CTSG87 ciekawostki

CTSG87 ciekawostki

Historia kanału CTSG87 zaczyna się w dniu 2010-12-27 09:38:42.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1530 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 48394359 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 226674 użytkowników.

Horizon Zero Dawn #06 Moc dominacji


Historia zatoczyła koło po upadku naszej cywilizacji planetę zdominowały stalowe bestie przypominające dinozaury. Mając marne pojęcie o przeszłości swojego gatunku resztki ludzkości w plemionach walczą o przetrwanie. Pomiędzy nimi są też Wygnani. ► Adres korespondencyjny: "CTSG" Mellongames SA Mysłowicka 2A 01 612 Warszawa ► Streamy: ► Koszulki: ► Facebook: ► Grupa FB: ► Twitter: ► Instagram: ► Snapchat: ctsg87Horizon dominacji

Najlepsze komentarze:

Olgierd...Zastanawia mnie czasami CTSG czemu przed rozpoczęciem jakiejś serii rzadko kiedy a nawet prawie nigdy nie czytasz nic o mechanice gry, czy też po prostu nie czytasz podpowiedzi w grze, albo chociaż nie zwracasz uwagi na większość HUD'u. Strasznie irytujące i aż się czasami chce wyłączyć ale no przekonuje fakt że prowadzisz bardzo ciekawie i jesteś po prostu zajebisty gość XD
Tomasz ...like like like i jeszcze raz LIKE!:)
Dawidee...Kategoria Gry Stardew Valley.

Co ja pacze. Ale ta gra się zmieniła.
TenNien...Ctsg mógłbyś wyłączyć napisy w dialogach? Różnią się one trochę od kwestii wypowiadanych przez pbohaterów co mnie trochę kłuje w oczy.
pokemon...ctsg cena mieć dobrom zbroje i broń
pokemon...łuk kup ctsg
Mareyel...Na początku tej zasadzki przy Probie 2 randomow ucieklo. To byli facet i babka. A chwile pozniej zmarli Vala i Bast.
Getoryx...super gra ale nie mogę grać z polskim dubbingiem i nie dlatego ze polski dubbing (swoja drogą nie najgorszy) ale nie moge patrzeć jak się dialogi nie zgrywają z ruchem usty, no cierpię jak postać nic nie mówi a usta dalej lecą :( +-parę bugów ale gra solidne 8/10 jestem jakieś 10h w grze i bawię się pysznie!
Groxor...Ta dominacja to nawiązanie do gry śródziemie cień mordoru, po czasie mogłeś przejmować kontrolę nad urukami. Proszę o pozdrowienie, w końcu jestem twoim ulubionym zwierzątkiem.
Piotr B...poręczność to chyba ile strzał możesz mieć.
Neressi...Genialnie się to ogląda. :D Co do gry nic nie podpowiem ale na pewno będę Ci towarzyszyć przez cała serię. :D Kto wie może kiedyś sama zrobię swoją. :D Sprawa z wierzchowcem mega - teraz przemieszczanie się miejmy nadzieję będzie mniej problematyczne - gorzej jeśli co kawałek będzie coś do zbierania lub maszyny do zabicia, bo zsiadanie co chwilę nie będzie zabawne. xD
Sinjin...CTSG błagam nazywaj bohaterkę nie Aloy tylko Stop (bo wiesz stop (metalu) to po angielsku alloy) Będzie śmieszniej!
Azu...Łapeczka w górę i oglądamy :)
Fat Por...Używaj skilla ze skakaniem >:c
Dawid S..."Jak się z chodzi z konia?"
Czekam na pytanie
"Jak zakładać zbroje dla konia?" :P

BTW Kamilu mówisz aby zbierać wszystko a pasek leczenia wiecznie pusty (to zielone pod życiem)
Amadeus...CTSG przy kupowaniu broni masz pod trójkątem odtwarzania filmu, prawdopodobnie pokazujace on jak działa dana broń.
Cleo Ai...Jedyne co z moją aktualną wiedzą mogę Ci doradzić, to czytanie podpowiedzi wyświetlanych na ekranie :p Często po zdobyciu lub odkryciu czegoś nowego, na przykład w tym odcinku po ujarzmieniu maszyny wyświetliło się dużo istotnych podpowiedzi odnośnie manewrowania. A można odnieść wrażenie, że czasami nie zwracasz na takie podpowiedzi uwagi.
Aneczka...Świetny odciek :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxBEpPfqKxMhO3otMypsmYQ