Koniec wakacji | Kawa, rozmówki i planszówki

Długo nas nie było, powoli wracamy do naszej "rutyny". Omawiamy ostatnie wydarzenia, zapowiadamy nowe gry i pokazujemy Kieszonkowców :) Kampania na ► Facebook ► Subskrybuj i bądź na bieżąco ► Instagram ► Koniec wakacji Kawa, rozmówki planszówki


Najlepsze komentarze:

GambitT... Muszę zmienić adres :)
I to nieprawda, ze nie chcę do Was przyjechać. Ja po prostu jestem mega mało mobilny i jak się gdzieś ruszam, to święto lasu :)
Pawe? T... Błagam, zmieńcie kolor w miniaturce filmiku z czerwonego na jakikolwiek, bo przez to nie widzę czerwonego paska youtube i nie wiem, które kawy, rozmówki i planszówki oglądałem, a które nie :D
Darek M... Wookie propsy za kubek of LwC :)
Adrian ... Kolana są. A bambosze?
PoGraMy... Już nie możemy się doczekać;)
PeeepBo... A kiedy Przemo zaprojektuje swoją grę? Wyczówam ogromny sukces (bez względu na jakość produktu)? Osobowość Przemka zrobi swoje :)
thigran... Co KNF na waszą propozycję co do zabezpieczenia pieniędzy?
Vas... Rozwiązanie antywałkowe jest dosyć proste. Internet ma zaufanie do Łukasza, więc jeśli wszystkie koszta związane z produkcją będą szły przez zagramw.to i fakturowane na Was, a wydawca dostanie na końcu resztę, to jest najlepsza gwarancja na to, że gracze nie zostaną z niczym. a co do GF, niech pada, bo pod obecną banderą są spaleni.
R Smu... Wow, o mało co się nie udławiłem śniadaniem jak zacząłeś czytać moją odpowiedź, dziękuję za wyróżnienie :D posłałem już maila z danymi :)
ixirafa... Może by tak minerały na zagramw.to, wątpie, że GF zrobi z tego kampanie, oni to niedługo mogą zwinąć interes :)
Szymon ... Znowu kolana :(((( ?
Herr Cu... To było jakoś: "Jak nie może góra do Behemota, to na starość jak znalazł..." Eeeeee... czy coś w tym stylu.
Daria K... Kiedy wychodzi Valhala
Tomasz ... "Skejci w rurkach?! Łukasz, Ty na taki świat dzieci sprowadzasz..." :D

Lorenzo świetna gra, polecam :)
Wojciec... Mieszkam w Poznaniu i mam Lorenzo z dodatkiem - chętni na partyjkę? ;)
TheCrej... Dodruk smallworld realms :(
Angelik... Cieszę się z nowego pomysłu na chociaż częściowe zabezpieczenie wspierającego. Moja przygoda z crowdfundingiem zaczęła się od zagramwto i w sumie tak bez obawy zainwestowałam swoje pieniądze w cztery kampanie. Dopiero w którymś momencie zaczęłam się zastanawiać, a co jeśli gra nie zostanie wydana, co wtedy z zainwestowanymi pieniędzmi? Ta myśl pojawiła się zupełnie bez powiązania z sytuacją Games Factory, jako że aż tak bardzo nie śledzę świata planszówkowych wydawnictw i do wczorajszego podcastu Geek Factory nie zdawałam sobie sprawy co się dzieje. Ale to co usłyszałam, faktycznie, nastawiło mnie nieufnie do jakichkolwiek kampanii i nawet zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle inwestować w Elekt i ta niepewność do nowych kampanii pewnie pozostanie do momentu, kiedy dotrą do mnie ufundowane gry. Ale wczorajszy filmik Wookiego o Programie sprawił, że te obawy częściowo zmalały. Zawsze to jakieś zabezpieczenie, a kto wie, z czasem pomysł może okazać się idealny albo ewoluować do idealnego. Trzymam kciuki za Waszą firmę i fajnie, że jesteście z powrotem, bo brakowało mi filmików od Was (Bogu dzięki za filmiki o Elekcie, chociaż krótkie to zawsze coś) i każdy tydzień bez nowego materiału był lekkim rozczarowaniem, jako że i większość innych kanałów YT, które oglądam w tym zakresie zrobiło sobie wolne. Także następne wakacje dopiero w przyszłym roku, proszę ;)
Katarzy... Dawid na urlopie, więc widać kolana Przema:-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCf_b6FbYA_opZ2bSb35U7VA