5 DZIWNYCH ZDJĘĆ KTÓRYCH NIE DA SIĘ WYTŁUMACZYĆ W ŻADEN...


Grupa! Bądź pierwszy! :) Witajcie w kolejnym odcinku z Top 10 Jeżeli się spodoba to zostaw like suba i udostępnij :3 ►Życzę Miłego Oglądania◄ ►Fanpage◄ ­­ ­ ­ ►Subskrybuj◄ ►Muzyka z Filmu ◄GhostnGhost Lighthouse [Royalty Free Music] Zobacz też inne filmy z serii Top 10: 10 Nietypowych Zdjęć Internetu Które Mogą Cię Zaskoczyć! 10 Nietypowych Zdjęć Które Musisz Przeanalizować 2 Razy 10 Najgorszych Selfie w Internecie 10 Najniebezpieczniejszych Zdjęć Ludzi Jakie Kiedykolwiek widziałem 10 NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCYCH ZDJĘĆ NA SNAPCHACIE! 10 NIEODPOWIEDNICH RODZINNYCH FOTOGRAFII 10 NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYCH SPORTÓW W KTÓRYCH LUDZIE NAPRAWDĘ UMARLI! 10 NAJDZIWNIEJSZYCH ZDJĘĆ NA SIŁOWNI W KTÓRE NIE UWIERZYSZ! 10 PLACÓW ZABAW DLA DZIECI KTÓRE SĄ DOŚĆ NIE TYPOWE! 10 FAŁSZYWYCH REKLAM KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAJĄ INACZEJ 10 BARDZO DZIWNYCH ZDJĘĆ OD KTÓRYCH ZROBI CI SIĘ NIEDOBRZE 10 DZIECI Z NAJGORSZYMI RODZICAMI JAKICH KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁEM! 10 NIEODPOWIEDNICH SZKOLNYCH PRZEDMIOTÓW KTÓRE NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ! 10 ZDJĘĆ KTÓRE WYGLĄDAJĄ NIE TAK JAK POWINNY W RZECZYWISTOŚCI! 10 NAJDZIWNIEJSZYCH ZDJĘĆ KTÓRE ZOSTAŁY ZROBIONE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE! 10 NIETYPOWYCH ZDJĘĆ KTÓRE CIĘŻKO ZROZUMIEĆ! #2 10 FAŁSZYWYCH REKLAM KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAJĄ INACZEJ 10 NIEODPOWIEDNICH ZABAWEK DLA DZIECI! 10 NAJDZIWNIEJSZYCH ZDJĘĆ ŚLUBNYCH KTÓRE ISTNIEJĄ 10 BARDZO DZIWNYCH PROMOCJI W SKLEPIE! 10 NIETYPOWYCH ZDJĘĆ NA PLAŻY KTÓRYCH NIE WIDZIAŁEŚ! #2 10 NIEODPOWIEDNICH RODZINNYCH FOTOGRAFII 10 TAJEMNICZYCH A ZARAZEM ŚMIESZNYCH ZDJĘĆ! 10 PLACÓW ZABAW DLA DZIECI KTÓRE SĄ DOŚĆ NIE TYPOWE CZ. 2 10 TAJEMNICZYCH ZDJĘĆ KTÓRYCH NIKT NIGDY NIE WYJAŚNIŁ! 10 UBRAŃ ZAKUPIONYCH PRZEZ INTERNET KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAJĄ INACZEJ! 10 ZDJĘĆ KTÓRYCH NA CO DZIEŃ SIĘ NIE WIDUJĘ! 10 ZDJĘĆ KTÓRE W LOGICZNY SPOSÓB CIĘŻKO ZROZUMIEĆ! 10 ZDJĘĆ KTÓRE ZOSTAŁY ZROBIONE PRZEZ PRZYPADEK I W ODPOWIEDNIM CZASIE! 10 ZDJĘĆ KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ PRZYPOMINAJĄ TWOJE DZIECIŃSTWO! 10 ZDJĘĆ KTÓRE NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJĄ SIĘ BYĆ NIE TYPOWE! 10 NIETYPOWYCH I ZABAWNYCH NAZW MIEJSCOWOŚCI! 10 ZDJĘĆ KTÓRE UDOWODNIĄ WAM ŻE JESTEŚMY W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! 10 ZDJĘĆ KTÓRE NAPRAWDĘ CIĘ ZASKOCZĄ! 10 ZDJĘĆ NA KTÓRYCH UCHWYCONO ZJAWY! 10 ZABAWNYCH ZDJĘĆ SPORTOWYCH KTÓRE CIĘ ZAINTERESUJĄ! DZIWNYCH ZDJĘĆ KTÓRYCH WYTŁUMACZYĆ ŻADEN RACJONALNY SPOSÓB!

Najlepsze komentarze:

Paulina...Zrobiłam to samo co tak kobieta z nogami
Ania B?...mnie to dernwuje SDmaryna
Maciek ...To z tym trupem to nie rozumiesz to nie jest fota 21 wieku tylko kiedyś tak się robiło na pamiątkę i pomimo że są smutni to muszą udawać wesołych spójrz na usta kobieta tak jak by miała się zaraz popłakać
e eve...Tak czytam Wasze komentarze i myśle po gwizdek tu wchodzicie jeśli wam się nie podoba Nie ma nakazu oglądania kogoś kto wam nie odpowiada Chyba ze tylko po to tu jesteście żeby wysaczyc trochę jadu Mi się podoba a komu nie to droga wolna - pooglądajcie inne filmy albo sami zabłyśnięcie swoim pomysłem ! I co ?? I tu się okaże ze sami nie macie nic ciekawego do zaprezentowania Brawo ANONIMOWI odważni !!!
Gimnast...supfsprubujsie-tak mówisz lol
Ania Pu...Super filmy ?
aga1982...Jest taka choroba, zespół ehlersa danlosa. Chodzi o 1 zdjecie
Damian ...Ale jesteś przyjebany
Ma?gorz...Ja ci wytłumacze te zdjęcia. FOTOSZOP
Janusz ...Nilsen! Zmień zajęcie! co za chłaM!
Iwo Cic...Ta babka miała rozjechane stopy z tej yogi
Julia J...super plac zabaw dla samobujców
XxX Mis...Na tym drugim zdjęciu on ma oko otwarte
Martin ...Nr 2 nie da się wytłumaczyć ?
Dar O...Ogladalem....ALE BEZ GLOSU!!!!! da sie te 4min wytrzymac!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrwh84rC_Pnhz9an0FuV_oA


Nilset ciekawostki

Nilset ciekawostki

Historia kanału Nilset zaczyna się w dniu 2014-10-19 17:23:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 20 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2156590 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 329159 użytkowników.