Spiskowa Teoria Potwierdzona? – Benedykta Naprawdę Zmuszono do...


► Subskrybcja ► ► Nasz Fanpage► ► Cała seria ► ► Moje Vlogi (Playlisty) ► (luźny) + (poważny) + + ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► ►Kontakt biznesowy (wyłącznie biznesowy) ► ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Spiskowa Teoria Potwierdzona? – Benedykta Naprawdę Zmuszono do Abdykacji? ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Moja koszulka: ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Vlogi z adnotacji: Źródło: C5%BCowa Spiskowa Teoria Potwierdzona? Benedykta Naprawdę Zmuszono Abdykacji? Komentator

Najlepsze komentarze:

Vilen E... Whoops.
podpadl typo wyzszym illuminatom i go wyjebali ze stolka
MrVilge... Papieże zwykle byli wybierani pod wpływem "ducha bożego", zwykle pod postacią pieniądza, bez względu na epokę.

Jedna rzecz, kościoła nie zniszczyły "rządy ladacznic", "niewola aviniońska", trzech papieży na raz, Borgia. Władzę miał Napoleon i mu też się nie udało. W średniowieczu i na początku renesansu pod względem moralnym, papiestwo było synonimem zepsucia.

Musieliby coś wymyśleć innego.
Kelowna... Tak, masz racje, ze krucjaty katolickie byly odpowiedzia na islamski Jihad a nie odwrotnie jak wielu blednie mysli
CarlAll... Barack Hussein Obama II był od dziecka muzułmaninem (potem się przefarbował), więc trudno się dziwić, że świeckie rządy tzw. tyranów pozamieniał na teokratyczne tyranie wprowadzające prawo szariatu.
CarlAll... OGROMNA ŁAPKA W GÓRĘ za potępienie korporacjonizmu i za wytknięcie tego "wolnościowcom" (libertarianom, korwinistom i innym, którzy o całe zło obwiniają tzw. etatyzm). ???????????
Tomek P... CETA prawnie zrównuje pod pewnymi względami Korporacje z Państwem :)

Pozdrawiam.
km2bp... Milicjanci
Basix ?... Super Ator :) też codziennie Cię slucham :) pozdrawiam.
Asia Za... Dziękuję Ci Krzysiu za to co robisz :)
Asia Za... Wszystko ma jakieś plusy, ale zależy dla kogo ;))
poradni... podoba mi się pomysł o dobrych stronach islamu czekam na odcinki
TRANSMI... Benedykt był przez długi czas liberałem, później zrozumiał, że to lipa. Zaczął cofać zmiany. Walczył z relatywizacją prawdy i naginaniem dogmatów pod oczekiwania społeczne. Ale to było za wiele dla "marksistowskiego marszu przez instytucje"...A pewnie też nadto zdrowy biedny Benedykt nie był. Papież jednak to też tylko człowiek ( czasem aż człowiek ).
Mitch M... Abdykacja Benedykta jest raczej zwiazana z UE i Merkel chodzi o przyjmownie uchodzcow a takze otworzenie Watykanu na tzw Odwazny Nowy Swiat
Daniel ... Wszystko było ok a usa gorsze od NAZIZMU pomaga wszystkim.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g


wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6493 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 212827245 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 422970 użytkowników.