać z garażu, bardzo niebezpieczne.
histori... 1:10 system Mercedes chyba zawodzi
Tomasz ... Ten ostatni to dobrze mu tak bo się niezatrzymał
elusive... przepisy....odpowiednia prędkość....zachować dystans....nie....pierdolę jeżdżę po swojemu...
siemnia... Widzę bardzo dużo filmików z Wrocławia
kubaprv... ostatni filmik, ten z pociągiem, rozwala system... głupota lvl hard. kierowca samochodu powinien zapłacić odszkodowania liniom kolejowym, maszyniście i każdemu pasażerowi. za to że jest idiotą.
saylin3... tak sobie ogladam i mysle: albo wiekszosc tych osob jest slepa, albo nie wiedza gdzie jest hamulec, a w niektorych przypadkach to nawet "myla" hamulec z gazem :-P Ok, rozumiem ze sie wpycha, ale juz dla swietego spokoju zwolnij, szkoda auta i nerwow. Ale nie. Bo skoro juz sie wpycha to dajmy im "nauczke".
jelcyn6... OK, a teraz małe podziękowania dla osoby(osób?) prowadzących ten kanał. Zauważyłem, że od kiedy oglądam te filmiki sam jeżdżę ostrożniej i zaczynam zauważać więcej dziwnych zachowań, nie przejeżdżam na pewniaka jak mam pierwszeństwo, tylko upewniam się, że nic mi nie wyjedzie i na koniec: sam kupiłem rejestrator. Chociaż może lepiej, żebym nie musiał wysyłać filmików do tej serii.
Szerokości :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBoOyAEALLrz6m6igdJ8tOw


Polskie Drogi ciekawostki

Polskie Drogi ciekawostki

Historia kanału Polskie Drogi zaczyna się w dniu 2014-01-17 20:42:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 180 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 97352883 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 243744 użytkowników.