Karolek 1̶̇̅̍̊̕̚3̴̛̍̽͌ autoDISSCHALLENGE ♫

↪ Pomyślałem, iż warto pewne kwestie ubrać słowa, stąd pomysł na autodiss, który ma na celu wyjaśnienie pewnych rzeczy dla osób, które niestety znają mnie z błędnej interpretacji i głupiej oraz nie przemyślanej wypowiedzi na temat braku tolerancji, która postawiła mnie w mocno zakłamanym świetle oraz z rzygania na filmie. Jakbym nie nagrał 1400 innych filmów o wiele ciekawszej tematyce.. Czasem warto zrobić własny rachunek sumienia. Bądźcie sobą i spełniajcie się póki macie na to czas i możliwości. Dzięki tym co dalej są i tym, którzy jeszcze tu przyjdą, a tym co oceniają przez pryzmat braku własnego zdania życzę po prostu spokojnej soboty. 1̶̇̅̍̊̕̚3̴̛̍̽͌ to moja liczba SUBSKRYBUJ MISZCZU ➡ WBIJ NA FEJSA ➡ KUP KOSZULKE ➡ INSTAGRAM ➡ GRUPA NA FB ➡ ┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅ Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu [art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych] ™ Pamiętaj drogi widzu, wszystko co widzisz na tym kanale, odbieraj w sposób żartobliwy, filmy nie mają na celu urażenia nikogo, przychodź, oglądaj, rozrywkuj, baw się dobrze, Łokieć .Karolek 1̶̇̅̍̊̕̚3̴̛̍̽͌ autoDISSCHALLENGE


Najlepsze komentarze:

Wiktori... teraz żeby zdobyć uszanowanie trzeba robić głupiego z siebie puźniej wydać fajna piosenka rak i jest się sławnym a ty się starasz i masz mniej ale pamiętaj że jest wiele ludzi którzy to doceniają ??
Geeka... Najssssssss! ?
G?siorT... babciu to jest zajebi*te
?????
?ukasz ... Tak jak nie śledzę twojej twórczości (choć wpadam raz na jakiś czas sprawdzić jak się trzymasz) - wow, wow i jeszcze raz wow. Myślałem, że poprzednia piosenka była dobra - ta zamiata. Tematyka poruszana bardzo dojrzała, ubrana w dobry lirycznie tekst - zgadzają się głoski, zgadzają się rymy. Wiadomo, poprawić zawsze coś można, ale nazwijmy twoją twórczość półprofesjonalną - kawał dobrej roboty. Widać, że masz talent do tekstów, oprócz dobrej rytmiczności bardzo ładnie parę rzeczy ubrałeś, masz bardzo fajne nawiązania, które są sensowne po przemyśleniu (nie podajesz na tacy), a do tego te odniesienia są wyjątkowo celne. Dojrzałe rozliczenie się z własną przeszłością - propsik.
Gdyby zdarzyło Ci się popełnić coś więcej z chęcią posłucham - nie jestem "miszczem" więc dla samego faktu dobrego tekściarza z niezłym głosem. GRA-TU-LA-CJE! Łapka w górę i proszę o więcej :)
julenki... Zarombiste kto lubi piosenke like pod komentarzem
Young a... xddd
Wies?aw... Nie mam słów... czekam na płytę :3
Pakicia... Zmiażdżyłeś mordo!!!
Vibir 3... Trche sie spóźniłem z moim komentarzem ale i tak ,KOZAK!!
Bartson... To jest zajebiste czemu tak mało wyświetleń
DarkneZ... Sztos nuta <3
MRtheB0... Fajne
zwyk?yy... co to za beat?
FeniX_ ... Zawaliste ;d Brawo Karol ;D
Pat - M... Lepszy tekst od 50% polskiej rap sceny
szturmo... 10/10 10/10 10/10 raczej będzie 100000000000000000/10
JuLis43... Emmmmm o czym to jest?
Daria R... Pozdrawiam ludzi z Pułtuska
Grubyyy... Keke?
Bully G... To jest dobre ?
Maja Ja... To jest ekstra!!!
Porzera... Czm to ma tak mało wyświetleń?
fusia Y... Zajebiste piosenki robisz dzwon i subek już jest ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/TheKaroleq95