Top10Faktow ciekawostki

Top10Faktow ciekawostki

Historia kanału Top10Faktow zaczyna się w dniu 2014-03-24 16:22:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 177 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77786830 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 272393 użytkowników.

Najgroźniejsze nieuleczalne choroby!


Najgroźniejsze nieuleczalne choroby! Każdego dnia do lekarzy na całym świecie zgłaszają się miliony chorych. Medycy wystawiają tysiące diagnoz. Są jednak choroby, z którymi nie potrafią walczyć. Oto najgroźniejsze nieuleczalne choroby naszych czasów. Śledź mój profil na Facebooku: Bądź na bieżąco i subskrybuj Top10Faktów ! Podobał Ci się filmik i chcesz zobaczyć więcej? Moje playlisty: TOP10: SZYBKA PIĄTKA: POSTACIE: ARMIA: KOSMOS: Jeżeli interesuje Was jak działam przy tworzeniu filmów, dołączajcie do grupy na fb. Grupa stworzona przez subskrybentów! Link tutaj: Źródła: Komentarz został zapożyczony w celach informacyjnych/edukacyjnych. Nie czerpie z tego żadnych korzyści finansowych. Jeżeli zauważyłeś w filmie inne materiały do których posiadasz prawa autorskie, napisz a na pewno znajdziemy rozwiązanieNajgroźniejsze nieuleczalne choroby!

Najlepsze komentarze:

?ukasz ... Moze cos o antyneoplastonach ;) Stanisława Burzyńskiego ktòry ULECZYL kazdy rodzaj raka :)?
ItzFoxe... Ale ebola raczej jest uleczalna bo podobno istnieje już szczepionka.
Pawe? S... Ciekawy film jak zwykle ,ale ta scena z obcinaniem palca była trochę przesadzona.
Pan Woj... 2:32 zezygalem się
Monika ... Ja mam Astmę /:
Crystal... Rak jest najgorszy. Nawet nie zauważysz kiedy, a już Cię nie ma na tym świecie. Ludzie mają prze****e. Ludzie najczęściej umierają przez ciężkie choroby a taki kruk żadko kiedy na raka zachoruje ;P Rak może każdego z nas dopaść. Nawet mnie, nawet Top10Faktow, nawet CIEBIE! Trzeba cieszyć się życiem bo nie wiadomo kiedy jest jego koniec :P każdy wierzy w różne rzeczy, reikarnacja, bóg i inni bogowie, ja aktualnie jestem chrześcijanką. Mówię wam nawet jeśli to nie jest prawda warto w coś mocno uwierzyć a życie stanie się łatwiejsze. Najgorsze jest w raku to, że jeśli za późno zauważysz raka to już mała szansa, że przeżyjesz ;C Chociaż w jednym się nie zgodze z tym filmem. Bo z *NIEULECZALNYCH chorób an pierwsze miejsce jest rak, i było by to logiczne gdyby nie to, że rak jest uleczalny. Można primieniowaniem go usunąć, można chirurgicznie i można jakąś chemią. ALBO MOŻNA WOGÓLE NIE LECZYĆ i czekać na śmierć. Czasem możesz wyleczyć, a czasem nie. Ja nie życzę nikomu takiej śmierci jak rak lub uduszenie bo to MĘKA .
Nightma... Chyba ty lubisz oglądać drastyczne sceny?
Nightma... Mam dziwne uczucie przez tą progerię
Agacik... Od kiedy rak jest nieuleczalny?
XsenoNp... OOOOOOOOO KURWA PRZEWINOŁEM O 1 MINUTĘI KURWA SIĘ ZRZYGAŁEM 2:20
Jestem ... Przecież rak jest uleczalny ?
Aleksan... Osobą, która najdłużej żyła i była chora na progerię był Leon Botha. Zmarł w wieku 26 lat.
kacpe r... DZIĘKI ZA OCHYDNE FILMY!!!
Mr. Lik... ziomek weź ty z takim głosem to do creepypwsty
Damian ... dzieki za filmik amputacji palca... XD
B4NaN3K... Ja mam astme i nie uwierzycie jakie to denerwujące, często kaszle biegać zbytnio nie moge po około 1,5 minucie sie męcze. Mam leciutką nadwagę lecz rok temu gdy byłem chudszy po około 5 min sie zmeczylem
ruby... o a ja mam astme :P
Tenebri... a ja narzekam na krzywe zęby
LisPoma... Ja mam Astmę :(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC7qcUkWdf6tTI7F_ozICreQ