Zagrajmy w Mass Effect 3 60 fps] odc. 26 Leczenie genofagium...


Oto dwudziesty szósty odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect 3 (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect 3 PL). Tym razem rozpoczynamy misję fabularną "Priorytet: Tuchanka". Produkcja została stworzona przez studio BioWare, a ja przechodzę wersję na PC. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie. Mass Effect 3 to gra RPG akcji w realiach science fiction, której akcja rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z drugiej części. Głównym bohaterem ponownie jest Shepard, który musi stawić czoła inwazji Żniwiarzy i szukać sojuszu z innymi rasami mogącymi pomóc w walce. W serii "Zagrajmy w Mass Effect 3" pokażę Wam przejście całej gry. Tradycyjnie będę się starał ukończyć ją bardzo dokładnie, wykonując wszystkie zadania fabularne i poboczne, a także przechodząc każdy z czterech fabularnych dodatków DLC. Premiera gry Mass Effect 3 miała miejsce w marcu 2012 roku, początkowo tylko na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Kilka miesięcy później przeniesiono ją również na Wii U. W naszym kraju tytuł został wydany przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Warto dodać, że gra jest dostępna po polsku tylko na PC, PS3 i X360, a na Wii U mamy jedynie język angielski. Muzyka z intra: Two Steps From Hell Protectors of the Earth Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Effect Leczenie genofagium Tuchance

Najlepsze komentarze:

dziki d... i wrex zadowolony :)
Daiktar... Sarge jesteś niczym jak grom z jasnego nieba, kiedy wrzucasz kolejny materiał na twoim kanale. Tak trzymaj, koleś! ?
Grzegor... Pozdrowienia
Ma?go?k... Według mnie miotacz cząsteczek pasuje do Javika tylko i wyłącznie :P
Fantix ... Ej Sarge Nagrasz w przyszłośći nowego mass efect?
Za ortografie przepraszam :D
Devo MC... Znów jedna z według mnie najlepszych misji w grach ;). W tej grze będzie ich dużo, więc się nie dziwcie
Marcelo... Sarge wrzuca ME3 i można weekend zaczynać.
Arfisom... Shepard jak zwykle jest największym bohaterem, po tym kroganie chyba będą śpiewać pieśni bitewne o Shepardcie, naprawdę fajna seria na twoim kanale Sarge dawaj więcej odcinków z tej gry.
Swarglo... Wreav byłby wodzem gdybyś zabił Wrexa w ME1
Edix Po... Fajny odcinek i łapa w górę ;-)
Septyma... Uwielbiam Wrexa :). Eva też jest niesamowita. Ta misja już jest epicka, a będzie jeszcze bardziej.
cheper1... Cześć Sarge. Fajny film. Spoko tej Wyrzutni Kolców Graal możesz używać na dalsze dystanse i proszę nie rezygnuj z te okazji.
Zainstaluj do broni ten Inteligenty Czop do strzelby to będzie jeszcze bardziej celny.
Cheper
P.S.
Nie mogę się doczekać wleczenia genofagium.
Shepard... Bardzo fajny odcinek. Jestem tuż po obejrzeniu najnowszego trailera z ME Andromeda, więc poziom epickości na razie jest utrzymany,a co do tej misji to nawet po prawie 5 latach ta misja jest jedną z najlepszych, szczególnie gdy przed premierą fragment tej misji został pokazany. Naprawdę dobra robota Sarge. A mógłbyś podać link do moda, który powiększył ci napisy, przeczesuję internet i nic nie znalazłem? Pozdrawiam i powodzenia ;)
Micha? ... gdyby Shepard nie powiedział o tym sabotażu to w pewnym momencie Wrex by się dowiedział i próbował by zabić Sheparda
Bia?y W... Fajny odcinek
Arcturu... Kurde, jak ja uwielbiam zawsze te sceny z serii Mass Effect i Dragon Age. Równie epickie co w Wiedźminie.
Stare, opuszczone ruiny. To rozumiem, to jest mój klimat! Teraz chyba wiecie, czemu lubiłem zawsze Feros czy też Tuchankę.
Misja ta jest moją ulubioną w Mass Effect 3.
Devo MC... Pewnie juz wiesz, ale jakbys nie wczytal save'a z dwojki, to Wreav bylby teraz na miejscu Wrexa. On nigdy nie dowiedziałby się o sabotażu lekarstwa, a Wrex tak.
sarna55... Wow, świetny odcinek. Te ruiny są niesamowite, uwielbiam takie klimaty. Co do Wrexa, to widać że był w swoim żywiole, he he.
PyrokaR... za je bi ste!!!!!
Wsk 350... To jest jedna z najbardziej poruszających epickich i ściskających za serce misji. tutaj też trzeba podjąć jedną z Bardzo ważnych decyzji które zadecydują kto nam pomoże krooganie czy Salarianie. Domyślam się już jaką ty decyzję Sarge podjąłeś:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA


SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6369 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 362074971 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 619493 użytkowników.