TOP 20 Sekretów Kobiet Żadna Kobieta Ci Tego nie Powie, ale...


► Subskrybcja ► ► Nasz Fanpage► ► Cała Seria Plociuch ► ► Pozostałe Vlogi (Playlisty) ► + (poważny) + + ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► ►Kontakt biznesowy (wyłącznie biznesowy) ► ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Baba Jaga Historia Prawdziwa / Istniała Naprawdę ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ TOP 20 Sekretów Kobiet Żadna Kobieta Ci Tego nie Powie, ale to Prawda ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Vlogi z adnotacji: Źródło: WłasneSekretów Kobiet Żadna Kobieta Powie, Prawda Plociuch

Najlepsze komentarze:

apoleks...Zgadza się w 200%!!! :D potwierdzam jako kobieta
Mest De...20 (no, może 15) dowodów na to, że kobiety to pomyłka
Nat_que...Albo ty odgapiasz od Mazurów albo on od ciebie
Iwona M...Więc ....podobało mi się bardzo , usmialam się ,za co dziękuję Ci Krzysiu bardzo. Z połowa się nie zgadzam haha , natomiast muszę przyznać że podrzuciles mi kilka pomysłów ...jak np test z koleżanką która próbuje flirtować ..nie wpadlabym na to .Pozdrawiam i czekam na kolejna dwudziestke
Natalia...Potwierdzam. ;)
Hanu? Z...Z robieniem testów to prawda, wzbudzanie zazdrości też, ale wartość pierścionka nie jest ważny, żeby się nim chwalić. To jest informacja, która mówi kobiecie, na ile jej narzeczony ją wycenił, ile jest dla NIEGO warta. Pozdrawiam.
Mr.G?st...Jak wyjść ze spierdolenia?
Scarlet...Ator zrób o facetach :)
Daniel ...KDS + reklamy !!!
Daglezj...Nie. Nie widzę nic atrakcyjnego w takim
" chwaleniu się" pierścionkami, czy rozmiarem przyrodzenia chłopaka/ męża. Bo baby są wredne i zazdrosne. Jak facet to nie "psiapsiułki". Ale mam ten komfort, że takowych nie posiadam ? więc nie muszę z nikim wdawać sie w głupie rywalizacje.
Rafal D...I bądz tu normalny
Tomasz ...cos milego
Bloomie...Jestem na pierwszym punkcie i nie wiem czy chce oglądać dalej. Co za brednie. Jaka wartość pierścionka. Dziewczyny się chwalą że mają już ten pierścionek i że facet się oświadczył, ale nie chodzi w tym o kase tylko o sam fakt jego posiadania! Ja swojemu facetowi pokazywałam pierścionki po 100-200 zł mówiąc że mi się podobają i żeby nie przesadzał i nie kupował za drogiego bo będę bała się go nosić.
Dariusz...Ah te baby:-)
HS HC s...23:03.. Ator - Ty klniesz
nikola ...Potwierdzam, ze to prawda :D
Ika xD...OMG to jest 100% prawda...
Misia ?...Szczerze mówiąc jak przeczytałam tytuł to moja pierwsza myśl brzmiała mniej więcej tak "O nie, Ator będzie próbował robić coś co większość osób na yt" czyli kompletny szajs. Natomiast miłe zaskoczenie, Twoja żona to szczęściara ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g


wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6489 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 212551466 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 422550 użytkowników.