PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5546 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 72196554 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 97868 użytkowników.

Polaków nie mordowali Niemcy, Ukraińcy, Rosjanie. To byli...#Trzaskowski2018 #RafałTrzaskowskiPolaków mordowali Niemcy, Ukraińcy, Rosjanie. NAZIŚCI, BANDEROWCY, KOMUNIŚCI!

Najlepsze komentarze:

Premier... 100% SAMOZAORANIE. Panie Jaki gratuluje ;)
tomek19... ,, Nazwijmy to konkretnie jakie cechy ma Trzaskowski , bo - tylko nawija głodnym makaron na uszy - i wszystko JASNE ...''.
a. szym... Czy podczas ostatnich wyborów do parlamentu wszyscy kandydaci PO byli z psychiatryka????
Edmund ... Ja , który straciłem większość przodków na Polskich Kresach Wschodnich, przeżyła może 1/4 uciekając z workami a zostawiając za sobą odwieczne siedliska polskie, swoje od lat majątki, dworki, zabudowania gosp. i wielkie stawy. OŚWIADCZAM.
ZGODNIE Z TYM CO MI MÓWILI I CO POZOSTAWILI W LISTACH DO RODZIN ,ORAZ W USTNYCH PRZEKAZACH MIĘDZY RODZINAMI .
MORDOWALI
U K R A I Ń C Y , tzw. Siekiernicy , tzw.UKRAIŃSKA CZERŃ czyli ukraińscy chłopi ,sąsiedzi oraz ci co przyszli z pobliskich wsi. Przeważnie nie uzbrojeni w broń palną lecz. Siekiery, widły , piły , kosy , noże, i palące się pochodnie.
Siekiernicy byli PRZEWODNIKAMI ZNALI TEREN DOBRZE , więc Z nimi szli UPOwcy już z bronią palną, różnego typu, pistolety maszynowe także , broń krótką oraz długą przeważnie niemiecką ale nie tylko,byli albo nie umundurowani albo umundurowani w oryginalne lub przerobione mundury UKRAIŃSKIEJ POLOCJI POMOCNICZEJ (Jako że Ukraińcy służyli w stricte Niemieckiej Policji używanej do likwidowania grup niewygodnych Rzeszy ludzi np. min. Polaków walką z partyzantami mi. Polskimi Niepodległościowcami ) więc przerabiali na te ich niby mundury UPA.Ale napis szkopski na klamrach GOD MIT UNS zostawiali.... Dodawani ewentualnie swoje czerwono czarne barwy.W polskich dworkach czy wiejskich domach rolników była niekiedy broń myśliwska.Dlatego nieraz siekiernicy ukraińscy atakując znaczy chcąc mordować, gwałcić i kraść napotykali na jedną czy kilka polskich dubeltówe do polowań, nieraz gdzieś chcąc ograbić polski dworek gdzie Panowie mieli gwintówki lub nawet kolekcjonowali broń...Siekiernicy padali jak muchy i ratowali się ucieczką.Jak na tchórzy przystało.
Lecz miejsca takie na drugi dzień czy za kilka dni były i tak atakowane ale z uzbrojonym UPA i wtedy ukraińska czern siekiernicy mogla sie zemścić i popisać przed swoimi.UKRAIŃCY Z UPA I ZWYKLI UKRAIŃCY MORDOWALI, GWAŁCILI W BESTIALSKI SPISÓB KOBIETY I DZIEWCZYNKI, to co słyszałem od rodziny jeszcze jako chłopak nie mieści się w głowie.W tych torturach UPA prześcigała z czernią w pomysłach: Wbijanie siekier w głowe jak w pieniek, przecinanie kobie na pół piłą, gwałty żon i córek na oczach ich matek i ojców by patrzyli do końca czyli do śmierci to był ich stachy rytuał.
Wkładanie kobietom butelek na siłę w pochwe i skakanie po brzuchu, czy wkładanie od razu rozbitych butelek.Obleganie kościów polskich w niedziele na mszy i mordowanie.czesto dochodzilo do barykady wiernych.Wiec UPOwcy wrzucali niemieckie grantay do środka, a Ukrańska Czerń nie mająca ni broni ni granatów czekała z siekierami, widłami, kamieniami i resztą !!!
Oczywiście zabicie w wymyślny sposób księdza był normalką dla tych zwierząt.Nawet pod Kościołem kobiety i dziewczynki były gwałcone przez oddział UPA i ukraińską czerń.Albo umierały z wycieńczenia i wykrwawienia albo i tak były zabijane.Na szczęście często ktoś uciekł, ktoś się schowach i przeczekał rzeź.Ktoś ranny został wygrzebany przez Polaków ze stosu trupów...
JA POLAK Z DOLNEGO ŚLĄSKA MÓWI€ CI TRZASKOWSKI , KŁAMIESZ !!!! ŁRZESZ JAK PIES !!!!! UPA to ukraińcy i razem z nimi w mordach, gwaltach, grabierzy Z WŁASNEJ WOLI UCZESTNICZYLI Z NIMI TZW. ZWYKLI UKRAINSCY, BO TO POLAKÓW NIENAWIDZILI KTÓRZY LEPIEJ SIE GOSPODAROWALI TO MIELI LEPIE...BO TO CHCIELI ZAROBIĆ , BO TAKA BYŁA WOLA WIĘKSZOŚCI UKRAIŃCÓW , BO BRUDASY MODŁY ZGWAŁCIĆ PIĘKNĄ CZYSTĄ POLSKĄ KOBIETĘ , BO TO MOŻNABYŁO ZAPIERD.LIĆ ŚWIEŻO ZEBRANE PRZEZ POLSKIEGO GOSPODARZA ZBOŻE POMÓC UPA WYBIĆ WIEŚ I ZE SWOJEJ BRUDNEJ RUDERY PRZENIEŚĆ SIĘ DO ZADBANEGO POLSKIEGO GOSPODARSTWA Z INWENTARZE...OCZYWIŚCIE TO BYŁA WINA POLAKA ŻE MIAŁ LEPSZY DOM, ŻE BARDZIEJ DBAŁ O POLE , ŻONE I DZIECI....zawsze wina Lacha.
WIĘC MI TU TRZASKOWSKI NIE ZAKŁAMUJ RODZINNYCH TRAGEDII MIĘDZY INNYMI TY CZERWONY POPRAWNY POLITYCZNIE KLAUNIE !!!! Jesteś HGW w spódnicy , a fuj . MASZ SZCZĘŚCIE ŻE KRESOWIACY JUŻ NIE ŻYJĄ ALBO DOGORYWAJĄ MAJĄC PONAD 90 LAT BO ZROBILI BY CI ODPOWIEDNIE POWITANIE NA ŁAWECZCE RAFAŁA KŁAMCY.
Ale chyba w Warszawie żyje troche potomkow Kresowiakow???? Wszystkich nas co przezyli nie wywiezli na Ziemie Odzyskane , nie ????
A pozaty ludzka uczciwo$ć.Polaka. Warszawiacy chyba nie zagłosujecie na kogoś takiego jak Trzaskowski????
Antek P... przecież ma rację. gdyby było inaczej to na prawicy nie byłoby tylko pierdolonego rusofilstwa i bredzeniu o 'braciach Słowianach'
Robert ... Ja myślałem że w tym mózgu masz odrobinę, oleju sorry myliłem się.
Janek P... o czym ten popierdolony folksdojcz peowski bredzi?
Piotr M... Wsadź se w dupę tą swoją poprawność polityczną gogusiu.
zielony... BUDLE ANTYPOLSKI LEWACKIE
zielony... trzaskowski to buc lewacki sorosa szwabow merkelowy i tego kolchozu to jedno zlo lewackie dla POLSKI i NARODUPOLSKIEGO ALE PRAWICY
Maciej ... Smieccccccccccccccccc.
gregori... nie wierze gdzie jest granica lewactwa? trzasek ktos ci kiedys napluje w ten zdradziecki ryj!
ArtAr71... czym różni się trzaskowski od wibratora???????? wibrator nigdy nie będzie prawdziwym ch.....ójem
ALEKSAN... umówmy się w takim razie konkretnie. Jesteś Debilem !
Lucasab... Zaklamany i falszywy zmieniajacy bieg histori Polski
Edmund ... TRZASKOWSKI ZAKŁAMANO KUREWSKA GNIDO BEZ KRZTY HONORU.JEBNIJ SIE GUMOWYM MŁOTKIEM W £EB CIOTO BEZ WIEDZY HISTORYCZNEJ.Przefrasz łajzo i HGW do pierdla pojdzie może cię lumpie kłamco pociągnie jak dobra żydówka razem z sobą , sabesgoja z sobą....(((;
256ramB... Nazwijmy to konkretnie! Debil
Slawko ... Co on pobiera
kriswol... PiS PO jedno zło
Olivia ... To dopiero mędrzec plemienny się znalazł!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg