Wałęsa uciekł z kościoła przed mocnymi słowami Prezydenta...


► Subskrybuj, aby być na bieżąco ► Dołącz do grupy, aby mieć dostęp do bieżących informacji ► Polub stronę "Popieram Andrzeja Dudę i Jego Prezydenturę" Źródło: TVP Parlament Odwiedź również

Najlepsze komentarze:

Popiera... Ucieczkę Wałęsy możecie zobaczyć tutaj:
https://www.facebook.com/PrezydentRPAndrzejDuda/videos/2199860920226072/
Piecka... Krzyki precz z komuną w Kościele? Trochę nie na miejscu, co nie zmienia faktu że prezydent dobrze mówi, oceniam tylko co widzę, a powiedzenia kłamca itd nie mi je oceniać.
Zibi Zi... Szkoda,ze Bolek wyszedl sam a powinni go wywalic kopami w dupe
Feta02 ... Proszę bardzo Prezydent, a oć zwykły człek. Jeździ po czerwonej szmacie.
Adriano... Tu uciekł, na pogrzebie Wolskiego siedział do końca!
Cykatma... Wałęsa nie chciał słuchać tego debila
Jacek L... Laureat Nagrody Nobla, pierwszy Polak który przemawiał w Kongresie USA ,historyczny przywódca Solidarności. znany na całym świecie. Kim są ci którzy go zwalczają ?
Drty Fu... Co ten Budyń chrzani o komunistach w sądach, jak w partii PiS pełno jest byłych komunistów jak: 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki. 
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR. Takie gadki że chce PiS prezydent oczyścić sądy to tylko dla ciemnego ludu. PiS chce zastąpić jedną kaste drugą, swoją, biernych, miernych i wiernych tzw. (BMW)
Piotr J... Zesrajcie się walczące ze sobą sępy z PO i sępy z PIS o ostatnie kąski z tej padliny.
NocnyRy... przepraszam bardzo tak zasłużył , al;e jest pytanie czy wy będziecie go sądzić??
Loco Po... Na huj Wałęsie te okulary BHP wiecznie. Ktoś mu grozi??
Wojciec... Święte słowa mądrego prezydenta. Takich ludzi jak on należy popierać.
Piotr M... Panie prezydencie, tak dla polaków, a nie zydow
Kazimie... Mocne słowa? Weź mnie nie rozsmieszaj. Kłamca i oszust!
Renata... Należy odbudować obóz koncentracyjny w Treblince dla bolszewickiego ścierwa, dla złodziei, bandytów i kapusiów policyjnych Bolków i całej tej szatańskiej zgrai na czele ze skorumpowanym i zdegenerowanym sądownictwem i policją. Te szumowiny należy zastąpić normalnymi kompetentnymi ludźmi, którym nie wyprano sumienia i poczucia sprawiedliwości. Amen. Wstrzymać wypłaty i całkowicie odebrać emerytury tej szatańskiej masonerii policyjno-sądowniczej. Amen. Widać że obecny rząd PIS jest słaby bezsilny wobec tej bolszewickiej mafii, tylko gadają (szczekają) a nic nie robią, jeszcze żadnej szumowiny nie powiesili na krzyżu. Chyba szybciej doczekam się wielkiego ucisku i końca świata. Jesus
Bog Kow... Zubek ucieka hahaha
Dawid M... Bolek ty ZDRAJCO i tchórzu....
Marek D... Obłudnik doskonały
zbysiu1... "BOLEK" JEST POZBAWIONY WSZELKICH ZASAD MORALNYCH I ETYCZNYCH. JEST TO CZŁOWIEK ZERO!!! NAJGORSZYMI CECHAMI SIĘ CHARAKTERYZUJE. PO PROSTU - JUDASZ.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oY1GC9HmuR0


Popieram Andrzeja Dudę i Jego Prezydenturę ciekawostki

Popieram Andrzeja Dudę i Jego Prezydenturę ciekawostki

Historia kanału Popieram Andrzeja Dudę i Jego Prezydenturę zaczyna się w dniu 2016-09-06 23:23:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 269 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 21631017 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 36300 użytkowników.