Żądny Przygód ciekawostki

Żądny Przygód ciekawostki

Historia kanału Żądny Przygód zaczyna się w dniu 2013-03-31 22:38:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 150 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40645294 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 600428 użytkowników.

NIEBEZPIECZNA OPUSZCZONA FABRYKA nie gonią mnie psy URBEX


FILM MA CHARAKTER DOKUMENTALNY, NIE ZACHĘCAM NIKOGO DO NAŚLADOWANIA PRZEDSTAWIONYCH W NIM SYTUACJI!!! PATRONITE: KOSZULKI I INNE: FACEBOOK: C5%BB%C4%85dny Przyg%C3%B3d 466214273488376/ INSTAGRAM: Opuszczona niebezpieczna fabryka gdzieś w Polsce. Miejsce niebezpieczne, jego eksploracja też jest niebezpieczna i ekstremalna. Nie jest to raczej dobrze zachowane miejsce z mnóstwem wyposażenia, ale jest ciekawe ze względu na jego stan i elementy umożliwiające wspinaczkę. To opuszczone miejsce w Polsce odwiedzam już drugi raz, poprzednio spotkała mnie tu ucieczka przed psami które mnie zaatakowały, ale nie udało mi się tego nagrać. Dlatego teraz jest to próba nagrania psów strzegących, równocześnie unikając ochroniarza, który siedzi sobie w budce ochrony gdzieś na terenie dlatego trzeba trzymać się z dala od ziemi. Urban Exploration jest zajęciem niebezpiecznym, film nie jest formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń. Podczas eksploracji kieruję się zasadą "Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp", nie kradnę, nie dewastuję, w żaden sposób nie szkodzę eksplorowanym obiektom. #urbextoniewandalizm Obowiązuje absolutny zakaz podawania lokalizacji w komentarzach. #akcjalokalizacjaNIEBEZPIECZNA OPUSZCZONA FABRYKA gonią URBEX

Najlepsze komentarze:

DJ Foku...To w lodzi ?
hsb gay...W którym momencie spotkał tą ochronę ?
??dny P...Już w następny piątek o 17:00 pojawi się jeden z najciekawszych filmów w historii tego kanału - co powiecie na nocny seans filmowy w opuszczonym kinie?
Nie zapomnij też zostawić tutaj łapki w górę i zasubskrybować :) Nic nie gwarantuję, ale może i przed piątkiem wleci coś dodatkowego.
Linków do instagrama, facebooka, patronite i koszulek z odcinka szukaj w opisie filmu powyżej :)
Seweryn...Kuźwa jakbyś spadł to kaplica. Podziwiam za odwage. Leci sub i like!
Cubixor...Według mnie za dużo powiedziałeś o tym miejscu bo wystarczyło wpisać parę słów w google i już znalazłem. Zajęło mi to jakieś 2 minuty - wystarczyło wiedzieć trochę o mieście w którym mieszkam :)
Hacker ...Zagraża sobie życie dla nas tymi obiektami
Phizek...? DLA KOZACKIEGO CONTENTU Z FORTNITE, ZASUBSKRYBUJCIE MÓJ KANAŁ! ?
MrEgiff...Ja chyba kiedys zejde na zawal ogladajac te Twoje filmy. Skaczesz nad przepasciami, chodzisz po waziutkich murach, stapasz po sprochnialych dechach.... mam nadzieje, ze mamie nie pokazujesz tych filmikow. Ja nerwowo nie daje rady i musze je ogladac na raty ;)
Santa M...stoisz na krawędzi naglę ktoś krzyczy proszę stąd zejść a ty nagle przechylasz się , tracisz orientację rozproszyłeś się spadasz na głowę i po tobie dobry scenariusz co? może to nie james cameron ale scenariusz jest ... dbaj o swoje życie, urbex to nie ganianie po obiektach i narażanie życia
Mysle w...Przez chwilę myślałem, że w 8:40 to liście Marihuany :-)
pf_pawl...Ktoś wie, gdzie taki panel led dostanę?
aart...Więcej filmów z Łodzi! :P
Bardzo przykro, że właściciele pozwolili na doprowadzenie tej fabryki do takiego stanu, no ale niedawno uchwalono plan zagospodarowania przestrzennego, więc już jest jakaś porządna podstawa dzięki której może coś ruszyć.
Mam wrażenie, że w wielu przypadkach przydałaby ci się jakaś krótka lina w której po jednej stronie miałbyś hak który możesz zaczepić np o jakaś wyższą ścianę, z drugiej natomiast strzemię. Mógłbyś łatwiej pokonywać ścianki do których rękami dosięgniesz, ale wdrapać się trudno, jak w 10:40.
profklo...Ale w głównych budynkach (tych dalszych) nie byłeś! Załatwić Ci wejście? Fotki Ci wysłać jak to wygląda? Załatwić Ci wstęp? Maila jakiegoś masz?
profklo...Doskonale wiemy, gdzie to jest. Byłem tan "na łapówkę", wiesz o co chodzi, podejrzewam że podobna zasada, w 2014 roku z ekipą, którą tez pewnie znasz i szanujesz.

Tory jeszcze leżały... :) Epickie miejsce.
Pozdrawiam z aglomeracji! :)
Kuba Sz...Jesteś zmęczony
Kakalak...jak to prosto wygląda
IzTam89...Jestem zmęczony
? Butte...Ale fajna reklama koszulek. xD
Stachu ...Witam! Komentarz dla statystyk. Ogólnie spoko kanał, film też. Miłego dnia/wieczoru ;)
Adam Wo...Co to za fabryka. Opowiedz co to za miejsca odwiedzasz
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKLxjNFo_Tvm_Hw1GWbINKw