AntywebTV ciekawostki

AntywebTV ciekawostki

Historia kanału AntywebTV zaczyna się w dniu 2011-10-29 11:29:15.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 739 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12444548 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33174 użytkowników.

Lenovo Yoga Book C930: Najlepszy gadżet targów IFA?Lenovo Yoga Book C930 to połączenie laptopa, tabletu, tabletu graficznego i czytnika e booków. Czy takie połączenie może sprawdzać się w praktyce? Przekonajcie się! Nie chcesz przegapić nowych materiałów? Subskrybuj kliknij ► Znajdziesz nas również na: WWW ► FACEBOOK ► TWITTER ► Śledź Michała: FACEBOOK ► TWITTER: ► #Lenovo #YogaBook #IFA2018Lenovo C930: Najlepszy gadżet targów

Najlepsze komentarze:

kumir...Jak zrobią dwa ekrany kolorowe to kupię!, zastąpiłobymi to coś katalogi. Otwierasz i pokazujesz dwie strony klientowi.
Grzegor...Jakby dodali obsługę mobi tudzież innych EPUB, to bym brał jak rolnik dotacje.
13 Post...Myślę, że nie ma to jak prawdziwa klawiatura. W moich rękach raczej by się nie sprawdziła
Szymon ...Poprzednią edycja miała problem z utrzymaniem ekranu podczas dotyku , i tym zawiasem pozatym dysk był wolny dopiero ćw wersji 128 GB to poprawili . Ciekawe jak teraz to wyglądało co do klawiatury dotykowej to już ta touch cover przypinana do Surface Pro 2 była funkcjonalniejsza. Marzy mi się ultrabook w rozmiarze 14-15 cali gdzie zarówno ekran jak i główny kadłub jest cienki na wysokość usbc i ani milimetra więcej , dwa dyski M2 i 32gb ram, duża bateri i dwa sloty ma microSD + 3 gniazda USB .
Micha? ...Wybaczcie, że Yoga taka brudna, a na materiale momentami trzęsie - nie mieli niczego do czyszczenia, a podłoga na stoisku robiła trzęsienie ziemi nawet gdy ktoś kichnął 200 metrów dalej -,- Ale Yoga fajna! Ma też dwa porty USB C, które można wykorzystać do ładowania - z obu stron :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPriIe8fBIklk9v5CCPJ4XA