Doritos i Inne Gorsze Towary na Rynek Polski dla Polaków...


► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Doritos i Inne Gorsze Produkty na Rynek Polski dla Polaków Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Polacy Klienci Gorszego Sortu Gorsze i Droższe Produkty w Polskich Sklepach ► 2. ► Jak Hipermarkety Oszukują Klientów w Polsce ► 3. ► Dramat Lidla i Biedronki Nowa SUPER TANIA Rosyjska Sieć Sklepów Wchodzi do Polski ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje?r=wideoprezentacje ► Źródło ► Doritos Gorsze Towary Rynek Polski Polaków Komentator

Najlepsze komentarze:

Aleksan... Jeśli chodzi o Tesco to jest akurat prawda, pracowałam na sprzedaży internetowej, gdzie założeniem było wybrać najlepszy produkt dla klienta, a często na warzywach nie było z czego wybrać, choć towar dopiero co przyjechał. Bardzo złą praktyką (przynajmniej w tym sklepie gdzie pracowałam) było usuwanie naklejek z datą przydatności do spożycia warzyw i owoców przez pracownika. Najgorsze jest to, że nie ma możliwości zgłoszenia tych nieprawidłowości (i innych, w tym mobbingu) dyrekcji sieci.
Nagraze... KDS dzieki za vlog ogladam w playlisce
san-kis... Polecam aplikacje " zdrowe zakupy" po przeskanowaniu numeru nad kodem kreskowym aplikacja wyświetla skład produktu,. Zarówno te zdrowe jak i nie zdrowe składniki. Można ustawić w niej żeby wyświetlał też cukry, gluten i różne inne rzeczy.
Marcin ... ech.. niestety zawsze tak było...
Tomasz ... Komentarz dla statystyk.
Silvia ... Najgorsze w tym wszystkim że unia wywindowała nam ceny do europejskich a nie podnosząc zarobków do ich standardów przywożą nam syf.
Dick Di... Ileż mozna pierdolić o Doritosach... 40 min xD
Tom Tra... W normalnym k...a kraju to talie protesty jak ta banda debili robi przed steak housami w Usa I Kanadzie to bylyby prz3d kazdym je...ym marketem az ludzie by zrozumieli o co idzie gra!!!
R.a.g.e... Ale to jest ich sprawa co sprzedają. Może są antypolscy, ale to ich sprawa i unia może ich pocałować w potylice.
wins wi... Są mega gównem i musimy to kupować a swojego nie możemy sprzedawać
D. Weis... Bujda na kolach wszedzie prawie to samo, genetisch zmienione zarcie ciekawe co oni sami zra a rozcienczane produkty sa do nabijania kasy dla wlasciciela i jego kooperatora powini obaj za kraty
Igor D?... Z tymi małymi sklepami to nie do końca tak jest, przynajmniej w mojej okolicy. Jest u mnie kilka małych sklepów które w niedzielę nie handlowe, przeżywają prawdziwe oblężenie. Sam wielokrotnie korzystałem z tych sklepów w niedziele, pomimo tego że nie daleko są sklepy Tesco Biedronka i Lidl.
Fan Mac... Jak by wszyscy się na skład to niewiem co by się stalo
Rafal B... Dodam ze BADZIEWIE (proszek do prania) z Anglii gdzie nikt go nie chciał używać bo słabo prał i do tego można go zakupić za 1funt w Polsce wszedł do sprzedaży w reklamach- jaka to "rewelacja" w końcu do nas przyszła- o cenie już nie wspomnę :/ Kolejny przykład Toffie w UK zakupisz za 0,99p czyli za 4,85,- zł w PL szukam i tylko mamy za ok 7zł...
Lidl i ofert elektronarzędzi różnica do 50zł na sprzęcie! Nie wierzysz rodaku??? Użyj wyszukiwarki, zapytaj znajomych z Anglii i porównaj ten sam produkt... Amen....
mini ma... Bojkotować ten syf i tyle.
1989Ful... Trzeba kupować żywność z certyfikatem żywności ekologicznej.
Storyte... Odpowiedź jest prosta. Korporacja "X" sprzedaje swoje produkty we wszystkich krajach w tej samej cenie. Pojawia się rynek zbytu, typu Polska, z PISowskimi podatkami. Albo podniosą cenę swoich produktów, albo obniżą ich jakość, by cena się zgadzała. W Polsce wszystko jest droższe, niż w reszcie świata. A to "walka z marketami", a to ciułanie na menel+. Odpowiedź jest prosta. Skurwysyn z Nowogrodzkiej wprowadza swoje sanacyjne meleje, i nie da się żyć. W przeliczeniu na dzisiejsze pieniądze, litr benzyny kosztował w sanacyjnym gównie ok. 9 PLN. Zapalniczki były na zezwolenie. Jebać kaczyńskiego idiotę, i wprowadzić wolny rynek.
SaycoRa... Więcej oleju plamowego na polski ryjek!
SaycoRa... Przy okazji takich doniesień przypominam anegdotę.
Statek z Indii zawinął do angielskiego portu.Miejscowi dokładnie skontrolowali dostawę herbaty przyjmując wyłącznie towar najwyższej jakości.Następnie statek zawinął do niemieckiego portu,a miejscowi przyjęli to co zostało.Potem statek posprzątano,a to co zebrano wysłano do Polski.
Erwin B... Youtubie przybywaj
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g


wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6493 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 212827245 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 422970 użytkowników.