CO ZA WSTYD! TW BOLEK ucieka z kościoła św. Brygidy przed...

WSTYD! BOLEK ucieka kościoła Brygidy przed przemówieniem Prezydenta Andrzeja Dudy!


Najlepsze komentarze:

Danuta ... Po co obłudnik w ogóle przyszedł...
Zygmunt... www.bolekpress.com--> enter---> run --> error 404 bad gateway ---> bolek escape !!!
Ireneus... Brawo prezydencie Wałęsa, postąpił bym tak samo. ?✌
Ernest ... Czemu Bolesław poszedł?
Jarek J... Bolek jak zwykle pokazal " KLSE".
BartekC... to kanalia z tego Bolka ...
joa... Brawo dla prezydenta za zachowanie kultury
Arian R... ja na miejscu dudy bym sobie prawdziwa solidarnością gęby nie wycierał, daleko temu czlowiekowi do idei tam wykoncypowanych, bolszewia popisu to nie ta sama bajka, wręcz przeciwnie. Bolek gra pod publikę aby tłuszcza miała uzywanie, nic nowego układ programuje ludzi do kłótni a potem j....e ich w d...
Janek P... co tu komentować...stary, zakłamany i przegrany ubek z matką boską w klapie. Kiedys jako młody robotnik stałem kilka metrów od niego i biłem mu brawo. Potem na niego głosowałem by został prezydentem Polski. Potem nie mogłem uwierzyć, że takich jak ja, miliony szaraków, którzy go wyniesli na szczyty można tak perfidnie zdradzić i sprzedać. Teraz życzę mu tylko jednego.. by ten sprzedajny judasz zdechł i więcej już nie judził. To jedyna sprawiedliwosć dla tej szmaty. Zdaję sobie sprawę ze słów jakie tu użyłem ale tylko w ten sposób mogę to skomentować. Za dużo złego ta szmata, która uważała się kiedys za robotnika wyrządziła mi i takim jak ja, którzy mu wtedy uwierzyli i wyniesli na szczyty.
Andrzej... Tego zdrajcę kolegów z Solidarności nie powino tam być.Bolka nie powino się zapraszać na takie uroczystości To zdrajca sprzedawczyk dla aparatu PRL ludzi poktoju Kiszczaka Jaruzelskiego.Chciałem przypomnieć że Kiszczak stał za mordem Ka.Jerzego Popiełuszki kapelana Solidarności.A on z nim wódkę pił za toasty wznoszenie przez Michnika patologie kultury osobistej.Bolek za rządów Tuska mówił żeby palowac związkowców Solidarności...Patologia polityczna jak i członkowie rodziny syn alkoholik pirat drogowy,wnuk bandyta...
kriswol... PiS PO jedno zło
Piotr W... Widać, że exodus Bolesława był dokładnie zaplanowany, zapewne przez jednego z oficerów prowadzących. Pozdrawiam.
Joseph ... skoro tyle wiary w tym stworzeniu to gwoli napomnienia,ze tak jak ucieka się w takiej chwili to przed jednym się nie ucieknie nigdy-sprzed oblicza STWÓRCY,BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO!!!!!!!!!!Dzieki Tobie Panie za dotychczasowa piecze nad POLSKIM NARODEM i nie bacząc na nikczemne czyny wielu PROWADŹ nas PANIE ku PRZYSZŁOŚCI.PRZYSZŁOŚCI opartej na PRZYMIERZU z TOBĄ, naszym STWÓRCĄ I PANEM!!!!!!!!!!!!
Mariola... Panie Prezydencie wspaniałe A Bolek nie zasługuje by wysłuchać ?????
Mariola... Nadal komuniści maca
Robert ... Tego kapusia i zdrajce powinni na taczce do Moskwy wywieźć... Bolek pier**lony
trufla... BRAWO BOLEK chodz raz zrobiles cos fajnego olales zydokomune pierdolony popis i prezydeta izraela
explore... Poszedł jak kuna w rabarbar. Bardzo dobrze, przynajmniej przestało śmierdzieć kurewstwem.
Asia Gr... Bolek nie musiałby uciekać z kościoła gdyby nie był ZDRAJCĄ.
BOLEK CZAS NA SPOWIEDŹ ŻYCIA przed narodem.
S D... Bolek jak to bolek. Człowiek pracy.... sporządził notatki i poleciał zagrać w totka. Dance pewnie znowu zabrakło do pierwszego.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg