SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 353277893 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 610521 użytkowników.

Zagrajmy w Mass Effect 3 60 fps] odc. 28 Zmiany na Cytadeli


Oto dwudziesty ósmy odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect 3 (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect 3 PL). Tym razem przechodzimy misję fabularną "Priorytet: Cytadela". Produkcja została stworzona przez studio BioWare, a ja przechodzę wersję na PC. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie. Mass Effect 3 to gra RPG akcji w realiach science fiction, której akcja rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z drugiej części. Głównym bohaterem ponownie jest Shepard, który musi stawić czoła inwazji Żniwiarzy i szukać sojuszu z innymi rasami mogącymi pomóc w walce. W serii "Zagrajmy w Mass Effect 3" pokażę Wam przejście całej gry. Tradycyjnie będę się starał ukończyć ją bardzo dokładnie, wykonując wszystkie zadania fabularne i poboczne, a także przechodząc każdy z czterech fabularnych dodatków DLC. Premiera gry Mass Effect 3 miała miejsce w marcu 2012 roku, początkowo tylko na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Kilka miesięcy później przeniesiono ją również na Wii U. W naszym kraju tytuł został wydany przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Warto dodać, że gra jest dostępna po polsku tylko na PC, PS3 i X360, a na Wii U mamy jedynie język angielski. Muzyka z intra: Two Steps From Hell Protectors of the Earth Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Effect Zmiany Cytadeli

Najlepsze komentarze:

Galicia...666 likes! :O
roubaix...Ciekawy odcinek, zaskakujące zwroty akcji.
APE Map...Sarge twoje odcinki z Mass effect ogląda mi się znakomicie oby więcej takich serii Pozdrawiam. Ps. Szkoda mi Kaidana i Mordina , niech spoczywają w pokoju .
Edward ...To co pamiętam to bez save z dwójki tej scenki z Thanem nie ma i on po prostu ucieka :(
Pawe? B...Ash to jak dla mnie menda:P Rasista, suczydło i po tym co razem przeszli w jedynce śmie wątpić w Szheparda:P
Marcelo...Jak zawsze super odcinek.
Rafek :...Strzał wstrząsowy Garrusa jest dobry na bariery.
Mateusz...Kai Leng jest strasznie wkurwiającą postacią i jak dla mnie ma zbyt grubego "plot armora" :/ Choć i tak w grze jest lepiej niż w książce, tam był strasznym śmieciem i na prawdę tylko się czekało aż coś mu sie stanie -_-
HubsS10...Gdyby w Mass Effect 2 Thane nie przeżyłby misji samobójczej to salarianski radny zostałby zabity, Kai Leng wysłałby Udinie sfałszowane wideo, w którym to Shepard dokonał zabójstwa, on by to pokazał Ashley i chyba nie dałaby się tak łatwo przekonać (nie pamiętam czy można wtedy użyć dialogów idealisty i renegata). Właśnie dla czegoś takiego uważam, że w Mass Effect historia jest o wiele lepiej opowiedziana niż w Wiedźminie, bo tam import zapisów z poprzednich części nie wpływał diametralnie na wątek fabularny.

edit: Jeszcze Kirrahe może ocalić radnego.
fan 032...najlepiej zabić pilota atlasa ze strzelby
Spring ...Kto miał ciarki jak Thane walczył z tym kolesiem :D ?
1701Ear...To teraz już wiesz czemu to Udina a nie Anderson był radnym w tej części. :) Inna sprawa, że śmieszy mnie to, że Cerberus ma agnatów biegających z bronią biała w uniwersum, w którym rozpowszechniona jest bardzo skuteczna broń palna.
Prowiln...Mega odcinek, ciekawa sytuacja w ME1 cytadelę zaatakował Suweren, a w ME3 Cerberus...
Septyma...Te plot twisty w ME :D. Że Udina to dupek było wiadomo od początku, ale grając pierwszy raz nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.
No i Thane... Gdyby nie był obarczony chorobą, to Kai Leng mógłby się schować.
kamil s...Czyli kaidan żyje i pracuje dla cerberusa , to moja hipoteza ale nwm czy to on.
Uayo27...Co za sukinsyn z Udiny :/ Od 1 części go nie trawiłam, ale coś takiego...Dostał za swoje
Skipper...Mam taką teorię, że Cerberus dostał projekt Normandy właśnie od Udiny. Poza tym, na początku drugiej części gry była wzmianka, iż Cerberus przy ratowaniu Sheparda otrzymywał ogromne ilości pieniędzy. Teraz było powiedziane, że takie pieniądze przelewał właśnie Radny Udina. Innymi słowy, współpracował z nimi od dawna. Co o tym myślicie?
kefirsz...Duchy to najgroźniejszy rodzaj przeciwnika w grze chyba nawet lepszy od atlasa niedość że szybki to jeszcze może cię szybko zabić 1 ciosem miecza więc radzę uważać. A z kolei Kai Leng to postać z książek Mass Effect znajomy Andersona polecam zajrzeć do biura widm tam dowiesz się więcej
Kapturn...16:08 Nie zbadałeś tej salki.
Arfisom...Powiem szczerzę nigdy nie ufałem Udinie Nigdy, ten koleś sobie przeskrobał i co planuję cerberus i człowiek iluzja ten koleś ma chore ambicję "kontrolować żniwiarzy" pewnie idiota dał się zindoktrynować przez nich bo na razie cerberus miał słabą przeszłość a teraz jeszcze bardziej wdepnoł (oby Tahne przeszył szkoda jagby kolejna postaci by zgineła).
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA