Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2700 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 224283445 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 503100 użytkowników.

Straszne rekolekcje #8] Piąta pieczęć


Straszne rekolekcje Odcinki ukazują się poniedziałku do soboty o godzinie 17. Książka, która jest główną inspiracją dla tych rekolekcji: Maria Szamot, Apokalipsa czytana dzisiaj, Wydawnictwa WAM, 2000. Organizatorzy: Stacja7.pl i Langustanapalmie.pl Rekolekcje można śledzić na stronie: oraz na kanale YouTube: langustanapalmie Zapraszamy na subskrypcji kanału, żeby dostawać powiadomienia o wszystkich odcinkach: Straszne rekolekcje Piąta pieczęć

Najlepsze komentarze:

Anna Ko...Na nowo słucham. Na nowo słyszę.
Bogdan...powiem szczerze, ciężko było mi uwierzyć, że ktokolwiek może karać za to, że zniechęca się do zabijania dzieci. Aż chce się sprawdzić działanie w praktyce tej ustawy i stanąć na Polach Elizejskich czy pod Wieżą Eiflla z banerem "Stop Aborcji. Stop Cywilizacji śmierci". Natomiast tabloidy (przynajmniej polskie) piszą o ustawie przewidującej kary za publikowanie wprowadzających w błąd informacji: "zniechęcanie kobiet do wykonania zabiegu aborcji poprzez zamieszczanie w internecie treści wprowadzających w błąd, będzie podlegać karze do dwóch lat więzienia i 30 tys. euro grzywny." ( za tvn24.pl). czyli kara jest za kłamstwo ... Niezależnie od szoku który mi nie mija to dwie rzeczy same się nasuwają:
1. Kłamać zniechęcając do aborcji nie można - ale można kłamać by zachęcać do zabijania.
2. Kto będzie ustalał, co jest kłamstwem a co prawdą? Dla mnie prawdą jest Aborcja to zabójstwo dzieci.
Karolin...Piękne a zarazem smutne i przerażające :(
Jacek S...Wlasnie dlatego jest BOGIEM
Sylwia ...Nie wiem. To jest ponad moje zdolnosci pojmowania. Jesli Bog jest wierny swojemu darowi wolnosci to bez sensu jest Go o cos prosic. Np moj byly robi mi syf w zyciu ale Bog mu pozwala a to ze ja nie daje rady nikogo nie obchodzi... Po grzyba sie w takim razie modlic o zmiane
Maciek ...Czy w tych szeptach jest
" subskrybuj "? Adamie czy to prawda?

Lajkujcie żeby widział
Sylwia ...Kocham te rekolekcje! Coś fantastycznego!
Musical...Boję się apokalipsy ale staram się ufać Bogu
story-o...A akurat jakieś trzy tygodnie temu napisałem dłuższe rozważania na swoim blogu właśnie na temat aborcji, jaka to ona jest zła i w ogóle :) Fajnie że jeszcze mogę wypisywać takie 'bzdury' i nic mi za to w tym kraju nie grozi.
kosmici...bez wolnej woli nie ma rozwazania nad sumieniem .
Szymon ...A co z moją wolną wolą? który chce żyć inaczej niż ci "źli" czemu moja wola ma być ograniczona ich wolą - zabijaniem??
Ant One...Nie odbierze nam tej wolności, ale ma władze i możliwość wywyższyć tych którzy oddali życie, którzy cierpieli. Tutaj już w pełni może korzystać ze swojej wszechmocy. Chwała Panu+
Szymon ...Star Wars: Chrześcijanie kontra atakują ?
karia13...Dziękuję ojcze Adamie za Twój czas, za poświecenie, za przygotowanie!
Dzięki!!!! :)
Ró?a M...Bez wolnej woli nie potrafilibyśmy się zmieniać na lepszych w głębi serca. Wolna wola jest potrzebna, by po grzechu pierworodnym, jak najwięcej osób mogło być zbawionych. Bóg okazuje wielką miłość wobec każdego z grzeszników dając nam taką szansę. Ci co giną dla Słowa Bożego i tak mają życie wieczne.
Roman G...Aborcja jest złem
Drieps...ja oglądam z opóźnieniem ale to koooozak ?
Urszula...Prosze ksiedza mozna angielskie napisy??
Ewela M...Ojcze Adamie Dziękuje Ci Bardzo ! za to objaśnienie tej księgi Apokalipsy. Cieszę sie niezmiernie że w końcu zaczynam rozumieć co oznacz ta Księga :) i to wszystkodzieki Tobie bo super tłumaczysz ;) Bóg zapłać !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA