Targi IFA 2018 mnóstwo nowości od Toshiby


Japoński producent szykuje prawdziwą kontrofensywę w segmencie telewizorów na berlińskich targach IFA mieliśmy okazję sprawdzić najnowsze propozycje Toshiby w tym segmencie rynku.Targi mnóstwo nowości Toshiby

Najlepsze komentarze:

Szymon ... No to pozamiatane
Ave... I dobrze, Toshi mogłoby znaleźć swoje miejsce na rynku i pokazać, że można robić dobre TV do 3k zł. Mam dość oglądania ofert na TV za 5-8k zł. Co za porąbane czasy. Technologia powinna być użytkowa, a nie wiecznie promowana jako "innowacyjna" i obarczana różnego rodzaju podatkami od cholera wie czego...
Kajetan... Co mówi Japończyk jak patrzy na okno?
to shiba
(Wiem, nieśmieszne)
Veto Hi... Toshiba nie ma żadnego telewizora 4K czyli 4096pikseli . Posiada UHD = 3,75K co daje 3840 pikseli . Nauczcie się amatorzy raz na zawsze 4k to nie jest jakość !
Nigdzie nie słyszałem żeby Onkyo produkowało dobre głośniki ,proszę mnie oświecić jak się mylę ? Nie ma czegoś takiego jak jeszcze żywsze kolory - są naturalne albo takie jak podkręcili na stole przy obróbce dla parókozjadaczy . Automatyczne zamawianie "loda" albo browara dla oglądającego- to by było coś ! Cienkie tv np od LG S.W7 już padły 3 szt.dwie że za cienkie trzeba uważać i 1 wypalona za długo jeden program oglądany koszt 65"=11 tyś zł .
Adam To... i co tu kupić U78 czy U68 , zaleta U68 to subwoofer...i jest tańszy
D.K... Mieliśmy w domu Toshibę zanim to było modne. Tata kupił ich TV w latach 90 i działał bez problemu 20 lat. No i obraz i dźwięk miał dużo lepsze niż wiele dużo nowszych tv crt ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC90BoNcD4sBLNr6isweUExQ


Komputer Świat ciekawostki

Komputer Świat ciekawostki

Historia kanału Komputer Świat zaczyna się w dniu 2010-02-22 15:55:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1156 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14795978 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 52343 użytkowników.